Jump to content

Brohoofowy kalendarz edycja 2014


bobule
 Share

Recommended Posts

Święta, święta, a Brohoof z pomocą polskich artystów przygotował dla was kolejną edycję brohoofowego kalendarza. Oczywiście na rok 2014.

A teraz kilka uwag technicznych dotyczących zamówień na kalendarze. Zamówienia zbieramy do 31 grudnia, czyli do końca roku. Koszt kalendarza to 25 zł + wysyłka (na dniach ją sprawdzę, gdyż musi to być wysłane tak, żeby było stu procentowe prawdopodobieństwo, że paczka dotrze i to stosunkowo szybko do was. Jednak sądzę, że koszty wysyłki nie powinny przekroczyć 7 zł przy jednej sztuce kalendarza).
Żeby kalendarz do was dotarł najpierw musicie wysłać maila na adres [email protected] w tytule pisząc "Brohoofowy kalendarz" a w treści zamieszczacie takie oto informacje: imię (nick) nazwisko, miejscowość do której będzie trzeba kalendarz wysłać oraz liczba kalendarzy. Następnie dostajecie maila z numerem konta oraz kwotą jaką na konto macie przelać. Ważna informacja, żeby zamówienie było ważne pieniądze należy przesłać do 31 grudnia. Wynika to z oczywistej kwestii, że po prostu dopiero jak będziemy mieli skomplementowane zamówienia i opłacone. Wtedy bierzemy pieniążki i idziemy do drukarni, a następnie jeszcze świeże kalendarze wysyłamy w Polskę, by na samym początku stycznia trafiły do waszych domów.

W tym miejscu chciałbym podziękować dwóm osobom bez których ten kalendarz by w ogóle nie powstał. Eljonkowi i Proenixowi.

lCxIZpZ.jpg

Link do kalendarza -> http://sta.sh/0rma1djv7o5

Link to comment
Share on other sites

Kilka nowych informacji dotyczących kalendarza. Po pierwsze format, to oczywiście A4. Po drugie zamieszczamy również podgląd kalendarza (https://www.dropbox.com/s/pbbz4za557ca2zq/Brohoof_kalendarz_podglad.jpg). Kolejną dobrą informacją jest taka, że udało nam się obniżyć cenę kalendarza do 25 zł (z wliczoną przesyłką). Także jest to ostatnia szansa, byście wysyłali maile na adres [email protected] Taniej już nie będzie W tytule wpiszcie "Brohoofowy kalendarz", a w treści zamieście takie oto informacje: imię (nick) nazwisko, miejscowość do której będzie trzeba kalendarz wysłać oraz liczbę kalendarzy. No i opłacone zamówienia przyjmujemy do końca tego roku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cóż, cieszą pozytywne opinie (a do mnie cały czas jeszcze dochodzą potwierdzenia odbioru przesyłek, choć te już dawno dotarły do adresatów :). Może w przyszłym (a właściwie w tym) roku powtórzymy znowu tę akcję?

Nie najgorszy pomysł, ale w tym roku proponuję zacząć wcześniej, bo sam wiesz jak to wyglądało - wszystko na wariackich papierach plus nierówna jakość nadesłanych prac. Sam siebie bym zastąpił przynajmniej 5 lepszymi osobami. No i naturalnie format A3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...