Skocz do zawartości

I Ursynowski Ponymeet (faza planów)


Kuracyja

Recommended Posts

Witajcie.

 

Od pewnego czasu myślę nad zorganizowaniem ponymeetu na warszawskim Ursynowie. W tym tygodniu podjąłem rozmowy z dyrekcją szkoły na ul. Hawajskiej 14A - jest zezwolenie.

 

Nowy termin: przełom listopada/grudnia.

 

Na pewno będzie potrzebna 1 osoba, która ogarnia organizację meetów.

Edytowano przez kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... wut? 

 

Tak ino pragnę zauważyć, bo możliwe, że nie wiesz, ale... 

 

26 października jest w Warszawie III Warszawski Ponymeet. Z programem i w ogóle :I Planujemy go od czerwca :I

 

www.bronieswarszawa.pl

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... wut? 

 

Tak ino pragnę zauważyć, bo możliwe, że nie wiesz, ale... 

 

26 października jest w Warszawie III Warszawski Ponymeet. Z programem i w ogóle :I Planujemy go od czerwca :I

 

www.bronieswarszawa.pl

 

Wiem, że 26 X jest Warszawski PM, ale podjąłem decyzję, że zorganizuję Ursynowski. 9/23 XI nie pasuje? Mogę przełożyć na grudzień, if you want.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy pasuje, czy nie, tylko po prostu pomyślałem, że może nie wiedziałeś. 

Plus ci powiem, że w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w Warszawie, nie da się zorganizować bezpłatnego ponymeetu. Chyba, że ma się dostęp do budżetu Skarbu Państwa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się zorganizować bezpłatnego ponymeetu

 

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem (OMG), ale dyrekcja szkoły się do takich pomysłów przychyla i meet będzie darmowy. Uczestnictwo też darmowe, jak mówiłem.

 

Do naszej dyspozycji zostanie oddany hol i aula (rozmiarów dużej sali lekcyjnej). Nie wiem, czy na więcej dyrekcja się zgodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jak znam życie nikomu z doświadczonych organizatorów nie będzie się chciało tego ogarniać + miejscówkę trzeba by znajdować nową, bo przecież jak tamten gość umilkł to nie pójdziemy do tej szkoły randomowo + jeśli miałby to być porządny, duży meet to za darmo nie pójdzie na pewno. Jeszcze wypadałoby jakieś miejsce noclegowe dla przyjezdnych załatwiać, sprzęt, identyfikatory.
Jasne, można by na początek wakacji ogarnąć znów coś dużego w warszawie, ale na pewno nie w tej lokacji: jeden korytarz i hol to nie jakoś wybitnie dużo (gdzie miejsce na rzutnik i prelekcje?). + Organizatorzy. Osobiście mogłabym pomóc, wigilia wypaliła całkiem nieźle, ale to jednak nie to samo co duży meet - z tego co wiem żadna z wypowiadających się tu osób (oprócz Lindsa, ale to szczegół - lov u Linds :3) nie ma doświadczenia w organizowaniu tak dużych rzeczy. Potrzeba by kogoś, kto już coś takiego robił i wie, co i jak - a najlepiej kilku ktosiów.
Ten, no, podsumowując: ten pomysł nie wydaje się zbyt realny. Może jako jakiś mały evencik tematyczny, na max 30-40 osób, coś w stylu warszawskiej wigilii, ale nie na coś większego.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...