Itaktuniewchodzemjuzszkoda

Brony
 • Content count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Itaktuniewchodzemjuzszkoda

 • Rank
  Kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

1453 profile views
 1. Ooo! To takie słodziutkie PS. Wygląda jak w ciąży xD
 2. Bardzo proszę o rysunek mojej Pony Sony. Oto link: http://fav.me/d7n1pa9 W jakimś wakacyjnym temacie.
 3. Dzięki za rady ^^ Nad własnym stylem jeszcze pracuje. Niedługo wstawię nowe rysunki muszę tylko dokończyć.
 4. Na początku nie ogarnęłam, że czerwony filc to jego ciało. Cutie Mark Big Maca dobrze Ci wyszedł. Jak na pierwszy raz nie jest źle. Mogę nawet powiedzieć, że jest super. Zacznę obserwować temat bo wiem, że znajdę tu coś ciekawego.
 5. Na początku fica nie ogarniałam za bardzo tego co czytam. Po prostu czytałam. Nie sądzę, żeby był to jakiś szczególny RANDOM. Ale zawsze trochę tego randomu było. Myślałam, że jego treść będzie trochę inna (zwłaszcza po tytule) i że fic będzie trochę dłuższy. Nie mam jednak tego za złe. Pierwszy raz spodobało mi sie to sformułowanie. Brzmiało to bardzo szlachetnie. Och, jakiż jestem nikczemny! Za to koniec był najlepszy. Tego sie nie spodziewałam. Napisałabym wiecej ale mi klawiatura szwankuje wiec przepraszam za błedy.
 6. Dobra... W ogonie mniej światła. Nie patrzyłam na to z tej strony. Oko szczerze mówiąc wiem, że mi za bardzo nie wyszło jednak jestem zadowolona z tego rysunku. Więc bez dłuższych przeciągań nowy (stary) rysunek przedstawiający moją OC Paint jako księżniczkę. Oczywiście nią nie jest. Po prostu nudziło mi się więc zaczęłam coś rysować i mi takie oś wyszło. Rysowałam to tymi kredkami którymi znalazłam (a za dobrych nie znalazłam). Oraz proszę nie czepiać się cienia. Wiem, że jest totalnie beznadziejny i tym bardziej nie potrzebny. Proszę też nie czepiać się cieniowania. Nie chciało mi się wtedy rysować więc na szybko dokończyłam. Znowu przepraszam za zdjęcie zrobione w taką stronę. Czekam na skaner.
 7. Witam^^ Od niedawna zaczęłam rysować kucyki. Spoczątku mi nie wychodziły ale teraz mam nadzieję, że się poprawiłam. Rysuję je jakoś od stycznia (wcześniej też rysowałam ale było widać znaczą różnicę od rysunków które teraz robię). Bardzo prosiłabym o ocenianie moich prac. Chciałabym wiedzieć co w nich jeszcze muszę poprawić, a co zostawić. Proszę o prawdziwą ocenę i od razu piszę, że jestem jeszcze mała więc rysunki nie są wyśmienite. Oto pierwszy rysunek Przepraszam, że takie się zdjecie zrobiło ale skaner mi się trochę popsuł i muszę zaczekać aż go naprawią. Mam nadzieję, że się spodoba ^^
 8. Nie mogę się doczekać wakacji :3

 9. Cześć ^^ Jak się nazywasz? Ile masz lat? Jakie masz zainteresowania? Ulubiony kolor? Ulubiony kucyk? Ulubione zwierzę? Ulubiona gra? Ulubiona książka? I dam szanse na pytania innym. I od razu: łap na początek i to .
 10. Nie Lubisz czytać książki?
 11. Rysunki wychodzą Ci już coraz lepiej Pracuj dalej a osiągniesz sukces!
 12. "Project Beton" i nazwa kanału na YT "5 sposobów na beton"
 13. Witam! Radzę jeszcze popracować nad ciałem i wyglądem. W końcu każdy musi znaleźć swój styl rysowania. Na razie radzę przeczytać to -> http://www.fge.com.pl/2012/02/jak-rysowac-w-stylu-my-little-pony.html Czekam na kolejne rysunki i na poprawę. Jak na twój wiek rysowanie może być. Ja już dłużej rysuję, więc wiesz...
 14. WOW Bardzo ślicznie to robisz może kiedyś coś zamówię ale na razie nie mam kasy... Rób dalej na wiele cię stać!