Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/14/22 in all areas

 1. 2 points
  Dla mnie piękne, ta ostra trawa na pierwszym planie + te majestatyczne góry w tle przez co są nieostre, coś wspaniałego. zrzut ekranu: No i pegazy z G5 i ich dopracowane skrzydła. W G4 bardziej przekonywały mnie jednorożce ze względu na magię to w G5 wolę pegazy ze względu na wygląd zrzuty ekranu:
 2. 1 point
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  Przecież na jesień będzie serial z G5, po za tym G4 było robione przez 10 lat czyli jak na bajkę w tych czasach to naprawdę długo. Nie usunęli serial tylko poszli dalej, nic nie może wiecznie trwać i od 7-8 sezonu wydać było że się męczą przy robieniu tego. Podał przykład z Naruto i 4 wojną shinobi, to było fajne anime ale te ostatnie około 200 odcinków było robione mocno na siłę i to widać, teraz mówią o nim jako fajne animę z tragicznym zakończeniem.
 6. 1 point
  Witajcie! Miło mi gościć na forum MLPPolska ^^ Mówcie mi Thunderled W fandomie jestem od początku 2013 roku. Niestety po drodze było sporo zawirowań i przez jakiś dłuższy czas moje zamiłowanie do MLP miało marginalne znaczenie, byłem w stanie "spoczynku" fandomowego. Nie obejrzałem nawet do końca wszystkich sezonów oraz filmów z generacji czwartej. Głównie wróciłem do aktywności dzięki filmowi My Little Pony: Nowe Pokolenie z wielką myślą, że chciałbym zacząć wszystko od nowa. Może kiedyś nadrobię G4, ale bardziej pokładam nadzieję w G5 i drzemiącym w nim potencjale. Mam kilka hobby. Interesuję się jeździectwem. Lubię też transport publiczny, taki jak kolej czy komunikacja miejska. Chciałbym rozwijać się muzycznie. Kiedyś grałem na keyboardzie, ale bardziej widzę siebie jako DJ. Tworzę sety muzyczne, niestety jeszcze nie z własnych piosenek. Uwielbiam muzykę House, taką jak Progressive House, Techno House, Big Room House, a moimi ulubionymi artystami fandomowymi są Archie, Faulty oraz John Kenza. W życiu prywatnym jestem studentem. Mam nadzieję, że tym razem mój zapał do działania w fandomie szybko nie osłabnie
 7. 1 point
 8. 1 point
  LordShrekzilla20 MasterBlaster02
 9. 1 point
 10. 1 point
  Astrologowie ogłaszają 51. numer ET (Heroes of Might and Magic i inne strategie) Populacja czytelników zwiększa się W tym wydaniu oprócz tekstów na temat Hirków, znajdziecie również spoilerową recenzję najnowszej części Matrixa, pogadankę na temat pozytywnie zakręconej animacji "Centaurworld" od Netflixa oraz przemyślenia na temat "Metroid Dread" świeżo po ukończeniu gry. Nasz zin ostatnio bardzo prężnie się zmienia, w ostatnim miesiącu pożegnaliśmy się z naszą redaktor naczelną z wieloletnim stażem, Cahan. W tym miejscu chcielibyśmy jej jeszcze raz podziękować za prowadzenie nas w tym projekcie i życzymy szczęścia na nowo obranej ścieżce. Prócz tego planujemy mały lifting naszej nazwy i logo w najbliższym czasie, więc jeśli nie chcecie nic przegapić, obserwujcie nasze socjale ♥ Oficjalnie po prawie 8 latach tworzenia pod nazwą Equestria Times, dchodzimy od kucyków w nazwie. To nie znaczy, że artykułów na tematy kucykowe już nie będzie. Po prostu ponad rok temu staliśmy się ogólno-popkulturowym e-zinem, więc dalej będzie traktować je jak każde inne dzieło popkultury. Jedynie nazwa zostanie dopasowana do naszych aktualnych treści. Numer jak zwykle znajdziecie pod tym linkiem: https://linktr.ee/equestria.times Grafika użyta na okładce zostawa wykonana przez KoDa (KogotsuchiDark): https://twitter.com/kogotsuchidark Życzymy miłego czytania!
 11. 1 point
  Ktoś zauważył, że w trakcie śpiewania Fit Right In, gdy Izzy wrzuca piłkę do kosza, ta wygląda tak, jakby nie leciała przez kosz, tylko przed nim.
