All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. "Przyłącz się do Gert - czterdziestolatki uwięzionej w ciele sześciolatki, która przy pomocy ogromnego topora mści się na znienawidzonym magicznym świecie Fairyland, w którym utknęła na niemal 30 lat." Po przeczytaniu tego opisu z miejsca zakupiłem pierwsze dwa tomy (trzeci w drodze) :chainsaw:

  Spoiler

  Nienawidz%C4%99-Ba%C5%9Bniowa-01.png

   

  1. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   14-latka uwięziona w ciele 6 latki i żyje od 30 lat? :godpony:

   Spoiler

   jackie-chan-wtf-reason_why.es_.jpg

    

 3. Marność
 4. Sarkazm
 5. New Vegas
 6. Yesterday
 7. To kanał o tematyce Heroes 3 i raczej nie planuje wrzucać na niego innych rzeczy ( może coś z lola sporadycznie ). Mam jeszcze inny kanał, na którym skaczę jak małpa. Jakby Cię to interesowało, to pod spodem zamieszczam link.
 8. My little kirin
 9. Apple Bloom
 10. Główny bohater w jakimś anime
 11. renciel pridark hagallaz
 12. Idiota (Nic innego mi się nie kojarzy)
 13. Goguś.
 14. Rysowałbym swój autoportret za każdym razem wtedy, kiedy bym jej nie używał, tak coby się nie zgubić. Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a na blache wykute gwiezdne mapy?
 15. Ocelka
 16. Epos
 17. Ignorowanie
 18. Alibi
 19. Nie. Czy majsterkujesz?
 20. Samokontrola.
 21. Co się ze mną dzieje, nowe opowiadania, itd.

   

  Dawno już nie byłem na tej stronie, głównie ze względu na to, że nie miałem czasu na nic przez szkołę i tonę sprawdzianów, testów i kartkówek. Natomiast jeśli chodzi o opowiadania, również nie poczyniłem zbyt wiele. Wybraniec stanął w miejscu [Dopiero co wrzuciłem Angielską wersję chaptera 19] i większą uwagę zwróciłem na moje dwa inne opowiadania.

  Między innymi są to: 

   

  "Jej Mały Demon" i moje zupełnie nowe opowiadanie z Fallouta, do którego fabuła powstawała rok. Raz już została napisana, nie wyszła i teraz jest zrobiony remake i re-upload jednocześnie. Opowiadanie nosi tytuł "Pół Człowiek Pół Szpon Śmierci". Jeśli chodzi o kontynuację, opowiadanie to będzie trylogią. Miał być jeszcze czwarty epizod, ale zrezygnowałem.

   

  Linki macie tutaj, jeśli jesteście zainteresowani, życzę wam przyjemnej lektury no i miłego dnia:

   

  https://www.wattpad.com/story/183492150-jej-mały-demon

   

  https://www.wattpad.com/story/187923638-fallout-pół-człowiek-pół-szpon-śmierci-epizod-i

 22. Autumn Blaze
 23. Yhm..fajnie że wrzuciłeś i nawet podoba mi się to ale...czy tylko Heroes 3 będzie?
 24. Lubię piosenki w MLP, wręcz uważam że każda z nich ma większą wartość niż cała polska muzyka rozrywkowa w ciągu ostatniego wieku. Po prostu nie lubię tej jednej. Może kwestia gustu, może fakt, że trzeba na ściszonych głośnikach słuchać, bo pora roku zmusza do otwartych okien.
 1. Load more activity