Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Przystanek Pinkoszcz - Stacja Kolędowa

    

Kujawsko-Pomorskie
Grom
   (0 reviews)

Event details


Ostatni Przystanek w tym roku, zakończmy go z przytupem!
Święta nadchodzą, i wszyscy się radują. Czemu więc nie radować się razem, wśród śpiewów i muzyki? Oto nadciąga, Przystanek Pinkoszcz - Stacja Kolędowa!

Meet odbędzie się w Zespole Szkół nr 23 w Bydgoszczy (osiedle Miedzyń). 
Ulica: Nakielska 273
Meet będzie się odbywał w godzinach 12:15 do 17:45

W trakcie meeta chcielibyśmy poświętować przy wspólnym stole, tak więc gotujcie się. W te wspaniałe dni dary przekazywane sobie są wspaniałą sprawą, więc przyłóżmy razem rękę i stwórzmy nasz wigilijny stół.
Serdecznie zapraszam wszystkich do przygotowania czegoś dla innych, czy to własnoręcznie robionego ciasta czy ciasteczek, albo nawet prostego przyniesiecia paczuszki słodkości. Bądźmy razem, świętujmy razem!

I nie zapomnijcie swoich domowych kucyków. Pluszaki, figurki, zabierzcie je ze sobą! Dla nich też będzie prezent, jako jedna z atrakcji będzie... tworzenie czapeczek Mikołaja dla kucyków. 

Do tego, by Przystanek mógł się odbywać częściej, będziemy mieli na miejscu pierwsze "cegiełki", pieniądze z ich sprzedaży będą przeznaczone na kolejną Pinkoszcz. Szykujcie drobne, bo to kolekcje limitowane!

No i klasycznie, nasz wspaniały rysownik Ruhisu będzie prowadzić kącik rysunkowy dla chętnych. Co do prelekcji, stay tuned. 

Dojazd środkami komunikacji miejskiej: 
Autobus nr. 56 w kierunku "Lisia" lub "Belma" jest głównym środkiem transportu. Trzeba nim dojechać do przystanku Nakielska/Żywiecka. Łatwo rozpoznać, z lewej strony pojawi się sklep Lidl. Po wyjściu z autobusu należy skierować się w lewo (zgodnie z ruchem autobusu) do najbliższego przejścia dla pieszych, przy cukierni Staropolska. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Zespół Szkół nr 23. 

Regulamin: 
1. Na terenie szkoły obowiązują przepisy szkoły (zakaz palenia tytoniu i e-papierosów, picia alkoholu oraz innych środków odurzających/psychotropowych, zażywania tabaki itd.) 
2. Uczestnicy są zobowiązani przestrzegać bezwzględnie poleceń obsługi.
3. W razie wyrządzonych szkód, odpowiedzialność i koszty ich pokrycia ponosi sprawca.
4. Na meecie można przebywać tylko w miejscach, które wskażą organizatorzy.
5. Regulamin może ulec zmianie.

Instrukcje dojazdowe dla teren spotkania: 
Wersja online: 
https://docs.google.com/file/d/0B9QaIiJ-_G-qQklsSVpmODF2ekE
Wyższa jakościowo wersja do pobrania: 
http://trojmiasto.bronies.pl/szuflada/Przystanek_Pinkoszcz.pdf

Numer kontaktowy: 668280217


User Feedback

Recommended Comments

Ja tam świąt nie lubię, ale na Przystanku Pinkoszcz prawie na pewno będę. Zwłaszcza, że poprzedni Przystanek był jednym z najlepszych meetów, na jakich miałam okazję być (nie jest to długa lista, ale cii... nikt nie musi o tym wiedzieć).

I nie mogę doczekać się "cegiełek", szczególnie, że wiem, czym one są (a przynajmniej część z nich).

Share this comment


Link to comment

Pozwolę sobie zacytować Groma:

Cytuj

Ludzie, ludzie! Został już niecały tydzień! Pora na szybkie przypomnienie i parę nowości. 
Lecimy z priorytetem, czyli prelekcją. Otoż będziemy mieli prelekcję Tomasz Turbiak o jego teorii działania fizyki i magii w Equestrii. Jeżeli też nam starczy czasu, otworzymy stanowisko karaoke, dzięki uprzejmości Mateusz Rurarz. 
Kolejna rzecz, przypominam wam o przyjemności dzielenia w trakcie spotkania wigilijnego. Przygotowanie jakiś słodkości lub innych pyszności będzie bardzo miło widziane, tak samo z napojami!
Dalej, przypominam, gotujcie swoje pluszaki, będziemy dla nich robili czapeczki. A jak starczy materiału, to może i coś więcej!
No i ostatnia, rzecz owita wcześniej tajemnicą... Wspomniane w opisie cegiełki. Otóż, na meecie będzie można kupić plakat tej Pinkoszczy (za 6zł) oraz jedną z trzech przypinek. Dwie z nich, okrągłe (muffin oraz pacyfka) sprzedawane będą za 3zł, podczas gdy gwóźdź programu, prostokątna przypinka Pinkoszczy będzie za 4zł. Jak na razie mieliśmy ich tylko jeden "rzut", więc czy będą one w przyszłości obecne zależy od tego, czy będziecie chętni je kupić, co przekłada się na kolejny Przystanek.

12366136_939536086126134_604595580095972

 

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...