Skocz do zawartości

OC | Crazy Dream


Recommended Posts

17584_202103529947593_183280164_n.jpg

 

Imię:   Crazy Dream

  Płeć   :  Klacz

 Rasa:  Pegaz

 Wygląd (zdj):        Ma jasnozieloną sierść, marchewkową grzywę oraz fioletowe oczy.

 Rodzina: 

Ojciec - Red Cactus

Matka - Orange Tree

 CM : Jajo ( symbolizuje opiekę nad młodymi chorymi lub porzuconymi zwierzętami )

Charakter: Lubi zwierzęta, jest odważna, przyjacielska i troskliwa.

 Wady: Jest uparta i niecierpliwa, często nie umie się wysłowić.

Historia: Crazy Dream urodziła się w Cloudsdale. Mieszkała tam z rodzicami do 20 roku życia po czym wyprowadziła się i wynajęła mały domek na skraju lasu niedaleko Ponyville. Mieszka tam do dzisiaj oraz pracuje w Mieście jako kelnerka (od poniedziałku do środy). W wolne chwile relaksuje się w spa lub czyta książki. Zawsze w niedzielę odwiedza swoich rodziców, pomaga im i rozmawia o tym jak spędzili cały tydzień. Najlepszą przyjaciółką Crazy Dream jest Faithful Horn, ale lubi ona też wszystkie kucyki w Ponyville. Klacz posiada też swojego pupila: Jaskółkę o imieniu Sunshine. Od czasu do czasu spaceruje z nią po lesie szukając małych rannych, lub chorych zwierząt aby pomóc im wyleczyć swoje rany lub schorzenia. Bohaterka charakteryzuje się też tym że często nie umie się wysłowić. Zazwyczaj brakuje jej słów w wypowiadaniu się i nie zawsze wychodzi jej to na dobre.

Historia CM: Pewnego dnia gdy Crazy była mała, znalazła ona małego, rannego ptaka. Postanowiła mu pomóc, więc wzięła go do domu i zaopiekowała się nim. Po kilku miesiącach leczenia ptak był już zdrowy, a na boku klaczy pojawił się CM. Niestety ptak nie chciał jej opuścić więc został pod jej opieką i stał się pierwszym zwierzęcym przyjacielem bohaterki. Od tego czasu razem pomagali innym ptakom przylatującym do Cloudsdale, które rozbiły się wlatując w dom jakiegoś pegaza. Jakiś czas później mieszkańcy miasta w chmurach przychodzili do niej aby zregenerować swoje zwierzęta. Znaczek na boku bohaterki symbolizuje niesamodzielne jeszcze zwierzęta, którym trzeba pomóc, a Crazy Dream właśnie tą sztukę opanowała.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza

Jak ktoś nie umie się wysłowić to całkiem słodkie :>
Imię: SZALONY SEN BUHAHAHAHHAHA - Approves 
Płeć: Kla cz (spacje usuń)
Rasa: Lubię pegazy
Wygląd + art : Prezentuje się całkiem milutko 
Rodzina: Brawo, ma rodzinę i to nawet normalną :D Tylko takie jakieś drzewne imionka.
CM: Ja Jo ? to jakaś próba raperska czy symbol nowo narodzonego życia?
Charaktery i te inne Approves
Historia:

 

Klacz posiada też swojego pupila: Jaskółkę o imieniu .

Jaskółka o imieniu "Kropka? "."??
OC przeciętny, a jako że pierwszy wystawiam ocenę Daffiego:
"CAŁKIEM NIEZŁY"

 

Link do komentarza

Jak ktoś nie umie się wysłowić to całkiem słodkie :>

Imię: SZALONY SEN BUHAHAHAHHAHA - Approves 

Płeć: Kla cz (spacje usuń)

Rasa: Lubię pegazy

Wygląd + art : Prezentuje się całkiem milutko 

Rodzina: Brawo, ma rodzinę i to nawet normalną :D Tylko takie jakieś drzewne imionka.

CM: Ja Jo ? to jakaś próba raperska czy symbol nowo narodzonego życia?

Charaktery i te inne Approves

Historia:

 

Klacz posiada też swojego pupila: Jaskółkę o imieniu .

Jaskółka o imieniu "Kropka? "."??

