Skocz do zawartości

Co wam się podoba w kucykach


amortiis

Recommended Posts

-1:Animacje i poczucie humoru, non stop jakiś kucyk(albo Spike) musi narobić wiochy.

-2:W świecie nie ma wojen, głodu, narkotyków, prostytucji, etc...

-3:Czasem wzrusza, a to nie łatwe w moim przypadku.

-4:Bo wcześniej kochałem HTF i to nie tylko za gore.

-5:Za możliwość udowodnienia sobie że nie ma się kompleksów(czego hejterom nie brakuje).

-6:Za fanfiki (które wrzucam sobie do Ivony/odsłuchuję od Miśka) co umila mi czas spędzony np w blenderze.

-7:Za WTF w trakcie oglądania fanartów.

-8:MLP łączy.

-9:Za wrażenie że część fanów myśli o kucach tak jakby one sobie żyły alternatywnej rzeczywistości. Sam mam swoje ocki(nie MLP) i wiem jak to jest.

-10:Bo chyba jest sporo wegetarian w fandomie.

-11:Bo postaciami nie są ludzie.

-12:Bo fandom wielbi też mnie(Im Fallout)!

-13:Za wiele fajnych fangame.

-14:Za postacie z tła(nie tylko Derpy).

-15:Za obłęd w oczach.

Ale życzę Hasbro jak najgorzej...

Link do komentarza

oj. Tu można wymieniać bardzo długo. Zdecydowanie ta taka niewinna radość i ogólnie niewinność. Kolorowe, przyjazne kucyki. Uwielbiam to. Daje mi to odskocznię od świata w którym uśmiercam setki istot itd. Do tego przyjaźń, radość, humor, głosy, wygląd, oczy.... ^^ Można by rzec że wszystko. Kocham je ^^ (ale słitaśnie :rainderp:)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

W mlp podoba mi się wygląd i ogólnie animacja kucyków. Są nie wyobrażalnie słodziutkie(oczka)  :fluttershy3: Wg mnie nie ma nic słodszego na tym czasem beznadziejnym świecie.
Niektóre odcinki potrafią być wzruszające i zmuszać mnie do łez. Być może ja jestem taki. Podoba mi się też wspaniała przyjaźń między kucykami i to że jak się pokłócą to zawsze potrafią się pogodzić<wzruszony>  Po prostu piękna bajka, nie ma takiej drugiej. Potrafi nauczyć wiele dobrego. No i ma ciekawą fabułę.  :squee:

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...