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  Hug from the skies: Autor powyższego obrazka - Phosphorshy
 17. 1 point
  Kilka obrazków z Krystynką: Setharu amigogogo LateCustomer dm29
 18. 1 point
  TwiCraft 2 Zapraszam wszystkich Bronies i Pegasis na nowy serwer kucykowy - TwiCraft 2! Po wielu godzinach pracy, crash'ach, błędach i testach - powstał on jako reaktywacja dawnego serwera TwiCraft z początku 2013 roku. Może ktoś go jeszcze pamięta? W każdym razie, teraz, 2 lata później, serwer który zapadł w pamięci dziesiątkom graczy - powraca na nowych zasadach. Cała ekipa serwera starała się przywrócić mu dawne klimaty. W tym celu serwer powstał na wersję 1.4.7. Stare? Tak. Nudne? Nie, aczkolwiek paczka modyfikacji wgranych na serwer jest na tyle rozbudowana, aby zapewnić graczom wydajność gry i różnorodne modyfikacje, od lekko technicznych, aż po szeroko dekoracyjne. Uogólniając, TwiCraft 2 jest kolejną odsłoną serwera fandomowego, wyjątkową odsłoną. Chcecie się przekonać? Zapraszam na oficjalne forum serwera! http://www.twicraft2forum.pun.pl/ - tam trzeba zapisać się na WhiteListę. Za klimaty kucykowe odpowiada plugin odpowiedzialny za rasy kucyków (każdy gracz może być kucykiem ziemskim, jednorożcem lub pegazem - każda rasa posiada inne przywileje i bonusy) oraz skiniarka, która ustawi każdemu wygląd swojej postaci (skin OC lub odgrywanej postaci RP), który trzeba będzie wysłać na odpowiedni adres podany na forum serwera, w celu jego wgrania. Instrukcja, jak wejść na serwer, oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na forum. Po co zwlekać - zerknijcie tam a wszystkiego się dowiecie. Na serwerze jest wyłączone PvP, aby gracze korzystali ze współpracy z innymi i wspólnie się bawili. Zapraszamy serdecznie! A oto kilka screenów z serwera: Administracja: -StormStar (Admin) -RedziQ (Moderator) -FENZIGO (Moderator)
 19. 1 point
  Ja tu wciąż zaglądam, ale więcej informacji o zmianach znajduje się na forum serwera.
 20. 1 point
  Spokojnie, otwarcie nie jest najważniejsze, życzę ci znalezienia czasu o innych porach, przynajmniej teraz
 21. 1 point
  Serwer zostanie otwarty już jutro! Oficjalny start o godzinie 20 - zapraszamy wszystkich na kanał IRC serwera: http://client.canternet.org/?channels=TwiCraft2&uio=MT11bmRlZmluZWQb1 Kto nie wie, jest to strona z chat'em, gdzie można pisać, Administracja będzie tam i ogłosi start, żeby nie było opóźnień przy pisaniu na forum.
 22. 1 point
  No cóż, start serwera zbliża się wielkimi krokami, pozostał jeszcze niecały tydzień! Przypominam, że każdy chętny do zagrania na serwerze jest proszony o zarejestrowanie się na forum serwera do którego link jest podany w ogłoszeniu, oraz o wpisanie się do wątku zapisów na WhiteListę. Zawsze lepiej zapisać się wcześniej, żeby potem nie było z tym opóźnień Na forum wszystko jest dokładnie opisane, tam też będą pojawiać się ważne informacje.
 23. 1 point
  Nie, ale potwierdzam że takiej nie mamy xD
 24. 1 point
  Zapraszam, sadzonki gwarantowane xD Niekoniecznie kauczukowca ale jest ich tam sporo
 25. 1 point
  Dobra, teraz mnie wkurzyłeś. Ciągłe lagi - Owszem, były. Nie neguję tego. Ale prawda jest taka, że próbowaliśmy coś z tym zrobić małymi kroczkami. Resety mapy - łeeee, zniszczyliście mi mój sześcianik ;_; Ale tak serio, robiliśmy to po to, by gra była LEPSZA, nie gorsza. Stara mapa miała wiele problemów, np. małe uporządkowanie, problemy z modem Highlands (serio), itd. Problemy z serwerem - i? Staraliśmy się je naprawiać. Mamy dość tego serwera? Nie, nie, nie rozumiesz. To, że spora część graczy tworzyła coś innego niż to, co chcieliśmy osiągnąć, nie znaczy, że mieliśmy go dość. Próbowaliśmy coś z tym zrobić, tylko ty nie wiesz bo nie jesteś adminem. >_> "pomogły mi zaufane osoby" - Chwalisz się czy żalisz? Śmieszny jesteś i ta cała twoja zgraja śmieszków też. Rajdy robi się na Karachanie, nie tu. Swoim zachowaniem pokazałeś, że spora część tego fandomu spada na diamentowe psy. Właśnie przez takich, jak ty. Jak ci się nie podobało, to trzeba było sobie pójść i nie wracać.
 26. -1 points
  Oj siper siper wracaj do swoich clopów z Twilight.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...