Fanfik powstał przypadkiem, po krótkiej rozmowie z kredke i zobaczeniu obrazka z Twilight obwieszoną panelami fotowoltaicznymi i stojącą obok Celestii. Początkowo miał wyglądać inaczej, ale w połowie stwierdziłem, że
to jednak nie to. I tak powstał fik, w którym to Nightmare Moon wygrała, po czym postanowiła wykorzystać niecnie swoją siostrę. Fik jest nudny, ale za to nieśmieszny
Niewyczerpane źródło energii [oneshot][random]
Wyszło całkiem dobrze.
Na pewno ciekawa wizja wygranej Nightmare Moon. Dobrze się to czytało.
Część randomowa też w sumie fajna. Mnie nawet śmieszyła. Szczególnie, jak się sobie wyobrazi taką złą Nightmare mówiącą o "elektrowni Plotowoltaicznej".
1
point
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00