Skocz do zawartości

[EVENT] Kim jest avatar i regent farmerki....? - odpowiedzi


KreeoLe

Recommended Posts

Applejack+i+Rainbow+Dash.png


Puk, puk. Mogę wejść?
KREEEOO!
Taa-daa!
Ty żyjesz! Znaczy, ekhem, no... wróciłaś, cukiereczku!
Można tak powiedzieć, na chwilę wpadłam.
A więc... miło znów cię widzieć, kochanieńka!
Będę odpowiadać na pytania z tego eventu zapytajkowego, trzeba to w końcu skończyć.
Będziemy, chciałaś powiedzieć.
No, dokładnie. Lecimy z tym koksem.


Pytanko do obytrzech parzystokopytnych, ładnych dziewczyn od starego Avatara.

Jak Wam idzie prowadzenie działu? Wiem, że mówicie, że słabo, bo ludu nie ma.... Ale według mnie jest dobrze.
Applejack... Pilnujesz te dwie, prawda? Chyba nie sprawiają Ci kłopotu?
Moonlight... Jak to jest być na stanowisku Avatara? Sprawujesz władzę nad innymi! Czy woda sodowa uderzyła Ci do głowy? Czy nie nadwyrężasz psychicznie biednej Kreeo?
KreeoLe... Fajnie jest być regentką? Czy lepiej zwykłym użytkownikiem? I jak to jest być tak bezczelnie wykorzystywaną osobą przez Moonlight?

No, dziewczyny... Trzymajcie się! Do następnego!
Hej.. Ma ktoś może szarlotkę? Zgłodniałem od zadawania tych pytań...


Pierwsze od Hippisiaka.
Mhm... pierwsze. W sumie... teraz to nie wiem, Moon mówi, że jest lepiej. Więc chyba jest lepiej.
Pilnuję... pilnowałam, teraz na oku mam GreenWave. A Moon już jest posłuszna, hmmh...
Czy fajnie było być regentką... w sumie to dobrze wspominam regentowanie, jednak nadal jest to jakaś odpowiedzialność. Teraz w sumie czuję się luźniej, ale chyba zbyt się rozleniwiłam. Nadal trochę pomagam Moon, np. tym, że odpowiadam na te pytania... ojtam, żeby od razu wykorzystywaną... : P
I żeby od razu bezczelnie? To mnie tu wykorzystują i zamykają w piwnicach!
Eee... przejdźmy dalej.
Hippiś, nadal jesteś głodny? Szarlotka w naszym domu jest zawsze obecna!


Em... pytanie.... Kochacie jabłka? xD


O Celestio, ja wcinam jabłka na potęgę!
Ty wcinasz, jasne. Ja je w ciebie wmuszam, cukiereczku.
Nieważne, dalej...


Czy na co dzień jesteście równie pracowite jak Wasza Applejack ? :)


Ja tam lubię powysiłkować się fizycznie.
Coo?
Pracowite, no, hm. Na co dzień może nie, bo żyję inaczej niż Applejack, ale często też pracuję. Remont domu, budowa garażu z tatą...
Hm...


I do Moonlight i do KreeoLe: ulubiony film? :3


Oo, jest tego sporo.
Film? Aaa, Moon coś opowiadała...
"Prestiż", "Zielona Mila", "Avengers", Celestio, na pewno wiele ominęłam. Ale bardziej wolę te z kategorii fantasy, akcji, komedie, albo horrory.
Horrory to te straszne?
Yeeup.
Do stu tysięcy koszy pełnych jabłek! Jak można lubić oglądać coś takiego?!


Do KreeoLe i Moonlight: Macie jakieś plany na wakacje? ;)


Znaczy... ja byłam przez cztery dni nad morzem, poprzednio jeszcze tydzień u kuzynki. I to chyba w sumie tyle. Przez resztę czasu siedziałam w domu z siostrą.
Oou, masz siostrę?
Ee... tak...?
Młodszą?
Eem, tak.
O, ja też!
O Celestio...


do Moon i Kreeole: Wolicie zimny czy gorący klimat?


Wolę gorący, choć nigdy nigdzie nie byłam za granicą nie licząc Niemczech, i nie opalam się.
To ja też odpowiem, a co!
Ehh...
Nie jest ani dobrze, gdy jest za zimno, ani dobrze, gdy jest zbyt ciepło. Jabłonki jednak lubią słońce, ale czasem potrzebne im orzeźwienie, oraz oczywiście standardowo zima, by...
Okej, okej, zrozumieliśmy. Lecimy dalej.


Pytania skierowane do obu z was.

