Skocz do zawartości

Games Quiz Ed.1


Doguś :D

Recommended Posts

[align=center]Dołączona grafika


Zakończona Pierwsza Edycja :D
Witam w 1 Edycji Quiz'u o Grach (jak sama nazwa wskazuje :D) . Quiz polega na zdobywaniu punktów przez odpowiadanie na pytanie. Gramy do 50 punktów. Każdy może wziąć udział w zabawie i wygrać. Po zdobyciu 70 punktów skończy się edycja 1 i zacznie 2 :D. Ranking będzie pod spodem :D
Zasady:
1.Przestrzegać Zasad!
2.Bez Wulgaryzmów!
3.Odpowiedzi pisać w Odpowiedzi
4.Bez Edytowania! (I nie wiem czy ty dopisałeś bo sobie coś przypomniałeś, czy zgapiłeś odpowiedź :D)
5.Ja mam (akurat) tutaj zawsze racje :D
6.Jak będą dwie odpowiedzi o mniej więcej o tej samej porze podziele punkty :D
7.Pytania są na punkty od 1 do 5.
8.Nie oszukiwać! (czyli proszę o nie wchodzenie do wiki ani nic :D)
9.Mogę dać podpowiedź, ale to kosztuje zmniejszeniem liczby punktów za to pytanie :D
10.Miłej zabawy :D

Ranking Pierwszej Edycji:
Zwycięzca:White - 50 pkt
2.TGaP_Syskol - 10 pkt
3.zorua12- 7 pkt
4.wiej007 - 6 pkt
5.kubagaw2 - 4 pkt
6.ThatIsSoSad, Kuoth i Airlick - 3 pkt
7.Zandi - 2 pkt

Pierwsze Pytanie za 5PKT
kto to jest i z jakiej gry oraz czym się zajmował

Dołączona grafika[/align]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Występował w seri S.T.A.L.K.E.R.

Sidorowicz - był handlarzem w Kordonie, w wiosce nowicjuszy. Handuował bronią, amunicją , artefaktami i medykamentami. Można było go zabić tylko raz w grze.

No no prawie o to chodzi, tylko coś jeszcze robił
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występował w seri S.T.A.L.K.E.R. Sidorowicz - był handlarzem w Kordonie, w wiosce nowicjuszy. Handuował bronią, amunicją , artefaktami i medykamentami. Można było go zabić tylko raz w grze.Powiedział że mamy zabić Strewloka i częściowo to on ocalił nas od śmierci I dawał różne zadania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występował w seri S.T.A.L.K.E.R.

Sidorowicz - był handlarzem w Kordonie, w wiosce nowicjuszy. Handuował bronią, amunicją , artefaktami i medykamentami. Można było go zabić tylko raz w grze.Powiedział że mamy zabić Strewloka i częściowo to on ocalił nas od śmierci

I dawał różne zadania

no o to chodziło tylko że zasada 8 ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to te zasady są dość bezsensowne. Jedna odpowiedź na użytkownika, a z takimi wymaganiami do odpowiedzi to nagle się okaże, że nikt nie odpowie albo od nikogo nie przyjmiesz tej odpowiedzi. Edytowanie postów sekundę po tym jak go napiszę też jest ble? Przypominam sobie o czymś to to dopisuję. No, ale twoja gra - twoje zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiej007 dostaje tylko 3 punkty dlatego że to była zgaduj zgadula :D Następnym razem będę dokładniej patrzył i w ogóle ;/ Przepraszam ale to mój pierwszy Quiz :D

Teraz kolejne pytanie za 3 punkty :

Co to jest za postać?

Dołączona grafika


Szczerze to te zasady są dość bezsensowne. Jedna odpowiedź na użytkownika, a z takimi wymaganiami do odpowiedzi to nagle się okaże, że nikt nie odpowie albo od nikogo nie przyjmiesz tej odpowiedzi. Edytowanie postów sekundę po tym jak go napiszę też jest ble? Przypominam sobie o czymś to to dopisuję.

No, ale twoja gra - twoje zasady.

masz racje dlatego usuwam zasade 8 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urdnot Wrex - seria Mass Effect. Kroganin. W pierwszej części łowca nagród, dołącza do Sheparda, można zabić go na Tuchance. Jeżeli przeżyje, zostaje liderem Klanu Urdnotów i dąży do wyleczenia genofagium. Wystarczająca odpowiedź? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...