Skocz do zawartości

[Zabawa]Co by zrobiła Rainbow Dash


TheUnbridle

Recommended Posts

(nie jestem pewna czy można dodac tutaj taką zabawę, oraz czy gdzieś nie była już dodana ;-; jakby co przepraszam)

Zabawa jest bardzo prosta :D opisujemy co zrobiła by wspaniała RD gdyby.. (i tutaj ja podaję jakąś sytuację i pozostawiam wam resztę c: )
Więc zaczynamy x3 (oby to wypaliło omg.. )


Co by zrobiła Rainbow Dash gdyby jej żółw Tank zniknął ??

Link do komentarza

Co prawda, jest już zabawa o podobnych zasadach. No ale, już skoro piszę odpowiedź, to wypadało by chociaż na temat :grumpytwi:

Najprawdopodobniej poszła by go szukać ^^ Ćwicząc sztuczki? Nie no, jakby zaginął ktoś z moich bliskich, zapomina się o zainteresowaniach! Może szukała by go, omijając przeszkody(drzewa, liście, krzewy itd), to co innego. Na początku, nie przyznawała by się do zguby Tanka, jednak gdyby nie mogła go znaleźć, odczuła by potrzebę koleżanek, a wtedy mogłyby razem poszukać żółwiastego pupila. Drugim sposobem.. Jeśli ktoś ważny się zagubi, lub coś się strasznego wydarzy, człowiek działa "instynktem(tak wiem, człowiek nie ma instynktu, nie wiedziałam jak to nazwać)" Czyli robi wszystko co można, nie zastanawiając się nad tym. W takich sytuacjach się nie myśli.

Patrząc z perspektywy Rainbow Dash.. Pewnie go darzy miłością i czułością, a jakby Tank miał zaginąć, nie przemyślając, od razu udała by się go szukać. - Tak przynajmniej jest u ludzi. Nawet jak ktoś mniej ważny się zagubi i tak odczuwamy chęć do ratunku.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...