Gandzia

Brony
 • Zawartość

  1877
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

553 Equestriańska Legenda

O Gandzia

 • Ranga
  Tańczący z przecinkami
 • Urodziny 19.10.1992

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  45949728

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Lublin
 • Zainteresowania
  II Wojna Światowa (i ogólnie militaria), Warhammer 40.000, Star Wars.

Ostatnio na profilu byli

6760 wyświetleń profilu
 1. Iiii... Czas minął! Więcej zgłoszeń nie przyjmuję, za wszystkie serdecznie dziękuję. W przeciągu tygodnia postaram się przeczytać i ocenić wszystkie nadesłane opowiadania.
 2. Oficjalnie przedłużam termin oddawania prac do 18 II 2018.
 3. Przypominam, że chętni mają jeszcze miesiąc na oddanie prac.
 4. Powiem tak - nie widzę nic przeciwko umiarkowanemu użyciu wulgaryzmów (ale z głową!), ale rzucanie murwami w co drugim zdaniu i robienie z fanfików festiwalu wiązanek na poziomie "Włatców Móch" czy innych "Kiepskich" nie wpłynie pozytywnie na ocenę.
 5. Sponsor naszej nagrody jest leniwą cebulą i założył, że nikt bez maszyny czasu nie odda pracy przed 11 II 2017 - a jak to zrobi, to nic nie zmienia, bo w lutym 2017 nikt nikomu niczego nie obiecywał. A tak serio - poprawiłem. Termin oddawania prac to nadal 11 II, ale 2018 roku.
 6. Nie tak dawno temu, bo 14 grudnia 2017, w niezbyt odległej galaktyce miała miejsce premiera nowego epizodu Gwiezdnych Wojen. Film był: a) tragiczną porażką, przy której "Holiday Special" to arcydzieło na miarę "Imperium Kontratakuje", b) kawałem świetnego kina, wprawdzie nie tak dobrego jak zeszłoroczny "Rogue One", ale i tak dobrze się oglądało (niepotrzebne skreślić). Aby zatrzeć niesmak po tej parodii Gwiezdnych Wojen/aby uczcić premierę jednego z najlepszych filmów roku oraz za zgodą i błogosławieństwem Dolara, ogłaszam konkurs literacki! Temat - space opera. Podróże międzygwiezdne, obce formy życia, konflikty na skalę galaktyczną - kto widział jakiekolwiek Gwiezdne Wojny, grał w jakiegokolwiek Mass Effecta, oglądał Legends of the Galactic Heroes etc., ten wie, o co chodzi. Opowiadania oceniać będzie grono niezależnych ekspertów w składzie: Gandzia (czyli ja), Poulsen i Verlax. Wspólnie postaramy się wybrać trzy najlepsze opowiadania.UWAGA! Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę - kod Paysafecard na sumę 20 złotych. Garść szczegółów: 1. Limit słów - 15 000. Opowiadanie musi być zamieszczone w formacie google dosc 2. Termin oddawania prac - 11 18 II 2018, godzina 23:59:59 3. Tagi i tematyka - z wyjątkiem [gore] i [clop] dozwolone są wszystkie tagi. Opowiadanie MUSI jednak trzymać się tematu (czy raczej gatunku) space opery, 3,5. Opowiadanie musi być w klimacie MLP, 4. Każdy uczestnik może oddać tylko jedno opowiadanie, 5. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek, 6. Przed przystąpieniem do pisania proszę zapoznać się z regulaminem, 7. Prace, które przekroczą limit słów, nie będą prawidłowo otagowane lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie, zostaną zdyskwalifikowane, 8. Przystępując do konkursu, autor/autorka zgłoszonego opowiadania akceptuje w całości powyższe postanowienia oraz załączony regulamin. Opowiadania proszę zamieszczać w tym temacie. Powodzenia! Ku chwale Imperium!
 7. Wszystkiego gandziowatego życzę ci jako najgandziowatrzy użytkownik tego forum dla Gandzi serialu dla gandziowatych dziewczynek który złożył ci dzisiaj życzenia.   

 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło