Skocz do zawartości

Mroczna Strona [Z][Grimdark][Adventure]


Foley

Recommended Posts

Rozdział fajny, ale musiałeś no kurde musiałeś przerwać w najlepszym momencie ! xD 
Czekam na następny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć to kiedy następny rozdział ?

I czy będzie kontynuacja tego urwanego wątku ?  :megusta:

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny rozdział przewiduję, że będzie do piątku. Może już w środę, ale nie wiem jak się wyrobię.

Jako, że jest zainteresowanie TYM wątkiem to może coś tam o nim wspomnę... Ale nie spodziewajcie się wiele, bo to nie moja broszka

:P

Chociaż może to nie ostatnia tego typu scena, przecież mamy dużo innych bohaterów :rd4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jest nas dwóch. Foleyyyy :megusta:  chyba nie zawiedziesz swoich wiernych czytelników, coooo? :twilight4:

Rośniemy w siłę.

Mam nadzieje że Foley nas nie zawiedzie. :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło.... :molestia:

 

 

+ Podobało mi się nawiązywanie do "wydarzeń z nocy". Niema bezpośrednio nic powiedziane, tylko nawiązania, i to jakie. "Masz coś na pyszczku" - padłem. :lol:

+ Wspomnienia więźnia

+ Z Dash coś się dzieje, jeśli coś się dzieje, wiedz, że coś się dzieje.... czy jakoś tak... dzieje się! :molestia:

+ Z rozdziału na rozdział jest coraz lepiej ze stylem. Opisy ładnie wprowadzają w klimat i akcję, by ustąpić miejsca dialogom i akcji. Ładnie, bardzo ładnie.

 

 

Było ich 20% więcej, ale usunąłem ;) bo były... Zbyt mocne :rd4:

 

Moment... :grr:

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było ich 20% więcej, ale usunąłem bo były... Zbyt mocne

 

Jak mogłeś nam to zrobić !?  :flutterage:

A wracając do rozdziału to super przy kilku scenach prawie tarzałem się ze śmiechu. Rozdział trzyma styl, jak każdy zresztą. Czekam na następny rozdział, kiedy można się go spodziewać ? 

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem Wam to zrobić? Cóż, rozdziały piszę zwykle 21-24, a następnego dnia po południu usuwam z rozsądku zbyt mocne sceny bądź teksty typu:

"wszedł w nią"

Następny rozdział? Hm... Weekend czerwcowy spędzam u babci, nie wiem ile napiszę. Spodziewajcie się w poniedziałek/wtorek. Jest też opcja, że nie będę miał co robić i napiszę do soboty :rd4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dopiero czwartek! Skąd mam wiedzieć czy się wyrobię?

Ale pisać zacząłem :fluttershy4:

Chociaż z racji konkursu literackiego będę miał mniej czasu na 7 rozdział bo, mam zamiar pisaś też pracę na konkurs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ponieważ jak wiecie został ogłoszony Konkurs Literacki, musiałem poświęcić się napisaniu na niego opowiadania, przez co miałem mniej czasu na ten ff. Na szczęście praca konkursowa została ukończona wczoraj (teraz leży i czeka, bo może coś mi jeszcze przyjdzie do głowy).

 

A, no tak! Rozdział 7 także został ukończony. Ma tylko 5 pełnych stron, ale skoro chcieliście w sobotę- to macie w sobotę :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu rozdział, szkoda że taki krótki no ale bynajmniej jest ! Superowy jak zawsze trochu się pośmiałem. 

-Gotowa?


-Nie.
-Świetnie. Na trzy... Raz!


W tym momencie padłem. :D 

Zostało tylko czekać na nowy rozdział.

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rozdział uznaję za wprowadzenie do dalszej akcji. Trzyma poziom pozostałych, więc jest dobrze. Liczę na dalszą tendencję wzrostową, bo muszę przyznać Foley, że idzie Ci coraz lepiej. Wprawiasz się, to widać. Opisy stają się coraz dokładniejsze, bardziej obrazują otoczenie, klimat też budujesz należycie. Postacie są ciekawe, chociaż warto bardziej rozbudować ich charaktery, proponuję ubarwić trochę White`a. Ale jak mówię. Jest coraz lepiej.

Oby tak dalej :yay:

Liczę na coraz ciekawsze rozwinięcia wątków :twilight4:

 

Żeby nie wyszło na to, że się wymądrzam i robię z siebie jakiegoś pseudo krytyka FF: po prostu piszę to co myślę o danym FF i autorze. Każdy ma inna opinię i swoje zdanie.

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wyszło na to, że się wymądrzam i robię z siebie jakiegoś pseudo krytyka FF: po prostu piszę to co myślę o danym FF i autorze. Każdy ma inna opinię i swoje zdanie.

 

I dziękuję za każdą opinię. Każda osoba komentująca FF może być uważana za "krytyka" i myślę, że nawet nieprzychylne opinie są lepsze niż ich brak.

 

Miło, że rozdział się spodobał. Urwałem oczywiście w takim momencie, żeby czytelnik czuł lekki niedosyt. Mam nadzieję, że mi się udało :rd4:

 

 

proponuję ubarwić trochę White`a

 

Biały kolor Ci nie pasuje? Mogę mu zrobić... Dajmy na to zielone futerko, będzie lepiej? :lol:

Hm... Chyba, że chodzi o charakter... Tak, to miałoby sens :fluttershy4:

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Urwałem oczywiście w takim momencie, żeby czytelnik czuł lekki niedosyt. Mam nadzieję, że mi się udało

Tak, niestety tak. Teraz będe rządny nowego rozdziału.   :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niestety tak. Teraz będe rządny nowego rozdziału.   :flutterage:

Tak to prawda, czuć niedosyt i również wyczekuję nowego rozdziału,ale jeśli wykazać trochę cierpliwości to w końcu otrzymamy kolejną część opowieści i zaspokoimy nasz głód poznania dalszych losów bohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...