Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 06/21/26 w Posty

  1. Fanfik powstał przypadkiem, po krótkiej rozmowie z kredke i zobaczeniu obrazka z Twilight obwieszoną panelami fotowoltaicznymi i stojącą obok Celestii. Początkowo miał wyglądać inaczej, ale w połowie stwierdziłem, że to jednak nie to. I tak powstał fik, w którym to Nightmare Moon wygrała, po czym postanowiła wykorzystać niecnie swoją siostrę. Fik jest nudny, ale za to nieśmieszny Niewyczerpane źródło energii [oneshot][random]
    1 point
  2. Wyszło całkiem dobrze. Na pewno ciekawa wizja wygranej Nightmare Moon. Dobrze się to czytało. Część randomowa też w sumie fajna. Mnie nawet śmieszyła. Szczególnie, jak się sobie wyobrazi taką złą Nightmare mówiącą o "elektrowni Plotowoltaicznej".
    1 point
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Utwórz nowe...