Skocz do zawartości

Rysunki Hole


Churchille

Recommended Posts

Widzę głównie przeróbki gotowych prac innych artystów i jedną autorską Krysię. Nie będę ukrywać, że jesteś dopiero na początku swej drogi. Wielkie braki w anatomii [zgubiłaś np. uszy, a głowa za duża], włosy wyglądają jak hełm. Oczy są za małe i przerażające, a kolorowanie słabe. Za to ładny róg. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę głównie przeróbki gotowych prac innych artystów i jedną autorską Krysię. Nie będę ukrywać, że jesteś dopiero na początku swej drogi. Wielkie braki w anatomii [zgubiłaś np. uszy, a głowa za duża], włosy wyglądają jak hełm. Oczy są za małe i przerażające, a kolorowanie słabe. Za to ładny róg. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :rdblink:

Dzięki następnym razem poprawię. Róg rysuję prosty dorysowuję dziury i ścieram tak, żeby był krzywy róg.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to moim zdaniem tylko jeden rysunek jest twój, reszta wzięta od kogoś i minimalnie przerobiona... Co do Krysi (Bo tylko ją można ocenić) Nie ma ucha :C za gruby róg, duża głowa, małe oczy, brak nosa (Chyba ma jeszcze zeza :rainderp:) Anatomia leży, widać, że to twoje początki. Póki co radzę ci przerysowywać ze zdjęcia, to naprawdę pomoże. Ćwicz i ćwicz.  

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie przerysowywuje gotowców, a patrzy jedynie na wektory, ale jedynie w celach porównawczo- anatomicznych.

 

Właśnie o to mi chodziło. Rzeczywiście źle się wyraziłam, myślę jedno piszę drugie. Tak na marginesie przerysowywanie też bardzo pomaga, ja najpierw to robiłam, później łatwiejsze wektory patrząc na zdjęcie. Zależy od zdolności.

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...