Skocz do zawartości

No More Room In Hell


Eter

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich do gry w No More Room In Hell. Jest to Gra nastawiona na kooperacje. Są dwa typy rozgrywki. Pierwszym typem są mapy na których bronimy się przed falami zombie ( można budować barykady ). Drugim typem rozgrywki jest przejście od punktu a do punktu b wykonując różne zadania. Gra ma rozbudowany system walki ( broń palna oraz biała ). Gra była najpierw modem do Half Life, obecnie jest to gra samodzielna. Jedyne co jest wymagane do uruchomienia to ten mod, steam oraz source SDK ( wszystko darmowe ).

 

http://www.nomoreroominhell.com/

 

Zapraszam do wspólnej gry.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można to pobierać np. programem uTorrent? bo przez Chrome to bym musiał wstrzymywać, gdy internet mi się rozłącza i nie zawsze chce pobierać dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie nie pobrało sie ;-;

istnieje taka opcja, żebym mógł robić przerwy w pobieraniu? bo jak na razie to każda równa się z końcem pobierania ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobierałem programem z mod db, chciałem przez Desura ale tam można tylko jak się ma zaproszenie a teraz próbuję pobierać z jakiś innych torrent'ów aktualną wersję, ale jakoś z trackerami nie może się połączyć ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiorę, zobaczę. Z kooperacją będzie jednak problem - mam coś nie tak z kompem i żaden mikrofon na nim nie działa :octcry: . Mam nadzieję, że nie będzie wam przeszkadzać, że nie będę się odzywać.

Prime-soundwave-s01e01-face.jpg

Będę badassowaty jak ten gościu :rainderp: . "Cicha woda brzegi rwie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra żyje / mogę pisać. Tak jak napisał Generalek, jutro około 15:30 / 16:00 postaram się odpalić serwer. Nazwę serwera oraz hasło do niego napiszę zaraz po wystartowaniu.

Rozmawiać będzie można na teampeak'u ( jutro podam kanał itp ), kto nie chce / nie może rozmawiać to nic, to jest tylko dodatek.

 

Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie, pozostały 3 godziny. Najwyżej dołączę w trakcie rozgrywki.

 

EDIT Przerwało mi pobieranie. Nie chcąc czekać, zarejestrowałem się. Zdjęto mi ograniczniki na pobieranie ^^ . Powinienem być jedynie lekko spóźniony.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...