All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. BiP

  A ja przeciwnie, post-apo i Zombiaki kocham, ale gra ponoć niedopracowana jest i sporo błędów w niej. Dlatego poczekam aż cena spadnie.
 3. Yesterday
 4. dawno mnie tu nie było hmmm na początek Darksiders 3. Jakoś tak wyjątkowo spodobała mi się miejscówka I Soulcalibur VI te obrazki na końcu historii postaci są zajebiście tapetogenne No i Shadow of the Tomb Raider. Piękny zachód słońca w jednej z misji
 5. PervKapitan

  Powiem wam, że mleczny oolang jest cudowny.
 6. Czy podane Discord ID jest poprawne? Mam pewną sprawę.

 7. MLPFan

  Rozgwiazda
 8. Cheerful Sparkle

  mysticalpha Dostarczę je! Spokojna głowa!
 9. Cheerful Sparkle

  joakaha Klawa ta luba Orsira!
 10. Cheerful Sparkle

  SourSpot Grrrr!
 11. Cheerful Sparkle

  Sweetie Belle slb94 daimando What?!
 12. Cheerful Sparkle

  SpellboundsCanvas Kto wygra?!
 13. Cheerful Sparkle

  A ja dalej ciupię w...
 14. Cheerful Sparkle

  riukime HiccupsDoesArt Cyberpunk MelodySweetheart Stylowy szaliczek, Skarbie! burgunzik PRZYTULAĆ!
 15. Chip

  Co się tyczy dodatku do wieśka; Krew i wino - naprawdę warto zagrać. Days Gone, no cóż; klimaty post-apo to mój żywioł, klimaty motorowców już nie tak bardzo, a i za motywami zombiakowymi tez specjalnie nie przepadam. Mimo to postanowiłem temu tytułowi dać szansę. Przez te motory na początku pojawiło mi się bezpośrednie skojarzenie z crapowym Ride to hell retribution. Na szczęście szybko ono minęło. Spędziłem w grze dopiero jakieś 3 godziny, więc wiele powiedzieć nie mogę.
 16. BiP

  Wiesio mnie już dawno znudził, choć tego drugiego dodatku jeszcze nie uruchomiłem nawet, a podobno jest dobry. Natomiast Days Gone bardzo bym chciał zagrać, ale ilość negatywnych recenzji zaważyły nad moją chęcią kupna tego. Jak zagrasz, to chętnie usłyszę twoja opinię o niej.
 17. Chip

  W wolnym czasie trochę jedno, trochę drugie:
 18. BiP

  Kampania w BFV to dopiero żart z historii...
 19. Bertram Quist

  Zagadka do zęba numer 5: "Zawołaj mnie, a tym samym głosem zawołam. Powtórzę co powiesz - coraz ciszej i ciszej, ile razy zdołam. Czym jestem?"
 20. Triste Cordis

  Battlefield 1 (kampania ) Postanowiłem odpocząć od Mario Makera 2, No Man's Sky(Beyond) i Borderlands 2. W związku z tym zabrałem się za BF1, którego pobrałem w ramach EA Access. Kampania to takie pierwsze, klasyczne Call of Duty. Ot, kilka krótkich mini-kampanii. Jestem pod koniec pierwszej i muszę przyznać, że zabawa jest przednia. Dupy nie urywa, ale nie ma zbytnio na co narzekać (no chyba, że oczekiwało się cholera wie czego). Strzela się dobrze, misje są dość ciekawe, zaś AI potrafi pozytywnie zaskoczyć. Swoją drogą, ponad 70 godzin grania jako Gaige w Borderlands 2 zrobiło swoje. Muszę odzwyczaić się od tego, że mogę strzelać "na pałę", bo pewna umiejętność sprawia, że 50% rykoszetów trafia we wroga. Do tego muszę przestać marnować granaty na jednego wroga... liczyć się z amunicją... no i wbić sobie do łba, że tu nie ma "drugiej szansy". Ale przede wszystkim, przestać zeskakiwać z dużych wysokości bo to nie B2, a co za tym idzie upadek mnie zabije
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up