Skocz do zawartości

Temat do organizacji multisesji


Generalek

Recommended Posts

Witam. Związku z tym, że chętnie wziąłbym udział w multisesji, pomyślałem, że przyda się podobny temat. Służyłby on graczom na zbieranie się w grupy do multisesji.

 

Cóż, multisesje to coś, co uważam za esencję PBF. Sesje solowe to jedynie gorsze zamienniki. Niestety, nie brałem udziału jeszcze w żadnej grze grupowej na tym forum. Powód? Trudność zorganizowania grupy do gry. Najczęściej osoby biorące udział w multisesji, to znajomi, którzy zgadali się na PW. Ja jednak wielu przyjaciół tu nie mam, a chciałbym pograć z kimś innym. Czasem jakiś MG organizuje zapisy do multisesji, ale zwykle uniwersum lub tagi mi nie odpowiadają. Dlatego tworzę ten temat.

 

Chciałbym, aby gracze mogli tutaj zbierać się tutaj w grupy do gry i dyskutować na temat tagów, uniwersum i czy MG'ów, do których chcą wysłać karty.

 

Tak więc, ja zacznę:

 

Poszukuję ludzi chętnych do gry, ze 3-4 osoby, inne liczby również mile widziane.

Uniwersum: najchętniej zagrałbym w którymś z uniwersum Transformers, ale konieczność to nie jest (taki Warhammer 40.000 byłby spoko).

Obojętne mi, czy kuce, czy ludzie/inne rasy.

Tagi: [Dark], [Violence]/[Gore], [shipping] mile widziany (ci, którzy widzieli moją sesję z Pandą, wiedzą, że [Mature] rownież nie pogardzę :MJTQO: ), [science-Fiction]/[Fantasy].

MG: Sami kogoś zaproponujcie, mi to obojętne.

 

Wszystkie elementy do dyskusji, jak się fajni ludzie znajdą, to nawet w Slice of Life zagram.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogólnie ja jakbym miał grać to tylko w multisesję. Chociaż przyznaję, że od dawna chodzi mi pomysł na prowadzenie jednej (jednak zawsze jest ten brak chęci i czasu na napisanie specjalnego podania na MG i do tego wygrać z innymi podaniami, do tego trzeba by wygospodarować jeszcze więcej czasu na poskładanie tego wszystkiego w kupę i doprowadzenie do końca),

 

Uniwersa: Kucyki (no cóż nie po to jestem na tym forum, żebym coś innego szukał), od biedy może przyjąłbym jakieś fantasy (ale musiał by mnie zainteresować), czy urban-fantasy.

Klimaty: Przygodowe, albo Casualowe. Oczywiście jak coś klimatycznego mroczniejszego, to też przyjmę. Chociaż unikałbym Grimdarków, lejących się hektolitrów krwi (szczególnie takich przelewanych przez kucyki w imię Solarnej Republiki, czy Lunarnego Imperium... czy jakoś tak).

Poza tym, raczej z dużą nieufnością bym patrzył na duże grupy (powyżej 4 osób). To co się działo na pierwszej akademi wonderbolts mogło przyprawić o facepalm (szczególnie, że właściwie wyszło, że same pegazy tam są).

Częstotliwość: Na początku (tydzień/dwa) byłbym w stanie walić posta na dzień lbu co drugi dzień, ale domyślnie preferowałbym około 2 na tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pomysł na prowadzenie jednej (jednak zawsze jest ten brak chęci i czasu na napisanie specjalnego podania na MG i do tego wygrać z innymi podaniami, do tego trzeba by wygospodarować jeszcze więcej czasu na poskładanie tego wszystkiego w kupę i doprowadzenie do końca),

 

Po to masz Luźną Grę Ról :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Szukam parę osób (3?) do multisesji prowadzonej przez Kapiego.

Uniwersum: kuce. Na mlppolska będzie sesja z kucami, zaskoczeni? ;)

Klimat: przygodowy, raczej mocniejszy fabularnie (niekoniecznie grimdark, chciałbym wypróbować coś poważniejszego w stylu walking dead (gry)).

A więc tagi to by były mniej więcej (do dyskusji) [violence], [adventure], [fantasy], [dark]. Prawdopodobne Inne tagi to [past] i [shipping].

Ktoś się pisze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...