Skocz do zawartości

Fire Shadow


Recommended Posts

Imię: WindHoof

Typ: Pegaz

Płeć: ogier

Wygląd: srebrne włosy, biała i złote oczy (obrazek chwilowo nie czynny)

Wiek: 20 lat

Znaczek: wiatr (coś w tym stylu)

Talent: zajebiście szybkie latanie

Pochodzenie: Cloudsdale

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale

Historia: Wind nie jest zwykłym pegazem z Cloudsdale. Jego rodzice to jedni z Wonderbolts. Wind zawsze chwalił się w szkole że jest synem Wonderbolta przez co nie miał przyjaciół. Pewnego dnia poznaje pewnego pegaza który chce się z nim zaprzyjaźnić. Mając 20 lat razem z jego przyjacielem zostają jednymi z Wonderbolts.

Prosze, droga wolna, możecie chejcić moje oc

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Owszem Fabulous i Merszyt, nic dodać nic ująć.
Po co reszta tych samych tematów?
I przedłuż historię, będzie lepiej.

Link do komentarza

Po cholerę napisałeś takie coś ? Nawet wyglądu nie dałeś... Nawet z prymitywnego Pony Creatora nie skorzystałeś... Praktyczny brak opisu postaci oraz historii,oraz wpychanie postaci z serialu jako rodziny... Cóż... Lepsze i tak chyba to niż kolejna biedna sierota bez rodziców...

Link do komentarza

Nazwa tematu: Fire Shadow

 

KOLEJNY DURNY SHADOW? :lunawrath:

 

 

 

Imię: WindHoof

 

Jednak nie  :sweetie2:

Lecz nadal imię uber mainstreamowe

 

 

 

Wygląd: srebrne włosy, biała i złote oczy (obrazek chwilowo nie czynny)

 

Jego rodzice to gangsta ze złotymi kastetami i srebrnymi grillzami? :drurrp:

 

 

 

Znaczek: wiatr (coś w tym stylu)

 

Skoro nie umiesz nawet opisać cutie marka to mogłeś go nie robić...

 

 

 

Talent: zajebiście szybkie latanie

 

14d1340403489-humorous-pic-shows-evoluti

 

Pozostawię to bez komentarza

 

 

 

Wind nie jest zwykłym pegazem z Cloudsdale.

 

Wind jest niezwykłym pegazem z Cloudsdale! Codziennie chroni tysiące klaczy przed gwałtami, przeprowadza babcię Smith przez ulicę i udaremnia bandziorom niecne uczynki!   :fluttershy5:

A nie

Sorry

To nie Atomówki

:aWe6O:

 

 

 

Jego rodzice to jedni z Wonderbolts.

 

Damnit... miss.

 

 

 

Wind zawsze chwalił się w szkole że jest synem Wonderbolta przez co nie miał przyjaciół.

 

Meh, w tym momencie wychodzi dafuq z kontekstu tego i poprzedniego zdania. najpier piszesz, że jego rodzice należą do Wonderbolts, teraz natomiast, że jego ojciec (no chyba, że ma dwóch tatusiów...).

Do tego Wonderbolts nie podlega w języku polskim deklinacji. A przynajmniej tak myślę - jakbym strzeliła gafę to proszę o poprawę xP

 

 

 

Pewnego dnia poznaje pewnego pegaza który chce się z nim zaprzyjaźnić.

 

Czyli mówisz, że po wielu latach bycia forever alone przychodzi jakiś konik i nie z gruchy ni z pietruchy mówi "zostańmy przyjaciółmi", Wind się zgadza i od tamtego dnia jest kolejnym parzystokopytnym stworzeniem propagującym stwierdzeni "Friendship is Magic"?

A Pikachu jest best pony :twilight7:

 

 

 

Mając 20 lat razem z jego przyjacielem zostają jednymi z Wonderbolts.

 

Ty

No weź

A ja myślałam

Że skończy jako babcia klozetowa

A tu taki zwrot akcji

:ming:

 

 

 

Prosze, droga wolna, możecie chejcić moje oc

 

Hejt powinnam zacząć od Twojego słownika

 

Reasumując: Więc wyniosę więcej z czytania etykiety Domestosa po bułgarsku, niż z przeczytania karty postaci tego jakże niezwykłego kuca.

 

Naprawdę nie wiem co Arjenem kieruje, że przepuszcza taki chłam.

