Skocz do zawartości

Cowlick


Muffinxd

Recommended Posts

Imię: Happy Cowlick

 

Wiek: 24

 

Rasa: Kucyk ziemny

 

Płeć: Klacz

 

Miejsce zamieszkania: Stalliongrad

 

Rodzice:
-Matka:  Shining Hope (Kuc ziemny)
-Ojciec:  Shaggy Comb (jednorożec)

 

Praca: Fryzjerka

 

Charakter: Cowlick to gapa jakich mało. Jest strasznie niezdarna i zapominalska. Parę razy zapomniała odebrać najmłodsze rodzeństwo ze szkoły. Nie jest najbystrzejsza, ale dla każdego ma ciepły uśmiech. Jest „chomikiem” w swoim i tak już małym mieszkanku ma pełno gratów, których nie chce wyrzucić. Klacz jest pracowita, zabawna, wrażliwa i trochę zrzędliwa wobec swojego rodzeństwa.

 

Znajomi: Kucyk przyjaźni się z Speedy Hooves. Znają się od dzieciństwa, Speedy jest biegaczem i ma „znajomości” Pomagają sobie i wspierają. Poza nią posiada spore grono kolegów i koleżanek.

 

Wygląd: Cowlick posiada długą, zielono-miętową, poszarpaną grzywe i podobny ogon. Ma pomarańczową sierść i zielone oczy.

 

Historia: Happy Cowlick urodziła się w Staliogradzie i mieszka tam do dziś. Posiada 3 braci i 1 siostrę. Jest najstarsza z rodzeństwa. Mimo tego iż jej rodzina była liczna i uboga to wszyscy się kochali i wspierali. Cowlick wcześnie musiała zacząć pracować by pomagać rodzicom. Łapała się drobnych prac jak zamiatanie, donoszenie paczek, poczty. Bardzo to lubiła, bo miała kontakty z innymi kucykami. Wkrótce ich rodzina wyszła na prostą, matka znalazła wreszcie prace w fabryce. Nie było luksusów ale byli za to bardzo wdzięczni losowi. Klacz w wieku 16 lat dzięki swojej przyjaciółce znalazła pracę jako pomocniczka w salonie fryzjerskim. Z biegiem czasu dostała awans i sama strzygła kucyki. Uwielbia swoją prace, chce też dorabiać jako kosmetyczka. W wieku 18 lat wynajęła małe ale przytulne mieszkanie. Ma bardzo dobre kontakty z rodziną, i w każdą niedziele jedzą rodzinny obiad.

 

Historia cm: Klaczka oszczędzała bardzo długo drobne sumy pieniędzy i w wieku 7 lat kupiła sobie przepiękną lalkę. Miała sztuczne długie, miętowe włosy. Kucyk z innymi dziećmi bawił się w ślub i zrobił swojej lalce weselną fryzurę. Gdy zabawkowy pan młody powiedział „Tak, chce” Happy Cowlick pojawił się uroczy znaczek, przedstawiający zielony grzebień i szare nożyczki. Miała go jako trzecia w klasie. 

 

Ciekawostki:

 

-Kucyk pomaga charytatywnie w szpitalu.
-Cowlick nie znosi sera wszelkiego rodzaju.
-Klacz zafarbowała sobie kiedyś przez przypadek grzywę na niebiesko.
 

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza

Przepełnione miłością i normalnością, to całkiem dobrze.


-Cowlick nie znosi sera wszelkiego rodzaju.


JAK ONA MOŻE?

Rodzice:
-Matka:  Shining Hope (Kuc ziemny)
-Ojciec:  Shaggy Comb (jednorożec)


Huraaaa, ma rodziców. :)

Historia CM całkiem przyzwoita 
Ogólna ocena 7/10 :P
Link do komentarza

Plus za normalność. Z drugiej strony, w OC nie ma za bardzo niczego, co pozwalałoby go na dłużej zapamiętać. Hm. Ciężko napisać coś jeszcze na jego temat. Ale podobało mi się, czytając przypomniały mi się te stare, dobre czasy, kiedy dopiero poznawałem świat kucyków.

