Skocz do zawartości

(film) Bękarty Wojny


Solid Pony

Recommended Posts

Witajcie ! Co sądzicie na temat filmu Quentina Tarantino ,,Bękarty Wojny''? Podobał się, czy też może zawiódł ? Czy jest tak zwanym średniakiem ? Chętnie poznam wasze opinie. Ja sam uważam film za jeden z lepszych, świetnie przedstawiono fabułę, oraz co niektóre wątki, choćby ten z Hansem Landą, którego zagrał Christoph Waltz wypadł genialnie. Nie gorzej zagrał Brad Pitt, który bardzo dobrze zagrał Aldo. Więc, co sądzicie na temat filmu ?  :aj2

Link do komentarza

Bardzo lubię filmy Tarantino, więc taki klasyk jak "Bękarty wojny" wręcz musiałam obejrzeć, w sumie dość dawno miało to miejsce, ale to akurat film, którego się tak łatwo nie zapomina. Oryginalna fabuła, dobra gra aktorska, jednak akurat Brad Pitt tu nie zabłysł, był mocno przeciętny. Dużo lepszy od niego był Til Schweiger czy Eli Roth, a charakter obu postaci jest tak epicko wykreowany, że widać wyraźne kontrasty pomiędzy nimi, co sprawia, że film jest o wiele ciekawszy. W końcu, im większy wachlarz charakterów tym lepiej się ogląda. Melanie Laurent też była niezła, doskonale wczuła się w rolę, poza tym ma fantastyczną mimikę twarzy.

Link do komentarza

Z pewnością jeden z najlepszych filmów Tarantino, dla mnie zaraz za Reservoir Dogs i Pulp Fiction. Postać Landy = mistrzostwo, ale tu zapewne należą się gratulacje głównie dla Christopha Waltza - niewielu jest aktorów, którzy udźwignęliby tą rolę. Kiedy trzeba, był śmieszny, kiedy trzeba, przerażający, ale cały czas czuło się, że to on rozdaje karty w całej historii - dzięki temu zresztą końcówka była jeszcze lepsza. :lol: W każdym razie, masa nagród, którą za tą rolę dostał, jest w 100% zasłużona. Szkoda tylko, że w Django Tarantino dał mu praktycznie taką samą postać do odegrania.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...