Skocz do zawartości

Fallen Earth


Wolf0507

Recommended Posts

Fallen Earth czyli moje ulubione MMORPG. To tak.Gra się zaczyna i dowiadujemy się ,że jesteśmy jednym z klonów utworzonym chyba ,aby zaludnić ziemię wyniszczoną jakimiś chemikaliami i bronią jądrową.Grafika nie jest najlepsza,interfejs skomplikowany ,ale łatwy (według mnie) do ogarnięcia.Ostatnio był też spory update.98% przedmiotów dostępnych w grze ( w tym broni jedzenia,trucizn i wgl.) możemy sami zrobić.Gra jest do pobrania na steam od jakiegoś już czasu jednak ja mam wersję jeszcze sprzed wydania ma steamie.Ale utworzyłem postać na steamie i przeniosłem(pocztą,która jest w grze) itemki.Świat w Fallen Earth jest ogromny.Był filmik co jakiś ktoś przejeżdżał najszybszym w grze motorem przez 1sektor w grze z chyba 15 i zajęło mu to 30-40 min.Lvle się wbija trochę ciężko.Gra jest idealna do grania z przyjaciółmi z listy znajomych steam lub z klanu.Takie wypady po 10-20 osób na bossa są naprawdę fajne.W grze można przełączać między widokiem pierwszoosobowym ,a trzecioosobowym.

Gra oczywiście jest już dużo lepsza od ,,tej'' pokazanej na filmiku.Zapraszam do grania. Mój steam: Tommygun101208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...