1.Jak zostałyście avatarem/regentem Applejack?

2.Jakie postacie z MLP lubicie najbardziej prócz Applejack?

3.Jakie inne zabawy, konkursy szykujecie w tym dziale?

4.Od kiedy zaczęliście interesować MLP?

5.Czy od zawsze AJ była waszą ulubienicą?

6.Co robicie w czasie wolnym od nauki?

7.Jakie zmiany byście wprowadziły w forum?

8. Ulubine: zwierzę, kolor, piosenka, książka, film, sławna osoba, sport, przedmiot szkolny?

FINISH!


._.
Ahahaahaha! No, Asiu, odpowiadaj... hahaha! :P
W co ja się wpakowałam... no ile można opowiadać moją historię, no. Regentką zostałam, po tym jak odszedł Hippis. Wtedy Moonlight automatycznie została avatarem, a ja zgłosiłam się na regentkę, bo wcześniej i tak dużo udzielałam się w dziale. No.
Hola, hola, spokojnie.
Ja oprócz Applejack lubię Rainbow Dash i Fluttershy, dalej Znaczkową Ligę, Lyrę, Discorda i kilka innych. Co do trzeciego - nie wiem, zapytaj Moonlight albo GreenWave. Podobno ma być jakiś plastyczny konkurs.
Ciii, to tajemnica!
Jakieś dwa lata temu... nie wiem... półtora roku temu może, obejrzałam pierwszy odcinek. Nawet pamiętam jaki! Ponaddźwiękowe Bum, w wersji polskiej niestety. Ale cóż. Applejack polubiłam, a raczej zaczęłam dostrzegać jej urok, zalety, po kilku odcinkach. Ale tak, była moją ulubienicą od zawsze.
Yay, jak miło ^^
Ja śpiewam, znaczy trenuję. Mego głosu nikt nie słyszał, niech to będzie tajemnicą. Poza tym czytam, gram w głupie gry z Tesco, zajmuję się siostrą, rysuję. Ja na forum wchodzę już rzadziej, zresztą... zrezygnowałam przecież z regenta, teoretycznie nie mam tu po co wchodzić. Dawny klimat znikł, choć nie jestem tu od tak dawna, to forum jakoś... puf, się zmieniło.
Ja tam się na tym nie znam, może Moon rozwinie ten temat.
O, a ja lubię zwierzątka, tak się składa. Najbardziej tygrysy, wilki i psy.
Cuu?
No tak już mam, nie patrz tak na mnie. Ulubiony kolor to... no nie ma takiego jednego, ale jest kilka. Zielony, czerwony, pomarańczowy, biały, niebieski i żółty. KSIĄŻKI!
Auu, me uszy...
Ulubiona seria to "Felix, Net i Nika" autorstwa Rafała Kosika (ale film za to do d... beznadziejny, znaczy się) i "Jutro", by John Marsden. A oprócz tego "Klątwa Tygrysa" napisana przez Colleen Houck. Zabieram się niedługo za Grę o Tron.
Pytanie o film było wyżej. A ja tam lubię książki... przygodowe i oczywiście o gotowaniu, różnie to bywa.
Sławnej osoby, żadnej nie mam. Chyba, że zaliczysz do nich autorów książek, Gonciarza, albo Niekrytego Krytyka, jak sobie chcesz. Sport... nienawidzę biegać na długie dystanse, za to lubię koszykówkę i siatkę.
Przedmiot... jabłka!
SZKOLNY, Applejack, szkolny przedmiot. Średnio przyrodę, ale lubię matematykę, choć mam z niej 4 na koniec (najgorsza ocena ze wszystkich, oo! XD). Tak, jestem dziwna, wiem. Oprócz tego to jeszcze... no nie wiem, idę do VI klasy, nie do gimnazjum. Fizyki, chemii, geografii ani nic w ten deseń nie mam.
Nareszcie... to już koniec...
Nie, hah. Jeszcze się ze mną pomęczysz.


Dwa pytania skierowane do obydwu przedstawicielek Homo Sapiens Pegasisus:

- Jaki jest wasz ulubiony odcinek MLP? I dlaczego akurat ten?

- Kiedy będzie event podczas którego to AJ będzie zadawać pytania a my będziemy odpowiadać?


Zjazd Rodziny Apple - powód wiadomy chyba, oraz Ponaddźwiękowe Bum, które wprowadziło mnie w świat kucyków.
A to w ogóle będzie taki event?
Nie wiem, z tym idź do Moonlight i GreenWave. Ja tu już nie rządzę.


