Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

[Zabawa] Tajemniczy głaz

Recommended Posts

Witajcie, mamy "mały" problem. Faktycznie. Głaz wielkości drzewa to "mały" problem.  Drzewo nie jest... było znowu takie duże. No wiesz, większe od naszego domu. A teraz nie mamy drzewa, bo jakiś kamień wgniótł je w ziemię. Chodzi o to, że wczoraj w nocy z nieba spadł kamień. Mieni się kolorami, świeci, brzęczy i buczy. Nie za bardzo wiemy co z nim zrobić. Ojciec mówi, że można na nim nieźle zarobić. Mogą tam być brylanty! Ja bym go rozwaliła.  A ja zakopała. Albo wystrzeliła z armaty Pinkie. Celestia wie co w nim jest? Nie zmieści się. Mam pomysł! Poprosimy o pomoc. Czy macie jakieś pomysły co z nim zrobić? Pod koniec dnia wybierzemy najlepszy i napiszemy co się stało. Tak właśnie zrobimy.  

Głaz czeka... 
My również! 

Nic nie róbcie... Jak będziecie spać SCP go zabierze i rano nic nie będziecie pamiętać  :ming:

Hmm... zostawić tak jak jest?

No nie wiem. Głaz jest "trochę" duży. Jak drzewo, albo i dom. I siedzi w ziemi

Poza tym nie będziemy czekać, aż ktoś go "pożyczy", ale dopiszemy to do listy pomysłów

Na Celestię! Patrz na to. Kamień ma magiczne właściwości.

I co w związku z tym? Nie dzieje się nic złego.

No tak, nam nic się nie stało, ale Knomek ProDuctiON... Spójrz na niego.

Oj... Knomek ProDuctiON jakby Ci to powiedzieć... twoja grzywa zmieniła kolor na różowy

Ale nie martw się. :squee: Efekty uboczne działają tylko przez 24 godziny. Tak nam tatusiek powiedział. Więc tak pewnie jest.  

Edited by Triste Cordis

Coś widzę, że w tej zabawia ubogo. To ja zaproponuję, abyście wysłały list do swojej siostry Pinkie. Niech przyprowadzi ze sobą Twilight, ona zna się na magii, i na pewno coś poradzi. :fluttershy4:

Jak dla mnie lepiej trzymajcie Pinkie najdalej od tego głazu ;-;. Najlepiej poproście RD i AJ o pomoc. :3

*Lé ożywianie tematu

Polecam poprosić jakiegoś kucyka znającego się na magii i innych tego typu rzeczach. I dopóki on (lub ona) nic z tym nie zrobi pod jakimkolwiek pozorem nie zbliżać się do tego głazu, bo cholerka wie co się stanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...