Skocz do zawartości

Transformers (I serial i film i komiksy)


Recommended Posts

  Jako, że od pewnego czasu zaciekawiły mnie Transformersy szczególnie Transformers: Prime, chciałbym z kimś wymienić wrażenia. Najbardziej ciekawi mnie czy nie jestem tutaj sam i, że ktoś też to ogląda. 

 

 

PS@: a wasze ulubiona postać to kto, po moja to Rachet  :giggle:

Link do komentarza

Jestem ja, jest klimuk777, jest dinokuba, czyli k prime, jest Ares Prime. Paru nas jest. Pytanie: czy oglądasz Prime po angielsku? Bo zdajesz sobie sprawę, że zostały 4 odcinki do końca sezonu trzeciego i całej serii? Tak czy inaczej zachęcam do obejrzenia innych serii, takich jak G1, Beast Wars, Animated i pozostałych.

Ulubiona postać? Z Conów Brawl i Thundercracker. Z Botów Arcee i Star Saber. Tak, wiem, że znasz tylko trzecią postać :P

Link do komentarza

Nie będzie żadnego piątego sezonu Prime, co najwyżej film i kolejna seria w tym samym uniwersum. Bierz się za Beast Wars czym prędzej, bo większość fanów jest zgodna, że to jedna z najlepszych serii. Japońskie serie możesz spokojnie obejrzeć na YouTube z angielskimi napisami, Headmasters ma chyba nawet wersję z amerykańskim dubbingiem.
Tak czy inaczej, zapraszam na forum Transformery.pl .

Wczorajszy odcinek Prime miażdży. Soundwave wymiótł wszystko.

O k :yay: urwa, za przeproszeniem.

Odcinek jak dla mnie świetny. Na początek myślałem, że to koniec badassowości Soundwave'a albo czeka nas nawet jego śmierć. Nic bardziej mylnego! Con wymiata po raz kolejny. Przesłuchanie w bazie Autobotów było świetne, choć dziwi mnie, że Boty groziły torturami. Remix Prime'a i uśmiechnięta buźka na ekranie Soundwave'a - bezcenne. Ale kwestia na końcu...
nerdgasm.png

Soundwave superior, Autobots inferior!

Na resztę nie patrzę. Soundwave wszystko zasłonił :lunaderp: .

Link do komentarza
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o Transformers Prime to każda postać jest świetna, i tak na prawdę ciężko wyróżnić jedną najlepszą. Szczególnie że prawie każda postać ma swój odcinek po którym jej akcje wzrastają ;p. Ja zresztą uważam że Transformers Prime to najbardziej epicki serial z Transformerami. Jedyne czego mi szkoda to że finał trzeciego sezonu był jednoodcinkowy. Później są Beast Wars, bo też wymiatają, szczególnie że to bajka mojego dzieciństwa (czyli że nowa to ona nie jest). Szczególnie od drugiego sezonu gdzie akcja mocno się rozkręca, za sprawą pewnego wydarzenia. A z filmów jedynka najlepsza, bo potem to już takie odcinanie kuponów (co nie zmienia faktu że na czwórkę na pewno się wybiorę). Z gier przeszedłem wojnę o cybertron i uważam że fajnie zrobiona geneza tego wszystkiego. A przy okazji. Jakby ktoś chciał pliki do wojny o cybertron z oryginalną (angielską) ścieżką dźwiękową, to niech pisze. Bo z polskim dubbingiem to się popłakać można. 

Edytowano przez Kusarz
Link do komentarza
  • 1 month later...

Obejrzałem Beast Hunter i powiem...niesamowite szczególnie nowy wygląd postaci i wiele wiele kawałów...najbardziej spodobał mi się z odcinka Hierarchia tekst Stracscreama:

''Kto by pomyślał, a jednak aportuje'' a co do Predacons Rising to nie oglądałem 

Edytowano przez DiceMan321
Link do komentarza

Oglądałem Wojny Bestii i uważam tę serię za jedną najlepszych bajek. Podobnie jak w mlp wszystkie postacie miały rozbudowane osobowości, sam BW Megatron miał więcej problemów z własnymi ludźmi niż z Maximalami. Walki były częste i zamiast bezmyślnych strzelanin przypominały gameplaye z gier, zawsze istotną rolę odgrywała przyjęta taktyka jednostek i ukształtowanie terenu. Tam nie istniał taki schemat, że dobro zawsze wygrywa, chyba z połowa odcinków kończyła się wygraną Predatorów, przez co odcinki nie były przewidywalne.

 

Oglądałem też filmową wersję i nawet nie chce mi się pisać o tym crapie, podobno sami twórcy filmu skrytykowali swoje "dzieło" mówiąc ,że to był tylko pokaz bijących się robotów.     

Link do komentarza

Filmowa wersja, czyli filmy Baya czy Predacons Rising? Apropo, pojawiły się pogłoski, że wersja Rising, do której pośrednio podałem link, jest niedopracowana i film ma trwać naprawdę 90 minut.

Co do BW, to jak już mówiłem, jest to przez fanów jest uważana za jedną z najlepszych serii Transformers.

Link do komentarza

Ten od Michaela Baya, podobno kolejne części są lepsze, ale jakoś nie chce mi się tego sprawdzać.

 

A BW bodaj nawet były fanowskie odcinki na YT, ale jak ostatnio szukałem, to nie mogłem znaleźć. Zgaduję, że Hasbro i to zniszczyło. 

Edit: Fani chcą zrobić pełnometrażowy film na 2016 rok.

 

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
  • 4 months later...

Nie ma to jak zrobić kiepską trylogię, a potem jeszcze na siłę próbować wycisnąć trochę (spore "trochę") kasy na marce robiąc część czwartą.

I zatrudnić Marka Wahlberga. Gratulacje Bay, jesteś idiotą :forgiveme:

Link do komentarza
  • 1 month later...

W 4 optimus mógłby w końcu zginąć i zostać zastąpiony Radimusem a Megatron Galvatronem. W ogóle mogli by dać więcej fajnych postaci pokroju Predakinga, dinobotów, Ultramagnusa czy Metroplexa.

Już pisałem.

Galvatron się pojawi, a Dinki są już w trailerze.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...