Skocz do zawartości

Unbridle draw-Tapety na zamówienie!


TheUnbridle

Recommended Posts

Mimo wszystko nadal pupci nie urywa, a do tego zrobiłaś ją w złej rozdzielczości.

A czemu musi urywac *u* ? Nie jest to jakieś cudo ^^ ale jak na początek to nie jest źle nieprawdaż ? Uuu no popatrz a u mnie na laptopie wszystko się zgadza :3

Obawiam się, iż popieram Agleta.

A w której sprawię jeśli mogłabym zapytac :3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi laptopa i/lub monitor z matrycą w rozdzielczości 1076×664 a dostaniesz ode mnie wiaderko Internetu.

Poza tym skoro tworzysz tapety dla innych to dlaczego przystosowujesz je rozmiarem do ekranu własnego laptopa?

mam 17'' więc luz ^^ jakoś tapeta przystosowuję się u mnie idealnie, jak i na wszystkich kompach w moim domu, więc myślałam że i inni nie będą posiadac takowego problemu :3

Zawszę mogę zmienic jeśli komuś nie pasuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17'' więc luz ^^ jakoś tapeta przystosowuję się u mnie idealnie, jak i na wszystkich kompach w moim domu, więc myślałam że i inni nie będą posiadac takowego problemu :3

tumblr_m9lk5nGPjn1qheqs9o1_1280.jpg

Jeżeli nie rozumiesz tak oczywistej rzeczy jak to, że każde urządzenie (od smartfonów, po wszelakie tablety, kończąc na komputerach i laptopach) ma inną rozdzielczość to nawet nie zabieraj się za robienie tapet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Wytłumaczę Ci to! Jeżeli robisz tapety w trybie RGB, 72-100 PPI jako że jest to tylko materiał przeznaczony do przeglądania stron internetowych więc będzie w sam raz na tapetę. Zwykle laptopy mają rozmiar 1336x768 px więc takie je rób. A najlepiej pytaj się przed zrobieniem lub niech ktoś napiszę jaki ma rozmiar pulpitu. Oczywiście nie muszę przypominać chyba że tapety zapisujemy w formacie .jpg a nie .png bo nie potrzebna nam jest przeźroczystość, a jpg ma lepszą jakość i trudno się z tym nie zgodzić. Mówi Ci to grafik-poligraf który idzie teraz na 3 rok nauki :fluttershy6: W dodatku wiem że mam mało doświadczenia w tworzeniu tapet, ale przede wszystkim mają być one schludne, nie ma dziać się na nich milion rzeczy. A najważniejsze, musi być na czym zawiesić oko by można było się uspokoić a nie latać oczami po miliardach elementach.

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_m9lk5nGPjn1qheqs9o1_1280.jpg

Jeżeli nie rozumiesz tak oczywistej rzeczy jak to, że każde urządzenie (od smartfonów, po wszelakie tablety, kończąc na komputerach i laptopach) ma inną rozdzielczość to nawet nie zabieraj się za robienie tapet.

To jaki masz problem ? Skoro napisałaś że rozdzielczośc jest zła MIMO tego że tapeta dopasowuje się do każdego laptopa,kompa, tableta, czy smartfona to ja nie widze problemu :3

Wytłumaczę Ci to! Jeżeli robisz tapety w trybie RGB, 72-100 PPI jako że jest to tylko materiał przeznaczony do przeglądania stron internetowych więc będzie w sam raz na tapetę. Zwykle laptopy mają rozmiar 1336x768 px więc takie je rób. A najlepiej pytaj się przed zrobieniem lub niech ktoś napiszę jaki ma rozmiar pulpitu. Oczywiście nie muszę przypominać chyba że tapety zapisujemy w formacie .jpg a nie .png bo nie potrzebna nam jest przeźroczystość, a jpg ma lepszą jakość i trudno się z tym nie zgodzić. Mówi Ci to grafik-poligraf który idzie teraz na 3 rok nauki :fluttershy6:

Mmmm ..(skoro 3 rok to chylę czoła)  ^^' okey będę pytac

Otóż ja mam taki problem .. żadny program graficzny nie akceptuje mi jpg o: nie mogę po prostu zapisac w tym formacie ;-; na czym bym nie próbowała, on nie akceptuje tego

Edytowano przez TheUnbridle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale najpierw bym musiał wiedzieć jaki dokładnie wyskakuje błąd, czyli komunikat błędu zapisu. Oczywiście nie wiem w jakim programie to robisz. Polecam Ci do tych zadań Photoshopa, jeżeli umiesz sobie pobrać wersję zwykłą (nie popieram piractwa, ale nie będę wydawał 1000 zł za program, taki paradoks trochę :P) lub zwyczajnego gimpa, który jest darmowy. Jak zrobisz pracę klikasz zapisz jako i wybierasz format .jpeg/jpg. Najlepiej zrób zdjęcie, ewentualnie napisz jakiego programu używasz i komunikat błędu jaki wyskakuje :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale najpierw bym musiał wiedzieć jaki dokładnie wyskakuje błąd, czyli komunikat błędu zapisu. Oczywiście nie wiem w jakim programie to robisz. Polecam Ci do tych zadań Photoshopa, jeżeli umiesz sobie pobrać wersję zwykłą (nie popieram piractwa, ale nie będę wydawał 1000 zł za program, taki paradoks trochę :P) lub zwyczajnego gimpa, który jest darmowy. Jak zrobisz pracę klikasz zapisz jako i wybierasz format .jpeg/jpg. Najlepiej zrób zdjęcie, ewentualnie napisz jakiego programu używasz i komunikat błędu jaki wyskakuje :fluttershy6:

(przenioslam sie na tablet wiec przepraszam za brak polskich znakow)

Otoz pisze mi ze nie ma takiego formatu ;-; nie ogarniam tego. Kozystam z gimpa i PS elements 11 do ktorego nie mam chwilowo dostepu :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart


Laptopy laptopami, a PCetowcy? IMO lepiej 1920x1080, jedna z największych rozdzielczości HD 16:9, a jak ktoś ma mniejszą to sobie przeskaluje i tyle.

 

To teraz już taka jest technologia ;o? No popatrz 22 cale xD Ja to się zatrzymałem na kwadratowych monitorach jeszcze co miały bodajże 1280x i przerzuciłem się na laptopa. Dzięki za wiadomość że już są takie monitory :yay:  Człowiek zacofany odkąd ma lapka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już taka jest technologia ;o? No popatrz 22 cale xD Ja to się zatrzymałem na kwadratowych monitorach jeszcze co miały bodajże 1280x i przerzuciłem się na laptopa. Dzięki za wiadomość że już są takie monitory :yay:  Człowiek zacofany odkąd ma lapka...

Lapki z 1920x1080 zwanym również full HD też istnieją... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Lapki z 1920x1080 zwanym również full HD też istnieją... :rainderp:

 

A cena ich to pewnie przekracza wszelkie wyobrażenia. Nie wiem, kto by wydał tyle pieniędzy na laptopa z matrycą full hd, toż to marnotrawstwo. No ale idąc przysłowiem to: "Kto bogatemu zabroni!?" Mnie by osobiście na takie coś stać pewnie nie było, wolałbym kupić monitor z lepszą matrycą f hd

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...