1. czy macie co najmniej tak liczną rodzinę jak Apple?
2. Ile czasu zajęła wam rekrutacja i czy było ciężko?


O nie, o wiele mniejszą, a przynajmniej to ta część, którą znam jest mniejsza.
O tak, moja rodzinka jest ogromna. I kocham ją całym kucykowym sercem.
Aha, okej. Rekrutacja była banalna. Napisałam dobre podanie, chętnych chyba też mnóstwo nie było. Poza tym, wcześniej dostałam specjalne wyróżnienie za udzielanie i aktywność w dziale AJ.
Ja tam trzymałam za ciebie kciuki.
Dzięk... zaraz. Nie masz kciuków!


Jak bardzo lubicie AJ?


Bardzo bardzo.
Hue, hue.


Czytałyście/ oglądałyście "Autostopem przez galaktykę"?
Odpowiecie na pytania? :lolface:


Nie czytałam, niestety. Tak, odpowiemy... no właśnie... taa-daa!
Koniec?
Koniec. Czyli... to by było na tyle mojej wizyty tutaj.
Umm... no cóż, fajnie było. Teraz czekam na Moon, też musimy odpowiedzieć.
Miło znów było cię zobaczyć, AJ. ^^ Dobra, ja lecę. Mam nadzieję, że odpowiedzi były wyczerpujące. Narka!
No cóż... do zobaczenia, cukiereczki!
Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

2b51.png

 

Applejack! JESTEM!
Słyszę! Robisz tyle hałasu, co kurczak w pudełku. Jak zwykle spóźniona, miałaś być wczoraj!
Tak, tak... rysowałam, przepraszam.
Ty i te Twoje rysunki... No dobrze, wiesz, że odwiedziła mnie Kreeo?
Słodziak Tu był? Naprawdę?
A czy ja kiedykolwiek skłamałam?
Em...
Nie odpowiadaj...
No i co u niej? Żyje? Nie brakuje jej naszej szafy?
Odpowiedziała na swoje pytania i ty też powinnaś to zrobić. Pomogę Ci w tym cukiereczku, żebyś znowu się od tego nie wymigała.
Ok, ok już zabieram się do pracy mamo...
 

Pytanko do obytrzech parzystokopytnych, ładnych dziewczyn od starego Avatara.

 

Jak Wam idzie prowadzenie działu? Wiem, że mówicie, że słabo, bo ludu nie ma.... Ale według mnie jest dobrze. 

Applejack... Pilnujesz te dwie, prawda? Chyba nie sprawiają Ci kłopotu? 

Moonlight... Jak to jest być na stanowisku Avatara? Sprawujesz władzę nad innymi! Czy woda sodowa uderzyła Ci do głowy? Czy nie nadwyrężasz psychicznie biednej Kreeo?

KreeoLe... Fajnie jest być regentką? Czy lepiej zwykłym użytkownikiem? I jak to jest być tak bezczelnie wykorzystywaną osobą przez Moonlight?

 

No, dziewczyny... Trzymajcie się! Do następnego!

Hej.. Ma ktoś może szarlotkę? Zgłodniałem od zadawania tych pytań...

Od kiedy jestem parzystokopytna!?
Spokojnie Moon, odłóż to krzesło, napisał przecież ładnych.
Ok, niech mu będzie. Jak to jest być avatarem?  To podobno bardzo odpowiedzialne stanowisko i ja uważam, że się na nie nie nadaje.
Sprawuję władzę.. Ha ha ha!
Ja i władza, to niezbyt dobre połączenie, nie jestem zbyt asertywna...

Ale krzesłami rzucasz zawodowo.
Dziękuję AJ, to miłe z Twojej strony.
Sodówka w głowie? Nie... ja raczej mam tam wiewiórkę ^ ^

Potwierdzam, lubi orzechy.
I tak, nadwyrężyłam psychikę biednej Kreeo, ale chyba z tego wyjdzie, mam taką nadzieję.

Nadal mamy szarlotkę Hippisku, świeżutka!
 


Em... pytanie.... Kochacie jabłka? xD

Jabłka?? Hmmm... chyba wolę gruszki..
Na stos jabłek zap, słucham!?
I nektarynki...
Moon!
Arbuzem też nie pogardzę
Grabisz sobie...
Ale tak, kocham jabłka!
Ufff...

 

Czy na co dzień jesteście równie pracowite jak Wasza Applejack ? :)

Moon pracowita?
brnoZ.gif

No wiesz Ty co? To boli...