OC przeciętny, a jako że pierwszy wystawiam ocenę Daffiego:

"CAŁKIEM NIEZŁY"

 

 

To z tymi spacjami to nie wiem ale nie chciało mi się poprawić ale teraz mogę.

Imiona mi się takie podobają,

Jaskółkę poprawiłam.

I to chyba cała moja odpowiedź. :squee:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza

Klaczka jest prześliczna /)^3^(\

 

Historia trochę krótka, i wydaję mi się, że w Ponyvile jest już przeludnienie przekucenie.

Imię też dość dziwne, ale to już twoja sprawa.

 

Oc jest ogólnie całkiem fajny. Nie wiem co jeszcze dopisać. Ocena 7/10

Link do komentarza

Klaczka jest prześliczna /)^3^(\

 

Historia trochę krótka, i wydaję mi się, że w Ponyvile jest już przeludnienie przekucenie.

Imię też dość dziwne, ale to już twoja sprawa.

 

Oc jest ogólnie całkiem fajny. Nie wiem co jeszcze dopisać. Ocena 7/10

 

Hmm... w sumie nie mieszka w Ponyville tylko na skraju lasu obok miasteczka.... Lecę to zmienić ;)

No i nie ma co historii robić... zwykły pegaz nic wielkiego.

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza

Imię: Szalony Sen. :rainderp: +

Rasa: Pegaz, lubię pegazy. +

Wygląd: Przyjemny, nie rzuca się w oczy. +

Rodzina: Roślinki, ale są rodzice. +

CM: Tylko jajko? -

Charakter: Gdyby pominąć to ze jest odważna to jest taka jak Flutterka. Dobrze ze są tez wady. +

Historia: Trochę krótka, moznaby było ją trochę rozwinąć. -

Historia CM: Historia fajna i zrozumiała, ale wydaje mi się ze tylko pegazy mogą się rozbić o chmury. +

Podsumowując : 8/10

 

Postać ogółem jest fajna i ciekawa, nie ma kolorów jak jakiś świecący bilbord. Podoba mi się. :fluttershy5:

Link do komentarza

Imię: Szalony Sen. :rainderp: +

Rasa: Pegaz, lubię pegazy. +

Wygląd: Przyjemny, nie rzuca się w oczy. +

Rodzina: Roślinki, ale są rodzice. +

CM: Tylko jajko? -

Charakter: Gdyby pominąć to ze jest odważna to jest taka jak Flutterka. Dobrze ze są tez wady. +

Historia: Trochę krótka, moznaby było ją trochę rozwinąć. -

Historia CM: Historia fajna i zrozumiała, ale wydaje mi się ze tylko pegazy mogą się rozbić o chmury. +

Podsumowując : 8/10

 

Postać ogółem jest fajna i ciekawa, nie ma kolorów jak jakiś świecący bilbord. Podoba mi się. :fluttershy5:

 

Thx za uwagi :)

Mam coś dodać do tego jaja? Bo mi się to nie widzi zabardzo ale...

Link do komentarza

 Chciałam się zapytać was czy mam wystawić kolejne OC czy jednak sobie odpuścić?

Aha jeszcze się zapytam czy nazwa jest dobra a nie taka dziwna ( imię OC to Hoof Globe )

 

Zachęcam do oceniania Crazy Dream !

 

/ No Dobra imię jednak dam inne XD \

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza

Eee... Tłoczno się musi robić na skraju Ponyville. Możnaby pomyśleć, że jedna Fluttershy na małe miasteczko powinna wystarczyć.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ładny wygląd, ciekawa historia, OC nie jest Mary Sue. Tylko czy naprawdę MUSIAŁA zamieszkać w Ponyville? Twi chyba między sezonami zbudowała w swojej piwnicy wielki magnes na OCki.

  • +1 1
Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Przypomina Mi Fluttershy

Historia: Fajna (Ale czy musi mieszkać w Ponyville)
Charakter: Normalnie jak fluttershy
CM: Jakoś jajko mi tu nie pasuje :/ (Narysowałbym ptaszka)
Pegaz... Dobrze, że nie alicorn :ajawesome:

Ocena: 10/10 + Znaczek

fluttershy_approved_by_ambris-d4ivleb.pn

Edytowano przez SkyFall
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...