Skocz do zawartości

[ANKIETA] Przygody c.d.


Moonlight

Przygody część III  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobi Applejack?

    • Zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i przyniesie mu Elementy Harmonii.
      1
    • Nie zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i nie będzie chciała przynieść mu Elementów Harmonii.
      2
    • Będzie chciała sprawdzić jego umiejętności i to, czy mówi prawdę.
      3
    • Oleje sprawę i pójdzie piec szarlotkę.
      3


Recommended Posts

Dobrze, spoko. Planowałyśmy wszystko i miało być świetnie, tylko jeden randomowy fragment i powrót do normalności i miłości. Jak widać nie można sobie pozwolić na chwilę luzu i wprowadzenia czegoś nowego, bo od razu szum, że nie jest tak jak być miało po myśli czytających. Myślałam, że ktoś się ucieszy z powrotu przygód.

Cholera, to przecież wy wybraliście, większością. I tak nikt nie napisze, ale powiem - chcecie, żebym usunęła całe dwie ostatnie części? Jest temat, trzeba było pisać. Nie wiem, do cholery jasnej, co robię źle, że ciągle komuś coś nie pasuje.

Link do komentarza

Druga część również była dobra. Zasadniczo, jeśli chcecie wprowadzać momenty randomu, nie mam nic przeciwko. Chodzi o to, że jego pojawienie się było zbyt inwazyjne. Nie wszyscy czytelnicy lubią obroty o 180 stopni, wg mnie powinno to być wprowadzane stopniowo.

Dla twojej informacji, kiedy zobaczyłem, że pojawił się nowy rozdział, ucieszyłem się. Po prostu akcja w nim mnie mocno rozczarowała.

I nie traktuj mojej wypowiedzi jako opinii wszystkich.

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...