Skocz do zawartości

Hej wszystkim


ReySombra

Recommended Posts

Hej wszystkim  ;) jestem bronym od jakiś 2 lat, na pytanie na ulubionego kucyka jest mi ciężko odpowiedzieć bo uwielbiam całą 6. Lecz z charakteru to przypominam bardziej spika :D. Obecnie mieszkam w Lublinie mam 15 lat, bardzo lubię gry na PC (w szczególności gatunek FPS) ale nie zamykam się na tylko jeden gatunek gier. Lubię słuchać muzyki począwszy od rock'a, muzyki elektronicznej do muzyki z fandomu. Niestety nie uczestniczyłem jeszcze w żadnych meet'ach ale bardzo bym chciał ;D. Co by tu jeszcze powiedzieć, gdyby ktoś chciał ze mną w coś zagrać to bardzo chętnie moje przykładowe gry: bf4, bf3, Call of duty Ghost, Call of duty Black Ops II, Gta4, Saints Row The Third, APB Reloaded, Infestation Survivor Stories, Medal of honor Warfighter, Max Payne 3 To tego Pa :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, baw się dobrze, :muffin: Piszesz, rysujesz, inna twórczość własna?

Lubię rysować ;) dobrze idzie mi przerysowywanie szczególnie lubię krajobrazy oraz góry ;) pisać hmm... staram się czasem napisać jakiegoś fic'a ale średnio mi to wychodzi mam dobre pomysły ale brak mi wykończenia Btw lubię czytać książki obecnie czytam "Zwiadowców" Johna Flanagana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum! Widzę, że ostatnio bardzo rozkwita, coraz więcej Bronies i Pegasis  :fluttershy5: Bywaj po jasnej stronie Bronies, bądź jak najdłużej i mam do ciebie parę pytanek:

 

1. Twoja ulubiona postać drugoplanowa?

2. Twoja ulubiona postać w tle?

3. Ulubiona księżniczka?

4. Twilight jako alicorn czy unicorn?

5. Który sezon, twoim zdaniem jest najlepszy?

6. Zbierasz kucykowe figurki do czesania?  :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum! Widzę, że ostatnio bardzo rozkwita, coraz więcej Bronies i Pegasis  :fluttershy5: Bywaj po jasnej stronie Bronies, bądź jak najdłużej i mam do ciebie parę pytanek:

 

1. Twoja ulubiona postać drugoplanowa?

2. Twoja ulubiona postać w tle?

3. Ulubiona księżniczka?

4. Twilight jako alicorn czy unicorn?

5. Który sezon, twoim zdaniem jest najlepszy?

6. Zbierasz kucykowe figurki do czesania?  :fluttershy4:

Witaj :) Na pewno długo jeszcze tu będę :D

1 Hmm Sweetie Belle  :tigertaming:

2 Derpy ;D

3 Zwiadowcy <3 

4 Szczerze po obejrzeniu ostatniego odcinka 3 sezonu Opadła mi szczęka i nie wierzyłem własnym oczom, a teraz myślę że bycie alicorn'em do niej pasuje ;)

5 Najlepszy Hmm.... 1 i 2 ;D 3 sezon też był niczego sobie ale w kucach zakochałem się oglądając 1 i 2 sezon

6 Mam Rainbow Dash i Twilight mało z racji że trochę kosztują ;) a z tych mniejszych to Fluttershy Celestie Spike'a (niebawem przybędzie ich więcej  :squee: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...