Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Itaktuniewchodzemjuzszkoda

Brony
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Itaktuniewchodzemjuzszkoda

 • Rank
  Kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

1,886 profile views
 1. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Ooo! To takie słodziutkie PS. Wygląda jak w ciąży xD
 2. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Bardzo proszę o rysunek mojej Pony Sony. Oto link: http://fav.me/d7n1pa9 W jakimś wakacyjnym temacie.
 3. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Gratuluję wygranym! Ja też robiłam pracę ale mi się zgubiła a potem kolejna mi się zgubiła Więc mi nie wyszło ale i tak gratulacje dla 1, 2, 3 miejsca i wyróżnienia.
 4. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Dzięki za rady ^^ Nad własnym stylem jeszcze pracuje. Niedługo wstawię nowe rysunki muszę tylko dokończyć.
 5. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Na początku nie ogarnęłam, że czerwony filc to jego ciało. Cutie Mark Big Maca dobrze Ci wyszedł. Jak na pierwszy raz nie jest źle. Mogę nawet powiedzieć, że jest super. Zacznę obserwować temat bo wiem, że znajdę tu coś ciekawego.
 6. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Bo kupiłam sobie drugiego. Czy to nie logiczne? 1.Kojarzę je. Vinyl zorganizowała kiedyś muzykę na pokazie. A co do Octavii to byłam na jej koncercie. 2. Tak ogólnie to mówię wszystkim, że świetnie wyszło po czym wszystko lekko ogarniam i wracam do domu.
 7. Na początku fica nie ogarniałam za bardzo tego co czytam. Po prostu czytałam. Nie sądzę, żeby był to jakiś szczególny RANDOM. Ale zawsze trochę tego randomu było. Myślałam, że jego treść będzie trochę inna (zwłaszcza po tytule) i że fic będzie trochę dłuższy. Nie mam jednak tego za złe. Pierwszy raz spodobało mi sie to sformułowanie. Brzmiało to bardzo szlachetnie. Och, jakiż jestem nikczemny! Za to koniec był najlepszy. Tego sie nie spodziewałam. Napisałabym wiecej ale mi klawiatura szwankuje wiec przepraszam za błedy.
 8. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Dobra... W ogonie mniej światła. Nie patrzyłam na to z tej strony. Oko szczerze mówiąc wiem, że mi za bardzo nie wyszło jednak jestem zadowolona z tego rysunku. Więc bez dłuższych przeciągań nowy (stary) rysunek przedstawiający moją OC Paint jako księżniczkę. Oczywiście nią nie jest. Po prostu nudziło mi się więc zaczęłam coś rysować i mi takie oś wyszło. Rysowałam to tymi kredkami którymi znalazłam (a za dobrych nie znalazłam). Oraz proszę nie czepiać się cienia. Wiem, że jest totalnie beznadziejny i tym bardziej nie potrzebny. Proszę też nie czepiać się cieniowania. Nie chciało mi się wtedy rysować więc na szybko dokończyłam. Znowu przepraszam za zdjęcie zrobione w taką stronę. Czekam na skaner.
 9. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Witam^^ Od niedawna zaczęłam rysować kucyki. Spoczątku mi nie wychodziły ale teraz mam nadzieję, że się poprawiłam. Rysuję je jakoś od stycznia (wcześniej też rysowałam ale było widać znaczą różnicę od rysunków które teraz robię). Bardzo prosiłabym o ocenianie moich prac. Chciałabym wiedzieć co w nich jeszcze muszę poprawić, a co zostawić. Proszę o prawdziwą ocenę i od razu piszę, że jestem jeszcze mała więc rysunki nie są wyśmienite. Oto pierwszy rysunek Przepraszam, że takie się zdjecie zrobiło ale skaner mi się trochę popsuł i muszę zaczekać aż go naprawią. Mam nadzieję, że się spodoba ^^
 10. Nie mogę się doczekać wakacji :3

 11. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Ja mam do Ciebie pytania: 1.Kto Ci pozwolił kolorki? 2.Jakie jest twoje ulubione jedzenie? 3. Jaki jest twój wiek? 4. Masz rodzeństwo?
 12. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  1. Chyba dzień bo wtedy przeważnie robię zdjęcia chociaż w nocy też jest miło cykać... Dzień! Zdecydowanie... 2.Mam kotka o imieniu Isabelle ale opiekuje się nim moja mama. 3. Tak widziałam i robiłam im zdjęcia. 4. Tak, smoka też widziałam, zrobiłam mu parę zdjęć. Chociaż zajmuje się robieniem zdjęć na pokazach to to było dla mnie pamiątką. 5. Osobiście nie znam ale mam pomysł na kolekcje "Gryfiste Lato 2014". Też Cię pozdrawiam.
 13. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  1.Kiedyś miałam jak byłam jeszcze młodą klaczką. Ale teraz... Na co mi one ?! 2.To wszystko zależy o tematyce kolekcji jeśli byłaby ona np. na lato 2014 to miałby niepowtarzalne spodenki i niepowtarzalną bluzkę. Ale nie mam czasu o tym myśleć mam ważniejsze rzeczy na głowie! 3.Na pokazach są przeważnie znane osoby ale ty jesteś nawet znana z forum i jesteś fajna więc pewnie tak. 4. Oj skarbie, ja jestem swoim idolem :3 5. O niczym wszystko co chciałam już osiągnęłam.
 14. Itaktuniewchodzemjuzszkoda

  Cześć ^^ Jak się nazywasz? Ile masz lat? Jakie masz zainteresowania? Ulubiony kolor? Ulubiony kucyk? Ulubione zwierzę? Ulubiona gra? Ulubiona książka? I dam szanse na pytania innym. I od razu: łap na początek i to .
×
×
 • Create New...