Skocz do zawartości

Wyniki konkursu "Święta u Wonderbolts"


Sosna

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Jury w składzie:

- Sosna

- Aretra

- Tarreth

Wybrało zwycięzcę konkursu świątecznego. 

Jako, że zgłosiły się tylko trzy osoby zostanie przyznane tylko wyróżnienie, które zdobyła 

 

Rainbow Dash ; )

Oto jej praca:

02ry.jpg

rv3z.jpg

Prace nadesłali także :

drotkat

swieta_u_wonderbolts_by_flatterszaj-d722

 

oraz Soli zwany także Mirmiłem ​uważajcie, jak będziecie to  otwierać, bo może wam wypalić gały :rainderp:

q2JIcMr.png

 

Ostrzegałem :ming:

Link do komentarza

 

 ​uważajcie, jak będziecie to  otwierać, bo może wam wypalić gały :rainderp:

q2JIcMr.png

 

Ostrzegałem :ming:

 

Następnym razem cię posłucham... 

;_;  

A, i gratulację wszystkim zwycięzcą, a zwłaszcza pierwszemu zajętemu miejscu i drugiemu, i czwartemu o ile w ogóle było.. Skoro 3 było.. 

Nie ważne jakie, ale gratki wszystkim.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Magiczna, wiem, że nie umiem rysować i że są 1000 razy lepsi ode mnie. Jednak tak podkreśliłaś to ''LEPSZYM'', że aż mi się przykro zrobiło :<. Nie z tego powodu, że są lepsi, tylko z tego, że poczułam jak bym według ciebie to ja robiła najgorzej ze wszystkich...

Ps: Bardzo dziękuję za wyróżnienie.

Link do komentarza

Dobra jedna sprawa... Magiczna skoro sądzisz, że lepszym się nie chciało to może następnym razem sama spróbujesz coś narysować? W sumie to krytykować jest łatwo a samemu zgłosić się nie chciało prawda? inna sprawa jest taka, że jestem wdzięczny, że ktokolwiek w ogóle zauważył ten konkurs i wziął w nim udział.  Jeszcze inna sprawa jest taka, że pomimo starań dział jest mało popularny i konkurs mógł umknąć uwadze większości, więc tym bardziej jestem wdzięczny

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...