Skocz do zawartości

Sugestie odnośnie Derb


Sosna

Recommended Posts

Tutaj zgłaszacie wszelkie sugestie dotyczące Derb. Czyli co się wam podoba, co mniej a co jest totalnym nie wypałem. Postaram się w miarę możliwości poprawić to co jest źle, nie poprawiać tego co działa i ogólnie słuchać się was. Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 5 months later...

Prawdopodobnie nikt tego nie przeczyta i wszyscy mają głęboko w poważaniu derby, ale może kiedyś przyjdą lepsze czasy dla Wonderbolts i zabawa wypali na 120%.

 

Piszę to już drugi raz. Za pierwszym razem usunąłem komentarz, przez błędy i brak przemyślenia.

 

Mam pomysł na następną edycję. Ale trzeba przemodelować całą formułę zawodów i zasady napisać na nowo.

Oto moja propozycja reformy zabawy:

1. Zmniejszenie liczby uczestników z 30 do 16. Obowiązuje tu zasada "kto pierwszy ten lepszy". Gdy liczba ta zostanie przekroczona zostaną rozegrane dodatkowe biegi eliminacyjne

2. Jednocześnie startuje 4 zawodników na zasadzie każdy z każdym (każdy pegaz ściga się 5 razy; razem odbędzie się 20 biegów)

3. Miejsca będą punktowane:

I - 3 pkt.

II - 2 pkt.

III - 1 pkt.

IV - 0 pkt.

4. Po rozegraniu 20 biegów daję kilka propozycji co do ciągu dalszego:

a) pierwsze osiem kucyków z największą ilością punktów awansuje do półfinałów (miejsca 1, 3, 5 i 7 do półfinału I; a miejsca 2, 4, 6 i 8 do półfinału II). Na tym etapie nie liczą się już punkty. Pierwsza dwójka z każdego półfinału awansuje do finału. Zwycięzca finału wygrywa całą imprezę.

b) pierwsze dwa kucyki z największą ilością punktów awansują bezpośrednio do finału. Miejsca od 3-6 awansują do "biegu ostatniej szansy". Pierwsza dwójka z dodatkowego biegu awansuje do finału. Zwycięzca finału wygrywa całą imprezę.

c) cztery najlepsze pegazy awansują do finału. Zmianie ulega punktacja (o niej decyduje organizator). Kucyk z największą ilością punktów wygrywa całą imprezę.

d) tworzymy cztery finały na podstawie miejsc zawodników w klasyfikacji po 20 biegach:

Finał A (miejsca 1-4);

Finał B (miejsca 5-8);

Finał C (miejsca 9-12);

Finał D (miejsca 13-16).

 

No to tyle. Zobaczymy jak to będzie.

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza
  • 5 months later...

Jeśli kogoś interesuje choć trochę ich sprawa, "sugestie odnośnie derb'' czekają.

Ok!

Osobiście zdecydowanie zmniejszyłabym ilość rund. 12 razy pisać duży, składny kawałek tekstu to trochę odstraszająca wizja. Można by te derby, jako pierwsze, skrócić - np. do 6 rund. Potem, jeśli uda się je rozruszać, ilość rund można zwiększyć. Poza tym można by machnąć ogłoszenie na stronie głównej forum - a nóż widelec kogoś to przyciągnie. Nie twierdzę, że jest to najlepsze rozwiązanie - lepsze jednak, niż żadne. Poza tym warto by było przy tym zadbać o to, by obrazek towarzyszący ogłoszeniu nie był w żadną stronę rozciągnięty, gdyż kiepskie to wrażenie robi :/

Jak na razie innych pomysłów w mej głowie brak, jeśli jakieś się pojawią dam znać.

Powodzenia c;

O zmniejszeniu ilości rund coś pisałam, ale chyba ostatecznie nie zatwierdziłam. Co do powodzeń, dużo pewnie nie dadzą, ale i tak thanks thanks.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

No cóż, widać, że chyba to wiele nie da. Jeśli do końca lipca trwać będzie cisza, derby zostaną zamknięte... lub ewentualnie, jeśli napadnie mnie jakaś genialna pomysł, zostaną ponownie zmienione. Mówiąc zmienione mam na myśli jeszcze bardziej uproszczone i jeszcze luźniejsze .-. Oczywiście nie nastawiać się na napadnięcie przez pomysł. Tyle.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...