Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rainbow Wave

Brony
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rainbow Wave last won the day on August 21 2013

Rainbow Wave had the most liked content!

Community Reputation

32 Good

About Rainbow Wave

 • Rank
  Valentine
 • Birthday February 14

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  47598441

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Vinyl, Discord, Twilight, Dashie.

Recent Profile Visitors

3903 profile views
 1. Rainbow Wave

  >Blighttown<
 2. Rainbow Wave

  Od jedynki! Małgorzata, podlinkuj stream
 3. Rainbow Wave

  Zgodzę się z Koszmarem. Griffith to śmieć, to samo Maxwell. Ale Farnese akurat jak dla mnie jest spoko. Sakury nie znam.
 4. Rainbow Wave

  Ah... Jak można nie lubić Lighta
 5. Rainbow Wave

  Niezłe.
 6. Rainbow Wave

  Sequel wyjaśnia nieco kwestii z jedynki, więc ciężko mówić o fabule bez jakichkolwiek nawiązań. Dwójka faktycznie jest gorszą grą, szczególnie z uwagi na nieco skopany klimat i matchmaking w PvP. Co do tego z tym Sifem - hm. Myślałem, że walczymy tam, gdzie wcześniej był Artorias. Ciaran tam przecież została, a obok grobu mamy Hornet Ring, który do niej należał.
 7. Rainbow Wave

  Przedłużenie Ery Ognia jest dobre? Klątwa przychodzi, gdy cykl ciągnie się przez zbyt długo. Oddając swoje życie po prostu zamykamy cykl i rozpoczynamy kolejny - nic się nie zmieni, jeśli ta sama czynność będzie powtarzana przez setki lat. Myślę, że Vendrick był pierwszym władcą, który postanowił coś z tym zrobić zamiast wskakiwania w ogień. Postanowił znaleźć lekarstwo, wraz z swym bratem Aldią, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło. Jak dla mnie oba zakończenia nie są ani złe ani dobre. Jedno spowoduje, że historia zatoczy koło i za każdym razem świat będzie cierpiał z powodu klątwy, a drugie zakłada, że wszystko umiera, a władca próbuje znaleźć lekarstwo. W zasadzie chosen undead dokonał tego w dwójce. Siadł na tronie i nie spłonął. Został królem i nic się nie stało, zamiast tego począł poszukiwania koron. Wkrótce okazało się, że lekarstwo istnieje. Wtedy tylko pojawia się problem, że przyniesie ukojenie tylko władcy. To trochę tak, jakby chosen undead był skazany na obserwację gnijącego świata lub zniszczenie go, by powstał następny.
 8. Rainbow Wave

  W zasadzie to powinienem powiedzieć - wolę, żeby węże mi się kłaniały za całą odwaloną robotę, a nie żebym został spalony i cały świat w następnym cyklu miał to powtórzyć.
 9. Rainbow Wave

  Ja tam zawsze kończyłem wyłażąc, wolę, by moja postać była osławiona jako Dark Lord, a nie spalona w ogniu
 10. Rainbow Wave

  Pudełkowa chyba będzie. Ale nie ma co kupować na nowo, bo grafika na PC będzie i tak gorsza niż podstawka z modami graficznymi a samo DLC "Scholar of the First Sin" zostanie udostępnione wszystkim posiadaczom DkS 2. Dodatkowo, na nextgenach będzie możliwość przyzwania większej ilości graczy do pomocy. Perv, wychodzi na PC, PS3, PS4, X360 i XONE. Czyli na wszystko. I zawiera wszystkie poprzednie DLC.
 11. Rainbow Wave

  Koszmarze, jest tego o wiele więcej. Setki małych smaczków, przykładem może być podobieństwo kaptura, który dali Casce uważając, że jest wiedźmą do kaptura twórcy uroków z dwójki. Niby małe, ale widać podobieństwo. Słyszeliście o Scholar of the First Sin? Wychodzi DkS 2 na nextgeny z lepszą grafiką, a wszyscy posiadacze otrzymują darmowy update dodający nowych przeciwników, NPC i przedmioty. Premiera 7 kwietnia.
 12. Rainbow Wave

  Najsmutniejsze lore? Hmm. Solaire albo Artorias. Pierwszy chciał tylko pomóc, aż jego pragnienie posiadania własnego słońca sprowadziło go do Lost Izalith, a wszyscy wiemy co tam się stało. Artorias - to samo co powiedział Koszmar. Jeśli chodzi o najciekawsze - oglądnijcie sobie wycięte z gry lore o Shivie. Szkoda, że to wycięli.
 13. Rainbow Wave

  Właśnie, co do lore. Nie wiem czy kojarzycie te kanały, ale je wam polecę: VaatiVidya (najbardziej znany), TerraMantis i DaveControlLive. Ewentualnie jeszcze SilverMont, ale ma dość nieprzyjemny dla ucha głos. Teraz zadam dość popularne pytanko, ale zawsze lubię o to pytać - wasz ulubiony NPC? U mnie w jedynce oczywiście Solaire. Honorowe miejsca - Xanthous King Jeremiah (TEN STRÓJ) i Paladin Leeroy (ciekawa postać). W dwójce bez dwóch zdań NPC od heksów i Alsanna.
 14. Rainbow Wave

  Szczerze? Nie uważam, żeby Dark Souls było trudną grą. To jest po prostu uczciwa gra, w której jak coś spieprzysz to dostaniesz za swoje. Przykre są tytuły AAA. Tytuły, w których co trzy sekundy jest checkpoint, a co pięć cutscenka. Te gry, w których nie padniesz ani razu i nie uświadczysz ani trochę satysfakcji. Ta gra jest jak narciarstwo - musisz złapać o co chodzi, bo inaczej co kilka metrów będziesz się wywracał. A Skyrim? Stajesz na środku miasta i zostawiasz grę na godzinę. Wracasz i masz wbite levele na armor. I żeby nie było, że to nagła reakcja psychofana serii - to po prostu moje przemyślenia po tym, jak przeszedłem obie części tyle razy, że wydają się być banalne, a inne gry to interaktywne filmy.
 15. Rainbow Wave

  Niedługo Iron Golem, szykuj się. Albo przyzwij Tarkusa i patrz jak golem ginie w pięć sekund Btw +1 za zajebistą sygnę ze Skull Knightem, Koszmarze.
×
×
 • Create New...