I tylko to imię... :grumpytwi:

Link do komentarza

Plus za normalność. Z drugiej strony, w OC nie ma za bardzo niczego, co pozwalałoby go na dłużej zapamiętać. Hm. Ciężko napisać coś jeszcze na jego temat. Ale podobało mi się, czytając przypomniały mi się te stare, dobre czasy, kiedy dopiero poznawałem świat kucyków.

I tylko to imię... :grumpytwi:

 

Niestety nie umiałabym zrobić czegoś co byłoby ciekawe i niezwykłe a jednocześnie nie takie dziwne. :despair:

 

Ciesze się, że się podobało i za ocene.

Tylko tak z ciekawości zapytam: Co nie tak z jej imieniem? :twihug:

 

 

Przepełnione miłością i normalnością, to całkiem dobrze.

Muffinxd, dnia 11 Lip 2013 - 8:23 PM, napisał:

-Cowlick nie znosi sera wszelkiego rodzaju.

JAK ONA MOŻE?

Muffinxd, dnia 11 Lip 2013 - 8:23 PM, napisał:

Rodzice:

-Matka: Shining Hope (Kuc ziemny)

-Ojciec: Shaggy Comb (jednorożec)

Huraaaa, ma rodziców. :)

Historia CM całkiem przyzwoita

Ogólna ocena 7/10 :P

 

Ser to zło...

 

A tak poza tym, to dzięki za ocenę! :rdhug:

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza


Happy Cowlick na polski to Radosny Kosmyk, fajne imię jak na kucyka-fryzjera. Do koloru sierści oraz ogona i grzywy nic nie mam, bo to zależy od autora jak owy kucyk wygląda.

Historia krótka i ciekawa, oceniam ją 7/10.

 

Właśnie imię długo wymyślałam, ciesze, że się podoba. Wielkie dzięki za ocene!

Link do komentarza

Wtedy proponowałabym przetłumaczyć jej imię na "Krowoliz".

A tak poważnie: OC całkiem znośne. Ot, kucyk niczym z takiej typowej polskiej rodziny. Miło się czytało, nie mam zastrzeżeń.

Jedyne, czego mogę się czepić, to wykonanie obrazka. Jak się nie umie narysować, to należy opisać wygląd postaci, proste. Kolorystyka też jest moim zdaniem mocno taka sobie, no ale to kwestia gustu...

Link do komentarza


Wtedy proponowałabym przetłumaczyć jej imię na "Krowoliz".

A tak poważnie: OC całkiem znośne. Ot, kucyk niczym z takiej typowej polskiej rodziny. Miło się czytało, nie mam zastrzeżeń.

Jedyne, czego mogę się czepić, to wykonanie obrazka. Jak się nie umie narysować, to należy opisać wygląd postaci, proste. Kolorystyka też jest moim zdaniem mocno taka sobie, no ale to kwestia gustu...

 

Ale szczęśliwy krowoliz c;.

 

Obrazek usunięty dziękuję za opinie co do OC.

Link do komentarza


Ten "Krowoliz"!!!!! :ajawesome:

Ja PITOLE...!!!!! :lol:

Dawno się tak nie śmiałam z byle czego...!!!! :rdwild:

(Po długich tarzaniach się po dywanie z mniejszą siostrą)

Dobra..

Mój brzuch...

Spoko...

Ta OC jest super!

Lubie psychiczne i "pinkowe" klimaty... :lunaderp:

OC (Bez gadania):

8/10

Za dobrą robotę należy Ci się babeczka!:

:muffin: <----- Babeczka i jest impreza! :lolface:

Słodziaki! c:

"KROWOLIZ"? :ming:

 

Teraz wyobraź sobie jaki ten kucyk musiał byc nie kochany przez rodziców skoro go tak nazwali ;c.

 

Jak się już wytarzałaś to :derpyhug: za ocene i babeczke (a to nie muffin? :derp3:)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...