Skocz do zawartości

MLP na MiniMini


fallout152

Recommended Posts

Nie chce załamywać wam światopoglądu, ale mlp to bajka dla dzieci, więc jest puszczana na kanale dla dzieci. Ja doskonale rozumiem, że wszystkie stacje na świecie poza mini mini są złe bo "hurr durr puszczają trudne sprawy i ogłupiają naród". Wiem też, że jesteś lepszy od innych bo bajka dla dzieci pomogła Ci wyjść z depresji i zmieniła twoje życie na lepsze, ale proszę. Odłóż swoją sexi fedore na wieszak i nie płacz że maratony mlp nie są puszczane dzień w dzień na każdym możliwym programie. Świat nie kręci się wokół ciebie, wiem że to straszne, ale niestety prawdziwe. Musisz nauczyć się z tym żyć. Wierzę że dasz rade. Każdy z nas musi dźwigać swój własny krzyż. Życie ze świadomośćią że te złe telewizyjne molochy nie chcą nam dać większej dawki kucyków pony, jest właśnie twoim.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na TVP 1 już nie puszczają dobranocki. Telewizja Polska specjalnie dla filmów animowanych i produkcji generalnie o tematyce dziecięcej stworzyła osobny kanał - TVP ABC. Więc jeżeli już Publiczna miałaby puszczać Kuce to właśnie tam ;)

 

A tak przy okazji, to co jest nie tak z Misiem Uszatkiem? Wychowałam się na na Uszatku, to klasyka Semafora. 

A spk bo ja nie jestem na bieżąco z bajkami dla dzieci na jedynce z wiadomych powodów XD,co do misia uszatka bajka ok tylko pamiętam przez jakiś czas TVP coś za dużo razy puszczało klasyki prl-u i trochę to ludziom zbrzydło...czytałem w teletygodniu z ciekawośći

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...