Skocz do zawartości

Dialog z Pinkameną


Lyka Kimba

Recommended Posts

- Nadal uważam, że jedzenie mięsa przez kucyki jest niehumanitarne i chore, ale rób co chcesz. Nie będę ci przecież rozkazywać. 

-Dobry wybór, rozkazywanie mi zazwyczaj nie kończy się ciekawie. Jeżeli wiesz o czym mówię... hihihi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Oxy ponownie zbliża się do Pinkameny. Oprucz dotychciasowych ozdób trzyma teraz berło*

- To ponownie ja. Widzę że nie lubisz gdy ktoś chce okazać ci gest pozdrowienia. Dlaczego postanowiłaś się zwierzać? Jako król wiem, że za dużo prawdy szkodzi. No chyba że odpowiednio się ją nagnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Dobry wybór, rozkazywanie mi zazwyczaj nie kończy się ciekawie. Jeżeli wiesz o czym mówię... hihihi

 

*przełknęła ślinę* 

- W rzeczy samej. Domyślam się. A nie uważasz, że na przykład naleśniki brzmią smaczniej? Albo ciasteczka~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Oxy ponownie zbliża się do Pinkameny. Oprucz dotychciasowych ozdób trzyma teraz berło*

- To ponownie ja. Widzę że nie lubisz gdy ktoś chce okazać ci gest pozdrowienia. Dlaczego postanowiłaś się zwierzać? Jako król wiem, że za dużo prawdy szkodzi. No chyba że odpowiednio się ją nagnie.

-Namówił mnie mój "opiekun". Poza tym, jeśli jakieś pytanie mi się nie spodoba po prostu na nie nie odpowiem, a za karę dostanie oczywiście Gold :crazy:

 

*przełknęła ślinę* 

- W rzeczy samej. Domyślam się. A nie uważasz, że na przykład naleśniki brzmią smaczniej? Albo ciasteczka~ 

-Albo babeczki :crazy: Musisz tylko dobrać odpowiednie składniki, hihihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...