Skocz do zawartości

Ściana Płaczu


Arjen

Recommended Posts

CO TY TU ROBISZ?!

 

mlfw5804-16094.gif

 

ŚMIESZ BRAĆ UDZIAŁ W NASZYM PROGRAMIE I TAK SZYBKO ODPADASZ?!

 

Your chance has been doubled.

 

Dobrze, dobrze... To wasza ostatnia szansa. Tutaj będzie toczyć się Wasza walka o życie, byt, istnienie, świadomą egzystencję.

 

Przypomnienie: W tym miejscu dwójka nominowanych walczy o to by nie głosowano na nich. Ten, kto zdobędzie większą liczbę głosów przechodzi do Holu Przegranych. Drugi użytkownik powraca do BigSistah!

 

Czas głosowania określa Wielka Siostra.

 

Ankieta nie jest publiczna - jest anonimowa.

 

W temacie nie wolno pisać na kogo się zagłosowało.

 

9uHQZcm.jpg

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Okej, panie i panowie, klacze i ogiery, macko-stwory i inne potwory.

Dajcie mi dojść do słowa i przekonać Was do tego, byście to MNIE, nie Phin zostawili w tym pięknym wakacyjnym domku.

A więc: Poznało mnie parę osób, wiedzą mniej więcej z czym mają do czynienia, nie jestem aż taki zły na jakiego mnie kreują. Mam napady wściekłości, ale potrafię kiedy trza nad sobą panować. Natomiast ona... Czy ktoś ją kiedykolwiek widział?! Siedzi sobie w tej swojej izolatce, odcięła się od wszystkich i liczy chyba, że jakoś ją  to wszystko minie.

Tak, wiem o tym, że zawiodłem zaufanie spóźniając się o parę godzin z zadaniem. ALE NIE BYŁEM JEDYNY. Tak samo ona się spóźniła. Jednak ona z własnego, próźnego lenistwa. Podczas gdy ja bohatersko ratowałem małe kotki z płonących, kocich sierocińców ona siedziała w swym pokoju i Siostra jedna wie co ona tam robiła. Ani nie rozmawia, ani nie zmywa, nic nie robi. Rzuciła jedno zdanie i heja, gdzieś ma nas wszystkich. Po co nam taka osoba tutaj, nie lepiej zostawić osobę która poświęca się dla dobra ogółu, jest pomocna i hojna?

Dodatkowo, nie żebym WAS przekonywał moi drodzy, ale jeżeli uda mi się zostać to... Cóż, możecie liczyć na jakiś cydr, książkę ciekawą, coś słodkiego, albo co tam jeszcze sobie wymarzycie w granicach rozsądku. Koniec końców zdecydujcie kogo chcecie. Duszę towarzystwa, czy izolującego się samotnika...

Link do komentarza

Tak. No jak widać padło na mnie niestety dużo negatywnych głosów. Może dlatego, że za często tutaj nie goszczę i nie udzielam się w postach. Mnie tu zna większość osób, nie jestem zła tylko nieśmiała. Jak wspomniał o "izolatce" nie siedzę w Izolatce tylko w pokoju który mi się nawet podoba. Nie wiem, oceniasz a nawet mnie nie znasz. Gratuluje inteligencji. Nie, nie liczę na nic. Nie po to wzięłam udział w tej zabawie, żeby dostać po tyłku tylko żeby świetnie się bawić. Spóźniłam się z zadaniem, bo ja mam obowiązki w domu, nie jak ten co ocenia książkę po okładce. Musiałam się zająć chorą babcią. Pomocny i hojny, a lojalny wobec innych to gdzie. Ja jestem do wszystkich uczestników nastawiona pozytywnie. A ty rzucasz takie argumenty które są inwalidą. Dałeś sobie niezłą reklamę swojej osoby. Pozwól, że ja dorzucę od siebie parę zdań. Prawda, cicha woda rzeki rwie. Jakbym miała czas to bym chętnie pomogła przy kotkach i innych rzeczach licząc to, że ja też mam roboty. Lenistwo nie wchodzi w grę. Jestem ambitna w dążeniu do celu. Stawiasz takie pytanie "Duszę towarzystwa, czy izolującego się samotnika...", znasz mnie? Nie odzywaj się na ten temat nieproszony. Bo widać, nawet się nie zapytałeś. Naprawdę taki człowiek który nic nie wie praktycznie o nas i ocenia nasz powierzchownie ma przejść dalej. Że jesteś duszą towarzystwa i często jesteś aktywny to nie znaczy, że możesz sobie jeździć po osobie którą praktycznie nie znasz. Taki człowiek jak on zdecydowanie nie zna się na ludziach. Ocenia mnie po tym jak mnie wyobrażał a nie zapytał nie zwrócił na mnie choć najmniejszej uwagi. To już wasza sprawa kogo wybierzecie. Szczerze mówiąc, jeśli ja mam wylecieć ,proszę. Droga wolna. Nikt bezkarnie nie będzie mi tu obrażał mej osoby. Powiem o tobie tyle, jesteś zimny oraz oschły wobec mnie. Przekonujesz wszystkim tym, że ty masz wygrać bo ty jesteś duszą towarzystwa. Wiesz co... na litość wszystkich bierzesz. To jest żałosne. Macie do wyboru. Wybór należy do was. :dunno:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Ściana kolejny raz ujrzy przegranego.

