Skocz do zawartości

Kolejny mój temat z rysunkami i nie tylko. Czyli nie mam ochoty wymyślać jakiegoś anty-narcyzowego tekstu.


Imka2000

Recommended Posts

Dwa pierwsze rysunki są jeszcze znośne ale te ostatnie są tak brzydkie, że oczy bolą.

Mam pewne pytanie, to miało takie być, postanowiłaś wrzucić to mimo tego, że sama wiesz, że jest denne łudząc się tym, że ktoś może napisze, że mu się podoba.

Czy może po prostu jesteś masochistką która lubi kiedy ją hejcą?

 

Podsumowując, rozmycia które wyglądają jakby zostały nałożone podczas ataku padaczki (nie obrażając ludzi chorych na padaczkę), niedokładne linie, jakieś szlaczki na kopytach (Wut?).

Jedyne co ci wyszło jako tako to grzywa i ogon, chociaż te dziwaczne rozmycia i tak to psują.

 

Sorry ale nie jestem dzisiaj w nastroju do poprawiania ludziom nastroju, więc nie będę pisał bullshitu typu "musisz trochę popracować" etc.

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przypomina psa, niż kucyka. Anatomia leży, kwiczy i woła o pomstę do nieba. Rysuj do jakiegoś wzoru tak długo aż załapiesz jak powinien wyglądać kucyk i ćwicz dużo. Dobrze, że wrzucasz i wystawiasz się na krytykę, ponieważ dzięki konstruktywnej krytyce i radom będziesz mogła poprawić skilla :rdblink:. Te rozmycia nie wyglądają za ciekawie, ale mogą dać fenomenalny efekt. To dobrze, że eksperymentujesz. Na początku nie ubieraj kucyki w za dużo dodatków, bo to utrudni ci pracę i obniży efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...