Skocz do zawartości

Zapytaj Shoeshine!


Celly

Recommended Posts

i_want_to____love_shoeshine_by_bluemegan

 

Witam w temacie z zapytajką uroczej

Shoeshine!

 

 

Jest to temat w którym możecie zapytać swojego ulubionego kucyka, a także wpisać się na listę fanów.

Shoeshine, pojawia się w wielu odcinkach i w wielu wydarzeniach społecznych. W paru odcinkach posiadała także rolę mówioną, jednak fani jej nie dostrzegają przez jej dość przeciętny desing...

 

 

Ja również witam :dry: fajnie że nazwałaś mnie przeciętną.

 

Oj, nie czepiaj się, przeciętność jest to coś co cię wyróżnia.

 

Jeszcze słowo, a przerobię cię na ...

 

..pastę???  :lolface:

 

Jaki suchar...nie znam cię.

 

A więc zapraszam serdecznie  :yay:

 

(A ze mną to emotikonek nie ma)

 

 

 

Lista fanów.

 

1.Celly.

2.emili878

3.?

Edytowano przez Celly.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz mnie na listę fanów!

1 Historia Cutie Marka

2 ulubione jedzenie

3 Ulubione cłodycze

4 Ulubiona muzyka

5 Znasz Lyre

6 Byłaś na imprezie Pinkie Pie?

 Shoeshine, masz już fana i pytania!

 

Ta? Oooo naprawdę. Jestem taka fajna!

 

Potwierdzam :D

 

No wiem.

 

Dobra, pisz!

 

 

1. Hmmmm, nie jest zbyt ciekawa, ale bardzo dwuznaczna. Nie wiem do końca za co dostałam CM. Moje imię oznacza ,,pastę do butów'' ale znaczek dostałam za polerowanie podków. Chciałam dorobić sobie na drobne wydatki, a co była całkiem dobra praca. CM dostałam gdy polerowałam kopytka kucykowi który zaczął mi się wyżalać. Dzielnie go słuchałam i pocieszałam,  aż mu oczy wyszły z gałek, gdy zobaczył pojawianie się mojego Cutie Mark'a. Nadal nie wiem czy go dostałam za polerowanko, czy za zdolność do zawierania kontaktów społecznych. A może za oba?

 

2. Raczej marchewki od Carrot Top. Bardzo się zna na ich uprawie. Są soczyste i chrupiące na raz!

 

3.Krówki od Bon-Bon, albo babeczki od Pinkie Pie. Nie wiem która robi lepsze słodycze. Ale poziom cukru gwałtownie mi się podnosi po słodyczach ich obu.

 

4. Może coś w stylu muzyki Pop?  Coś przy czym aż chce się tańczyć!

 

5. Tak, znam bardzo dużo kucyków. Często ją widuję w parku, brzdąkającą na tym śmiesznym instrumencie. Przyznam że bardzo ładnie, ale nie w moim stylu.

 

6. Jestem na prawie wszystkich. Uwielbiam je! Są genialne!

 

 

Dłużej odpowiadać nie mogłaś :YhZzy: 

 

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Aktualizuj obrazek bo ukradli.

 

- Yo. Jestem Blazing Heart. Popytam -

 

1. Boisz się lasu Everfree? 

2. Znasz osobiście Octavie?

3. Masz jakieś zwierzątko? 

Kradzieje ukradli T.T

 

Shoeshine, pytania!

To ktoś o mnie pamięta? Niesamowite...

Przywlecz tu swoje 4 litery i odpowiadaj.

Uuuu ostro siostro. No nic, pisz.

 

1.Oczywiście! Jak się nie bać wielu hektarów nieokiełznanej fauny i flory? Byłam tam tylko raz jako młoda klaczka i więcej na pewno tam nie wrócę. Tylko szaleniec idzie tam z własnej woli.

2.Osobiście nie, ale znam klacz, która ma ciocię, a ciocia przyjaciółkę, która ma kuzynkę, która przyjaźni się z Octavią! To prawie bezpośrednia znajomość! (ma się kontakty  :))

3.Niestety, a chciałabym... W moim domku nie ma miejsca na psa, ani kotka. Mogłabym zmieścić rybki, ale są takie nudne, że aż się chce wymiotować :(

 

Co tak krótko?

Bo Ci się nie chce pisać? Proste?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...