Skocz do zawartości

Bazgroły Mell~


Recommended Posts

Hej, cześć i czołem! ^^ Chcę wam przedstawić moje prace robione na komputerze. Nie są one idealne, no ale! :3 Na razie mało, ale będzie więcej. ;3

Sweetie Bell. Ładnie mi wyszła, przynajmniej ja i moja koleżanka tak uważamy. XD Nie jest idealna, no ale co poradzić~

Twilight. Chyba mi wyszła za okrągła, ale to nic. Nos za bardzo w prawo.

A teraz pora na moją najukochańszą, uważam za najidealniejszą pracę ze wszystkich. Przedstawiam wam wesołą Pinkie! :3

No to jak? Chyba nie są najgorsze, co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są! :D Najbardziej podoba mi się Sweetie Belle, moim zdaniem świetna. Twilight już gorzej, zdecydowanie zbyt pulchna, ale i tak ładna. No a Pinkie jest po prostu dobra! :D Liczę na więcej prac i życzę powodzenia, naprawdę fajnie ci to wychodzi :3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to rysowałaś, wklejałaś obrazek z google grafika czy co? Bo jeśli sweetie bell wkleiłaś z googli grafiki w jakieś niebieskie spreje, to.... a twillight? i pinkie pie ? rysowałaś to na tablecie nie wiem jak to robiłaś, wytłumacz, bo nie rozumiem O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetie Belle jest genialna :) Niemal jak oficjalny art. Twilight trochę kwadratowa, a Pinkie mi się wydaje, że zbyt szczupła. Ale i tak są niesamowite, jakbyś nie powiedziała, że to twoje to w życiu bym nie pomyślała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. To miłe, zwłaszcza, jeżeli ma się tylko jako narzędzie pracy głupią myszkę od laptopa. :3 Tak, rysowałam to sama. Może poradzicie mi jaką następną postać maznąć? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Po długiej przerwie w tworzeniu postanowiłam nauczyć się wektorować. Mój pierwszy wektor robiłam 3 godziny, przed chwią go skończyłam:

gggxk.png

Masa błędów, ale uważam że jest dobry jak na pierwszy raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...