 

I do Moonlight i do KreeoLe: ulubiony film? :3

 

Mam dziwny gust i słabą pamięć do tytułów... W kolekcji ulubionych znajduje się: "Mr. Nobody", "Jądro ziemi", "Wehikuł czasu", lubię też filmy Marvel'a i wszystkie części "Władcy pierścieni". Oglądam filmy różnych gatunków, ale nie lubię horrorów..
Oooo to to, co lubi KreeoLee
Słodziak lubi horrory!?
Dziwi Cię to, cukiereczku?
W sumie...
 

Do KreeoLe i Moonlight: Macie jakieś plany na wakacje? ;)


Oj miałam ich dość sporo, wszystkie wypełniłam. Spełniłam kilka marzeń... dużo by gadać...
Moon, co się stało? Dość dziwacznie się uśmiechasz... Czy ty?
Patrz AJ! Rainbow zakrada się do schowka z cydrem!
RAINBOW DASH!
<wybiega z pokoju>
Uff...

 

do Moon i Kreeole: Wolicie zimny czy gorący klimat?


Zdecydowanie wolę zimny. Uwielbiam zimę! Latem mi za ciepło, poza tym uważam, że łatwiej się rozgrzać zimą niż schłodzić latem. Zresztą zima jest magicznym czasem. Pole za moim domem wygląda wtedy pięknie.
Gdy spadnie śnieg, mogę zabrać mojego psa na sanki. Mam psiuna rasy Syberian Husky, uwielbia ciągnąć, latem ciągnie mnie na rowerze.

Moon... RD tam nie było.. Czy Ty to..
Uuuu ale się zagalopowałam, czas na kolejne pytanie!

 

Pytania skierowane do obu z was.

1.Jak zostałyście avatarem/regentem Applejack?

2.Jakie postacie z MLP lubicie najbardziej prócz Applejack?

3.Jakie inne zabawy, konkursy szykujecie w tym dziale?

4.Od kiedy zaczęliście interesować MLP?

5.Czy od zawsze AJ była waszą ulubienicą?

6.Co robicie w czasie wolnym od nauki?

7.Jakie zmiany byście wprowadziły w forum?

8. Ulubine: zwierzę, kolor, piosenka, książka, film, sławna osoba, sport, przedmiot szkolny?



FINISH!!!

Zanim zostałam avatarem byłam regentem naszej kochanej farmerki. Avatarem był wtedy Hippis. To ja wspierałam go, gdy wahał się czy napisać podanie po odejściu Soczka. Gdy go przyjęli potrzebował regenta, więc pomyślałam, że mu pomogę.   Nigdy nie przypuszczałam, że to ja wytrwam dłużej. Z biegiem czasu Hippis przestał zajmować się działem i 1 kwietnia, gdy w ramach eventu byłam avatarem "AppleShy", oznajmił, że rezygnuje. Po evencie nie wróciłam do koloru regenta i do teraz mogę nazywać się avatarką Applejack.
Brawo partnerze, zmieściłaś się w kilku zdaniach... zwykle opowiadasz o tym godzinami..
No, bo to ciekawa historia!
Jakby Ci to delikatnie powiedzieć...
Następne pytanie?
Tak!

Księżniczkę Lunę! To najlepsza księżniczka! Oprócz niej lubię tez Rarity, Sweetie Belle, Breaburn'a, Doctora Who i Toma!
Tom to kamień.
Ale jest epicki!
Szykujemy jakieś nowe zabawy, konkursy, etc.?
Tak, ale ciii... To tajemnica!
Dobra, spokojnie słonko, nikomu nie powiem.
Od kiedy... ojeju... Kiedy to było... MLP interesowałam się już, gdy miałam 6 lat i chodziłam do przyjaciółki bawić się jej zabawkami. Nie chciałam psuć moich. A więc, gdy w internecie zaczęło się robić o nich głośno, musiałam to sprawdzić. To było 2 lata temu ^ ^
Jesteś stara...
Dziękuję!
Proszę bardzo.
Szczerze mówiąc... Nie... Moją przygodę na z forum rozpoczęłam w Regnum Lunae...
Tak wiem, księżniczka jest fajniejsza od takiego zwykłego rolnika, jak ja. 
Nie waż mi się tak mówić! Od kiedy zaczęłam opiekować się Twoim działem, lubię Cię nawet odrobinkę bardziej od Najwspanialszej władczyni nocy!
Oooow, to było miłe, nic nie powiem Lunie, to będzie nasz sekret.
Secret, o którym wie całe forum?
Ogryzek!
W czasie wolnym od nauki robię bardzo dużo.
Czasami nawet w czasie, który powinna poświecić na dział!
Śpiewam, chodzę na zajęcia wokalne. Czasami gram na gitarze, pianinie lub wiolonczeli. Skończyłam szkołę muzyczną I stopnia na wioli. Sporadycznie tańczę. Lubie też czytać... czytam na potęgę!
To mój mały mól książkowy, czasami czytam razem z nią.
Przeszkadza mi, bo wcina się w połowie zdania.
Bo czytasz zbyt cicho.
Jeżdżę też z psem, jak już mówiłam o tym wcześniej. Rysuję, moje prace możecie zobaczyć w temacie na tym forum i na moim deiantarcie. I robię duuuużo innych rzeczy.
Zbyt dużo...
Zmiany w forum... No nie wiem... rzadko zapuszczam się gdzieś poza mój dział.
Ekhem!
Przepraszam, poza nasz dział.
Lepiej.
Wilk, zielony, K.O. - Brodka, "Zraniony pasterz" - Daniel Ange i książki autorstwa Jodi Picoult oraz trzynaście tomów "Serii Niefortunnych Zdarzeń" , nie mam, badminton, rower, koszykówka oraz pływanie.
Znowu skróciłaś listę!
Nie chcę ich zanudzać, przecież wiesz, że o piosenkach i książkach mogę mówić cały dzień!
O zwierzętach również...
No właśnie.. i na koniec matematyka, plastyka, chemia, muzyka, biologia, język Polski- niekoniecznie w tej kolejności.
A nie dzwonek?

