Skocz do zawartości

[Konkurs graficzny] Radio Yay - kucykowy głos w twoim domu


bobule

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Część z was możliwe, że wie (lub nie) o nowym projekcie skierowanym do fandomu, jakim jest “Radio Yay”.  W inicjatywie uczestniczą dość rozpoznawalne głosy polskiego fandomu, które na pewno znacie z serwisów takich jak MLP Polska, Brohoof, Echo Ponyville i innych. Chcielibyśmy ogłosić konkurs graficzny na kucyka (taką naszą maskotkę) oraz logo reprezentujące Radio Yay.

Na chwilę obecną z powodu natłoku wydatków związanych z projektem Radia Yay nie możemy zagwarantować żadnych nagród rzeczowych.

Pragniemy, aby radio prezentowało wysoki poziom techniczny jak i oferowało przejrzysty serwis informacyjny.

Prace nie mają określonych wymiarów, wszystkie nadesłane projekty będą brane pod uwagę.

Wszystkie arty prosimy wysyłać na adres [email protected]

 

Dodatkowo poszukujemy osoby chętnej do pomocy przy modyfikowaniu strony graficznej strony. W ekipie znajdują się doświadczeni webmasterzy z którymi praca to przyjemność. W dodatku są bardzo kontaktowi.

 

Kontakt zgłoszeniowy lub informacyjny:

GG: 2992607 - bobule

GG: 31823343 - Vorczu

 

Termin nadsyłania prac - 10 czerwca 2013

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Wysłałem swoje propozycję, bodajże 4-5 projekty. Jeszcze zaprojektuje dużo do 10 czerwca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki podaję ja, gdyż to głównie ode mnie zależała zwycięska praca. Na wstępie powiem, że jestem nieco zawiedziony jakością niektórych prac i tym, że są osoby uważające "logo" za kucykowy obrazek wielkości kartki A4. Przytoczę coś z Wikipedii, abyście zrozumieli co to właściwie jest "graficzny znak towarowy":

 

Od strony formalnej logo powinno być schematycznym, ale starannie opracowanym rysunkiem, i może składać się:

  • tylko z logotypu (stylizacji literowej)
  • tylko z elementu graficznego będącego symbolem
  • lub też zawierać połączenie obu tych elementów.
Logo ma być przede wszystkim czytelne i łatwo rozpoznawalne, i dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów.

Teraz już powinniście na przyszłość rozumieć, że taki projekt ma być czytelny, schludny oraz prosty.

A teraz przechodzimy do najważniejszego, czyli wyników. Co ciekawe, mamy trójkę triumfatorów (i po części też ja), która wygrała tą rywalizację. Wymieniam po kolei:

 

Littlebart

OttonandPooky

Eljonek

Gratuluje Wam. :) Chciałbym abyście wszyscy się ze mną skontaktowali na GG (9534908) w celu obgadania kilku spraw. Również zaprezentuje Wam ostateczną koncepcję, która została przeze mnie zaakceptowana. Nie daje jej do publicznego wglądu oczywiście z racji tego, aby nie psuć ewentualnej niespodzianki związanej z samym startem radia.

Reszcie uczestników dziękuje za ambicje i chęć poświęcenia czasu, to bardzo miłe z Waszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem, że jestem nieco zawiedziony jakością niektórych prac i tym, że są osoby uważające "logo" za kucykowy obrazek wielkości kartki A4.

Prace nie mają określonych wymiarów

Chcielibyśmy ogłosić konkurs graficzny na kucyka (taką naszą maskotkę) oraz logo reprezentujące Radio Yay.

Tyle w temacie.

Wiesz co? Nie czepiam się, projekt mógł się nie podobać, ale ktoś chyba tutaj nie umie czytać (Ze zrozumieniem).

Jakby co, to moje logo wielkości kartki A4, jest MASKOTKĄ radia.

Dziękuję, za pokazanie mi, czym jest znaczek towarowy (Jakbym nie wiedział),

ale z dwóch przedstawionych przez organizatorów propozycji, wybrałem tylko jedną. :3

 

Teraz już powinieneś na przyszłość wiedzieć, że nie powinno się rozstrzygać żadnego konkursu, bez czytania jego zasad. :aj5:

Gratuluję zwycięzcom!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden problem...nie posiadan komunikatora GG ...jedyny sposob żeby sie ze mną bezposrednio skontaktować jest Facebook lub Skype (mam nick OttonandPooky)

 

I jestem dostępna od godziny 20 :( 

 

W najgorszym razie wystarczy zgłosić się na PW do mkr-a :ming:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...