Skocz do zawartości

Zapytaj Alicję z Krainy Czarów!


Recommended Posts

    292spjp.png

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

-Tak.. Witajcie! A ty jej nie zdejmuj! Tak słodko w niej wyglądasz  :rarityawesome:  Razem z Alicją postanowiłyśmy zacząć odpowiadać na pytania! 

-To znaczy.. Ty postanowiłaś i siłą mnie tu zaciągnęłaś.. W ogóle to jak ty przeszłaś przez otchłań??!

-Siłą woli.

-...

-No co? W każdym razie czekamy na pytania i mamy nadzieję, iż będą one w miarę sensowne.

 

 

OC- Alice Scarlet-Heart

m74yte.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice weszła do pokoju i ściągnęła zimowe ubranie. Za oknem nie było jeszcze śniegu, ale temperatura i tak spadła poniżej zera.

Wyciągnęłam laptopa z torby i zaczęłam czytać różne tematy na forum..

-Ale ty wiesz jak jest tam zimno!? - Powiedziała niespodziewanie.

-Tak, tak.. Byłam rano w sklepie. - Odpowiedziałam cały czas patrząc w monitor.

-Eh.. Mógłby przynajmniej już spaść śnieg.. A sprawdzałaś czy są już jakieś pytania? - Mówiła i poszła zrobić kakao.

-Yyy.. Tak.. Znaczy.. Już sprawdzę!- Weszłam szybko, a Alicja przyniosła gorące kakao i ciasteczka.

-Są! Odpowiadasz?

-No ba!

 

Jakiej muzyki słuchasz?

Co sądzisz o rudych?

Czy gronostaje i leniwce powinny oficjalnie głosić swoje poglądy polityczne?

Grasz w karty?

Czy stworzenie Twoich skrzydeł wymaga dużo energii?

 

Ad.1 Bardzo lubię Dubstep d-.-b Po za nim słucham jeszcze.. Wszystkiego co wpadnie mi w ucho! 

-Ta.. I zazwyczaj to też jest Dubstep :D

Ad.2 Rude włosy są naprawdę ładne  :giggle:

Ad.3 Gronostaje to najbardziej puszysto-słodkie zwierzątka EVER! I tak.. Czemu nie?  :hBB25:

Ad.4 Oczywiście, że tak! Kocham grać w karty.. Zazwyczaj nie mam z kim grać, ale jeśli chcesz to mogę z tobą zagrać!  :fluttershy5:

Ad.5 Tak. To strasznie męczące, więc staram się nie używać ich za często, a tylko w chwilach gdy są na prawdę potrzebne.

-Jesteś o dziwo bardzo inteligentna..

-Twierdziłaś, że nie?! 

-Ja nie twierdziłam.. Mi się tylko tak wydawało..- I właśnie w tym momencie rzuciła we mnie poduszkami. 

-To chyba tyle na dziś, no nie?

-Tia. Czekamy na następne :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hmm..- Alicja siedziała od dłuższego czasu przed laptopem i wpatrywała się z niecierpliwością w monitor.

-Coś się stało?- Zapytałam i podeszłam bliżej.

-Takk!! Mało pytań! Co ja mam robić w tym domu? Znudziło mi się oglądanie śmiesznych kotów na YT.. Chce pytań.. TERAZ!! :rarirage:

-Ojć... Yyy.. Jest parę od.. AskMint. Odpowiedz?

-Mało..  :stare:  Ale to nie znaczy, że nie odpowiem.. 

 

 

1 Jak wygląda twój cutie mark ?

2 Czytasz książki ? Jeśli jak to jakie ?

3  Masz jakieś zwierzątko ?

4 Hug ? :twihug:

Ad.1

Masz może karty w domu? Jeśli tak to na bank w śród nich jest AS. I właśnie taki AS pik jest moim CM! Symbolizuje on mistrzowskie zdolności w dziedzinie magii iluzji.

-Ależ ty jesteś skromna..

Ad.2

Gdy siedziałam w wieży przeczytałam mnóstwo książek! Nie miałam właściwie nic do roboty.. Ale dzięki nim znam wiele wspaniałych historii oraz piosenek! :RPHVO:

Ad.3

Ehem.. Właśnie się nad tym zastanawiam. Nie mogę się jednak zdecydować.. A może ty masz jakiś dobry pomysł?

-Ja jestem za liskiem ;3

-Ty zawsze jesteś za liskiem..

Ad.4

No ba!  :rarityhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślisz, że poradziłabyś sobie w Zonie czarnobylskiej za pomocą swoich umiejętności w dziedzinie iluzji? (Dobe rada: Nie lataj nad Zoną!)

2. Patrząc na twój CM skojarzył mi się zespół Motorhead. Ciekawe dlaczego...

3. Długość twoich włosów nie bywa... uciążliwa?

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...