Link do komentarza
Gość Littlebart

Standardowo zacznę od arta... Ale gdzie on się podział, gdzie się podział art!? Naprawdę nawet nie chciało się wejść na głupi generator i go wygenerować? Słabiutko, po co robić swoje OC bez arta, poprostu zero, null, wysiłku. Informacje ogólne o Twoim OC. Znaczkiem jest wiatr, taak wyobrażam sobie to. Czy Ty w ogóle wiesz co to jest cutie mark, naprawdę zrobiłbym lepszego OC w 5 minut. Pozwól że tego talentu nie skomentuje że pisane zostało to przez użytkownika który nie jest przyjacielem języka polskiego. Ta historia jest niesamowita, pioprostu jest tak epicka widać że wymyślana była przynajmniej z 3 dni, przecież są to aż 3 zdania złożone- naprawdę oszdzedź sobie pisania takich głupkowatych historii i ją zmień.

 

+ zabawnie głupi OC

 

- wszystko, za duże by się rozpysywać

 

Ocena 0,5/5 - za zabawną głupkowatość OC

 

Ah, jeszcze imię - Fire shadow jakże epicki płonący cień które musi się każdemu podobać bo ma w sobie te elementy oryginalności :spin:

 

Poedytuj to wszystko, narysuj arta, przysiadź nad historią i dopiero publikuj.

Link do komentarza

Imię: WindHoof

 

A czy przypadkiem nie miał to być Fire Shadow? I tak już rzygam Shadowami.

 

Wygląd: srebrne włosy, biała i złote oczy (obrazek chwilowo nie czynny)

 

Biała, co? :rarity5:

No i oczywiście musiały zostać wymienione 2 najpopularniejsze metale szlachetne...

 

Talent: zajebiście szybkie latanie

http://mlppolska.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=419

 

 

Pochodzenie: Cloudsdale

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale

No bo nie byłby pegazem gdyby mieszkał np. w Fillydelphia. :twilight9:

 

Wind nie jest zwykłym pegazem z Cloudsdale.

Oczywiście ze nie bo jest on superbohaterem i ratuje kucyki którym wpadł włos do zupy! :youdontsay:

 

Jego rodzice to jedni z Wonderbolts. Wind zawsze chwalił się w szkole że jest synem Wonderbolta przez co nie miał przyjaciół.

To w końcu jego dwaj rodzice czy tylko tatuś? No chyba ze ma dwóch tatusiów jak powiedziała to Anglet. :despair:

 

Pewnego dnia poznaje pewnego pegaza który chce się z nim zaprzyjaźnić. Mając 20 lat razem z jego przyjacielem zostają jednymi z Wonderbolts.

I co jeszcze? Jakiś kucyk podchodzi do niego i mówi ,,Te koleś, zostaniesz moim kumplem?". No i oczywiście musi zostać członkiem Wonderbolts.

 

 

Postać nudna jak flaki z olejem i mało ciekawa. Zanim dodasz jakąś postać może ja trochę rozwiniesz a zwłaszcza historię.

Link do komentarza

sry za wszystko, hejty przyjmuję i doceniam. Jestem NOOBEM w sprawah takich jak OC. Jeszce raz dziękuje za te hejty(w końcu uczymy się na własnych błędach, prawda).

sry za wszystko, hejty przyjmuję i doceniam. Jestem NOOBEM w sprawah takich jak OC. Jeszce raz dziękuje za te hejty(w końcu uczymy się na własnych błędach, prawda).

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Imię: WindHoof

Typ: Pegaz

Płeć: ogier

Wygląd: srebrne włosy, biała i złote oczy (obrazek chwilowo nie czynny)

Wiek: 20 lat

Znaczek: wiatr (coś w tym stylu)

Talent: zajebiście szybkie latanie

Pochodzenie: Cloudsdale

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale

Historia: Wind nie jest zwykłym pegazem z Cloudsdale. Jego rodzice to jedni z Wonderbolts. Wind zawsze chwalił się w szkole że jest synem Wonderbolta przez co nie miał przyjaciół. Pewnego dnia poznaje pewnego pegaza który chce się z nim zaprzyjaźnić. Mając 20 lat razem z jego przyjacielem zostają jednymi z Wonderbolts.

Prosze, droga wolna, możecie chejcić moje oc

 

WTF

Tyle powiem na temat tego oc

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...