Skocz do zawartości

Niszczę ołówek i lasy, czyli ryma2001 rysuje


ryma2001

Recommended Posts

Na razie bardzo fajnie ,  

  

1 obrazek :   

Mogłaś popracować trochę nad prawym i lewym uchem, oraz nad skrzydłami, przypominają mi one kilka sklejonych piórek.  

Po za tym dopracuj oczy i popracuj nad kopytkami, to podniesione jest za krzywe, a to za nim wygląda jak by z niego wystawało, więc zrób coś z tym następnym razem ;)  

 

2 obrazek :  

Proszę cie, cieniuj nogi po drugiej stronie, bo albo się łączą z tymi z przodu, albo z brzuchem (patrz tylnia noga po prawej stronie)  

Po za tym całkiem dobrze.  

 

3 obrazek :   

Jak już kolorujesz powieki to trochę staranniej, albo rozmazuj pastele żeby jakoś to wyglądało.  

Po za tym trochę grube ucho, a pyszczek jest za wysoko osadzony, gdyby nie było włosów na szyi szyja była by bardzo długa, 

ale może dzięki grzywie na niej mało osób to zauważy. I trochę się nie postarałaś z konturami.  

 

4 obrazek :  

Uczepie się tła - Koloruj w jedną stronę, bo wyjdzie katastroficzna burza chaosu. 

Znów do tych uszek ... Za grube je trochę robisz, nie sądzisz?  

A tylnia noga i zad są o wiele za małe w porównaniu z resztą, co najlepsze zad jest zmniejszy niż ucho.  

Zobacz jak by to wyglądało gdyby kucyk stał. 

Nie wiem po jakiego dałaś te napisy w tle, które psują górę obrazu. Popracuj też nad oczami i mamy brak nozdrzy, rozumiesz, że trzeba mieć nozdrza by oddychać, 

prawda?   

 

5 obrazek :  

Znowu kolorowane w 8 stron świata :rainderp:  

Już trochę się poprawiłaś z nogami, jeśli kucyk nie miał być najszczuplejszym to wyszedł ci nie źle.   

Wyjechałaś na księżyc ;_; Wiesz, że możesz kolorować, a później nakleić księżyc , prawda?  

Przepraszam ten mały kucyk to pluszak, a ten duży go trzyma? 

Jeśli tak, to nie widać aury święcącej się dookoła rogu i pluszaczka. ( chyba, że to te zielone paski)  

 

 

To tyle, najdłuższa krytyka w moim życiu ;_; Teraz wiem jak to jest krytykować prace...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 rysunku niepodoba mi się to że kopytko jest podniesione do góry, a od razu POD nim jest tylne kopyto. Co ras m wygląda nie estetycznie. Za to ładnie pocieniowane. W drugim rysunku jak się dobrze przy patrzy widać że przy nosie jest dłóga kreska (pewnie tylko dla mnie jest dłóga). W trzecim nie podobają mi się oczy, a jeśli są zamknięte to cienie powinny być trochę wyżej. Jednak trzeba przyznać że pomysł jest fajny. W czwartym oczy są za małe. W uchu jest dróga kreska. A do piątego naradzie nie mam zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...