 

A więc pytanie - kto miał lepsze, suchsze suchary?

 

[Ankieta u góry]

 

Tamara:

Przychodzi Pinkie do lekarza i mówi:

-Doktorze,mam wodę w kolanie! - na co doktor:

-A ja mam cukier w kostkach

 

/

 

 

Dlaczego Ala ma kota ? 

 

Bo Sierotka marysia

 

/

 

Leży Rarity na plaży z rogalem na czole, pochodzi Rainbow Dash i mówi : - Ty się Rarity już nie opalaj,bo masz wypieki na twarzy.

 

/

 

O czym myśli chłopiec przechodzący przez pasy?

Kurna,mleka zapomniałem ! D:<
 
/
 

Co mówi murzyn do murzyna w nocy ? 

Stary! Gdzie cie wcieło ? D:
 
/
 

Siedzi dwóch facetów w więzieniu,jeden pyta drugiego:

-Za co siedzisz?

-Za kurę...

-Zabiłeś ?

-Nie,odgrzebała teściową na podwórku...

 

/

Dlaczego Hanka wjechała w kartony ? Bo spudłowała :rainderp:

 

/

 

Wchodzi sadysta do sklepu zoologicznego i pyta:

-Są papużki nierozłączki?

-Tak

-To poproszę jedną

 

/

 

Kto się nigdy nie myli ?

 

Okropne brudasy

 

/

 

Co to jest,czerwone i źle robi na zęby ?

 

Cegła

 

/

 

Idzie mały kurczak/Scootaloo z papierosem ulicą,spotyka go/ją Celestia i mówi

- Ty gówn**żu,jak spotkam twoją matkę to jej powiem co robisz ! - Na co kurczak/Scootaloo odpowiada:

-Olewam cie,jestem z wylęgarni

 

Cuddly Doggy:

A oto wprost z suchego lasu, przychodzi lekko spóźniona Cuddly Doggy! No cóż, trzeba wybaczyć jej spóźnienie, gdyż właśnie tam pośród suchych liści i suchych drzew, częstując się co pewien czas sucharkami, szukała ona natchnienia!

Szedł sobie pewien mężczyzna drogą, mężczyzna jak mężczyzna niczym specjalnym się nie wyróżniał, średniego wzrostu, lekko łysiejący, ale nie ważne. Grunt, że idzie... idzie i nagle mija go dwójka niemców. Mężczyzna jak to na kulturalnego człowieka przystało, powiedział im grzecznie "dzień dobry", ci nie odpowiedzieli. Czemu?

Bo to niemcy byli.

 

/

 

Czym różni się blondynka od tramwaju?
 

Tak. A morał z tego taki, w pustej lodówce, roweru nie znajdziesz!
 
/
 
Jedzie sobie wieloryb przez pustynie, mija jedną wyspę, mija drugą, kręci nosem jedzie dalej. Dojechał do skrzyżowania i widzi trzy drogi, jedna na północ, druga na północny-zachód i trzecia na południową- północ. Wieloryb wybrał wschód i pojechał dalej. A teraz, drogie dzieci, pytanie: Dlaczego wieloryb pojechał na wschód?

Nie pojechał, bo tak naprawdę nie było wieloryba i pustyni. A wszyscy i tak umrą.
 
/
 
Gdzie leżą Niemcy?

Pod Stalingradem!
 
/
 
Stoi mężczyzna na moście i myśli- skoczyć, czy nie skoczyć. Po chwili rozmyślania, mówi: "A co mi tam, skoczę", po czym pobiegł do pobliskiego monopolowego.
 
/
 
Co to jest małe, wku*wiające i brzęczące?

A nie, pociąg jednak przyjechał punktualnie.
 
/
 

Dlaczego blondynka pojechała pociągiem?

 

Bo jeszcze PO CIĄGNIE
 
/
 
A co robi waleń?

Wali lenie
 
/
 
Dlaczego puszczyk rozwiódł się z żoną?

Bo się puszczała
 
/
 
Akcje dzieje się na stacji benzynowej. Jak to na stacje benzynową podjeżdża kierowca, oczywiście po to by zatankować. Dziwi się, że tak drogo, więc by się upewnić pyta pracującego tam faceta o cenę.
- Proszę pana, benzyna od wczoraj podrożała.
- To ja poproszę wczorajszej, do pełna.

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...