 

 

Hejo,

Dwa pytania skierowane do obydwu przedstawicielek Homo Sapiens Pegasisus:

- Jaki jest wasz ulubiony odcinek MLP? I dlaczego akurat ten?

- Kiedy będzie event podczas którego to AJ będzie zadawać pytania a my będziemy odpowiadać?


Tak, jak Kreeo, "Family Reunion" z powodu... cały odcinek był o Aj, była też jej pierwsza solówka, poznajemy w niej całą rodzinę Apple...Czego chcieć więcej?
Odcinka z piosenką Luny, o którym gadasz w kółko? 
To by było zbyt piękne...A właśnie, lubię też ""Luna Eclipsed" oraz "Sleepless in Ponyville", gdyż, ponieważ, iż, bo LUNA!
Cukiereczku... To nie jest głupi pomysł, prawda Moon?
No nie wiem, pomyślimy.

 

eeemm..........     Moonlight ... Kreeole    

1. czy macie co najmniej tak liczną rodzinę jak Apple?

2. Ile czasu zajęła wam rekrutacja i czy było ciężko?

 

eeem.. to tyle. czekam ze zniecierpliwieniem na odpowiedź

OJ TAAAK! Jest wielka!
No nie sądzę... Na pewno nie tak wielka, jak moja.
Mam siostrę i brata. Siostra ma córkę, drugie dziecko w drodze, brat ma syna. Rodzice mają duże rodzeństwo. Mama ma dwóch braci i 3 siostry, tata ma jednego brata i 3 siostry. Każde ma conajmniej dwoje dzieci. Oprócz tego mam mnóstwo wujków i cioć, od kuzynostwa rodziców. Z dziadków został mi tylko ojciec mamusi.
Ok... dobrze... na mój sad! Dużo was tam.
A nie mówiłam.

 

Jak bardzo lubicie AJ ??

:pbft:  :pbat:  :pbtt:  :pbrt:  :pbpt:  :pbdt:  :pblt:

 

Hmmm...
Ty się jeszcze zastanawiasz!?
No wiesz, zamknełaś mnie w szafie...
To z miłości.
No dobrze, Bardzo, bardzo , bardzo, bardzo, bardzo (...) bardzo bardzo, BARDZO!
Kolejny niewolnik do kolekcji!
Słucham?
Nic... szarlotkę?
 

Czytałyście/ oglądałyście "Autostopem przez galaktykę"?

Odpowiecie na pytania? :lolface:

Nie... nie czytałam... oglądać chyba też nie..
Jak mogłaś tego nie oglądać?
A ty oglądałaś?
Nie mam telewizora...
Biedna AJ...
Ale Ty masz, więc gdy zasypiasz, oglądam telenowele.
To stad wziął się większy rachunek za prąd...
Hmmm to chyba koniec pytań, więc może ja się cicho ulotnię? No wiesz... mamy jabłka w sadzie, no i trzeba je zebrać. Tak, to właśnie robimy, zbieramy jabłka.
Pa pa!
Odpowiedziałyśmy... to by było na tyle. Poznaliście nas odrobinkę. Mam nadzieję, że takie odpowiedzi was satysfakcjonują.
Do następnego razu!

Link do komentarza
  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...