Skocz do zawartości

Dark Shadow


Kikuo

Recommended Posts

Imię: Dark Shadow
Rodzaj: Pół podmieniec , pół alicorn.
Wygląd: Można powiedzieć , że to podziurawiona AppleJack.

Imiona rodziców: Twlight i Sombra.
Wiek: 25 lat
Dom: Mieszka na farmie Sweet Apple. AppleJack chowa ją w sianie aby nikt jej nie zobaczył.

Zawód: Nie ma zwodu bo od razu  wydali by ją księżniczce a ta by ją zabiła.
Charakter: Nieśmiała , lojalna , skromna , pracowita , uczciwa , prawdomówna , mądra.

Cutie Mark: (Załącznik z kwiatkiem)

Wygląd:

post-2890-0-22668400-1366823712_thumb.pn

post-2890-0-49775500-1366823838_thumb.pn

Link do komentarza

1. Imię - przypominam o rozpisce Tarretha przed napisaniem OC

2. Rasa - podmience już od urodzenia mają róg i skrzydła więc tak trochę trudno żeby był mieszańcem podmieńca i alicorna

3. Rodzice - naprawdę :lyra3:

4. Brak dłuższej historii

 

Ten pomysł z chowaniem na farmie jest spoczko, więc popraw i będzie fajnie  :fluttershy4:

 

Poza tym obrazek jest z netu - http://stuffpoint.com/my-little-pony-friendship-is-magic/image/100187-my-little-pony-friendship-is-magic-mane-6-changelings.png

 

Link do komentarza

Ach, ta długa historia, charakter, zwroty akcji! Te wybuchy!

 

Tak serio. Z takim imieniem spotykam się po raz enty. Jeśli chodzi o rodziców, to chyba ze mnie kpisz. Mary Sue jak się patrzy. W takim krótkim tekście (o ile mogę to tak nazwać) jest dużo błędów. Radzę czytać kilka razy to, co publikujesz. Dlaczego ona niby jest podmieńcem? Ani Sombra, ani Twilight nim nie jest. 

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Imię: Dark Shadow

Tak jak powiedział Carrion - masło maślane. Albo drewniane drewno. Imię zupełnie od czapy, bez sensu.

 

Rodzaj: Pół podmieniec , pół alicorn.

Następny? W dodatku podmieniec bez uzasadnienia. Nie musiałaś pisać że alicorn, po podmieńce już są alicornami.

 

Wygląd: Można powiedzieć , że to podziurawiona AppleJack.

Matko, proszę cię, nie pisz "AppleJack", bo pisze się to normalnie: Applejack. Wygląd... naprawdę nie mogłaś się wysilić tylko, bez urazy, na chama ściągać obrazek z Google?

 

Imiona rodziców: Twlight i Sombra.

:lol: No padłam, dosłownie. A skąd się oni wzięli? Jeśli już nawet, to jest ona podobna do Applejack, więc skąd tu Twilicorn i Sombrero? Zdrada?

Dom: Mieszka na farmie Sweet Apple. AppleJack chowa ją w sianie aby nikt jej nie zobaczył.

Padłam po raz drugi opluwając ekran tubisiowym kremem. Po pierwsze: nie dom, tylko miejsce zamieszkania, bo tak ładniej i lepiej brzmi. A to drugie zdanie rozbraja system. Co tutaj nie wychodzi na dobre.

"Hejka Applejack. Schowasz mnie w sianie?"

"Tak, jasne, tylko się tam nie uduś, moja dziwna kopio z maślano maślanym imieniem."

 

Zawód: Nie ma zwodu bo od razu wydali by ją księżniczce a ta by ją zabiła.

Zadam ci zasadnicze pytanie. Czy wiesz co to jest Equestria? To świat szczęśliwych, radosnych i tryskających optymizmem, kolorowych kucyków z bajki dla dzieci. I szkoda, że nie ma zwodu, a nie zawodu. Księżniczka nie zabija, tym bardziej niewinnych. Nawet gdyby była jakaś historia, to myślę że nawet sama Celestyna mogłaby pozwolić na przebywanie podmieńcowi-odmieńcowi-dobremu, pod małym nadzorem.

 

Charakter: Nieśmiała , lojalna , skromna , pracowita , uczciwa , prawdomówna , mądra.

Przed znakami nie interpunkcyjnymi stawiamy spacji, kochanieńka. A w charakterze musi być trochę wad. Bo wychodzi na to że jest to najlepszy i najbardziej wzorowy kucyk w całej Equestrii, bez żadnego grzechu.

 

Wygląd:

Widzę, że Cutie Mark też podkradłaś wujkowi Google, a dokładniej kucykowej wikipedii.

Podsumowując moją ogólną ocenę: 0/10

To wypala oczy, lepiej czegoś takiego nie czytać. Nie dałaś ostrzeżenia ._.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

:wat:

 

Czekaj..boże...  Twilight x Sombra,  AJ podmieniec... imię klaczy (o ile to klacz) Mroczny Cień który ma kwiatuszki na boku, pół Alicorn zamiast po prostu podmieniec,  Celestia by  ją zabiła bo podmieniec (Rasizm 100% )... powiem tylko tyle... dawno się już tak nie uśmiałam. Bardziej nieoryginalnego się nie dało?  To wszystko to jest jedno wielkie :wat:

 

"Kurde jestem podmieńcem który wygląda jak AJ... już wiem schowam się w jej stodole!" 

Link do komentarza
Gość Littlebart

A mnie się podoba , no może oprócz tego ze ściągnięte z DA

 

Podoba Ci się mimo takich absurdów i sprzeczności :D?

Link do komentarza

Zajumać i się nie przyznać? Oj, bardzo nieładnie!


Rodzice: chyba jedyne co tu można jakoś logicznie uzasadnić siegając po pokusy/czarną magię/nawrócenie/exterminatus/inne hemoglobiny i takie sytuacje.

Exterminatus w służbie związków międzykucykowych? 100% Mechanicum approvement!
 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...