Skocz do zawartości

Minecraft Xbox 360 Edition


Cipher 618

Recommended Posts

Taa... posiadacze PCtów mogą śmiać się do woli, bo to, bo tamto. Tak czy inaczej konsolowcy mają swojego Minecrafta i ostatnio pojawiła się ciekawa aktualizacja. Jak na Mikromiękkiego przystało - płatna. Ale zaryzykowałem. Minecraft + Mass Effect. Do tego darmowy patch naprawiający stare błędy i dodające nowe.

Najbardziej odczuwalną zmianą jest muzyka. Na początku trochę mylące są przedmioty z nowymi teksturami, ale wśród PCtowców podmiana tekstur to żadna nowość.

Tak czy inaczej mimo cięć, gra się świetnie. Pojawiła się nawet wersja pudełkowa. Jest tylko jedno "małe" ale. Nie ma ani jednego dodatku czy przepustki sezonowej pozwalającej za darmo pobierać dodatki. To trochę poroniony pomysł  :crazytwi3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pojawiły się nowe dodatki. Minecraft Mass Effect Mashup oraz zestaw "plastikowych" tekstur. Mam ten pierwszy i prawdę mówiąc jakoś nie widać zbyt wielu zmian. Mam jednak wrażenie, że powiększył się świat. Ciągle liczę na mashup z MLP. Nadzieja matką głupich, ale skoro pojawiły się tematy i avatary, to kto wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...