Skocz do zawartości

[Pomoc] Live Stream. Potrzebna pomoc. Od zaraz.


Cipher 618

Recommended Posts

Witam. Oglądałem kilka odcinków MLP "na żywo". Ktoś puszczał je ze swojego komputera (widać jego pulpit, rozmowy audio, do tego chat). Podobna rzecz była chyba na sylwestra na naszym forum. Innymi słowy - wypasiony Live Stream. Problem w tym, że nie mam pojęcia jak to ugryźć, ani jak to ustrojstwo się nazywa (program) Muszę to ogarnąć do 30 sierpnia.
 
Są na sali specjaliści? Pomocy :sab:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

To jest banalnie proste do wykonania. Ściągasz program Open Broadcaster. Jak go zainstalujesz, wchodzisz w ten link i konfigurujesz go i śmigasz ze streamem. Jeżeli sobie ten poradnik prześmigniesz to od razu będziesz wiedział o co chodzi, jest tam wszystko krok po kroku. Ja będąc zielonym zrobiłem to w chwile :P

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oglądałem kilka odcinków MLP "na żywo". Ktoś puszczał je ze swojego komputera (widać jego pulpit, rozmowy audio, do tego chat). Podobna rzecz była chyba na sylwestra na naszym forum. Innymi słowy - wypasiony Live Stream. Problem w tym, że nie mam pojęcia jak to ugryźć, ani jak to ustrojstwo się nazywa (program) Muszę to ogarnąć do 30 sierpnia.

 

Są na sali specjaliści? Pomocy :sab:

http://livestream.com/

Polecam, większość artystów-hobbystów używa tego do streamowania, może Tobie też się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open Broadcaster Software, konto na Twitch.tv. Nie ma nic trudnego, wszystko znajdziesz w filmiku zamieszczonym powyżej przez Littlebart.
Co do streamowania - najważniejsza jest prędkość wysyłania, pobierania jeszcze nie tak bardzo. Osobiście również próbuję streamować, i powiem ci, że jak masz problem z prędkością neta, to zmniejsz rozdzielczość na 480. Zawsze da się oglądać. 

Co do Twitcha - jeśli chcesz streamować odcinki to inna strona, Twitch tylko do gier.

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić przez hangouts(od google).Nie trzeba streamować odcinków, tylko zainstalować dodatek do tego serwisu youtube.

Trochę to trudno rozgryść( z kolegami próbowalismy dojść jak to włączyć 30 minut,  i polegało to na "a może ten przycisk?" :derptongue: )

oprócz tego można streamować ekran. i nie zżera tyle komputera, bo wszystko działa przez chmurę :pinkie2: .

więcej informacji(oprócz tego co tu wydukałem.)

http://www.google.com/+/learnmore/hangouts/?hl=pl

Jest tam jakiś filmik instruktażowy :P.

Edytowano przez MiXer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...