Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/29/2020 in all areas

 1. 5 points
  Czy zdarzyło wam się kiedyś coś czego nie potraficie wyjaśnić? Widzieliście coś co mogło być duchem bądź zjawą? Może w waszym domu same włączały się światła? Może wasze lustro samo z siebie pękło bądź wasze zwierzęta zachowywały się jakby się czegoś bały? A może kilka razy z rzędu śniło wam się to samo? Może budziliście się w nocy, ale nie mogliście poruszyć choćby palcem? Może widzieliście tak zwane UFO? Może jakieś dziecko powiedziało wam coś, co zmroziło krew w żyłach? Proszę, podzielcie się swoimi tajemniczymi przeżyciami z nami. Nie musi to od razu być coś związanego z paranormaliami. Może to być coś czego po prostu po dziś dzień nie potraficie wyjaśnić.
 2. 5 points
  Kucyki to są słodkie a nie seksowne.Zostały one stworzone z myślą by kogoś rozweselić i sprawić przyjemność z oglądania ich przygód a nie do ruchania i tworzenia seksistowskich zdjęć z nimi.Dla mnie to chore i ktoś kto takie rzeczy tworzy musi być nieźle pijany i naćpany.Dlatego też mi jest przykro że takie coś powstaje bo to psuje dzieciństwo i radość innych osób.
 3. 2 points
  Przez Twoje lenistwo, panienko, gracze stracili chęć zabawy. Ale to Ty miałaś wylinkę i nie dało się z Tobą kontaktować! To wcale nie moje lenistwo. Wymówki... Tak. Podsumowanko: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Jest urodzonym przywódcą. Nie posiada psa. Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. Mamy w sumie już dużo informacji, ale tak naprawdę dalej ciężko zgadnąć. No weźcie już zgadnijcie, bo ja tkwię w tej postaci i tkwię... UWAGA! Zmiany w zasadach! Od następnej zagadki nie będzie już podsumowań. Za to będę częściej odpowiadała w tym temacie. Co 7 tur będę dawała podpowiedzi (jedną informację dotyczącą postaci). Ta tura to tura szósta, więc przy następnej dostaniecie wskazówkę!
 4. 2 points
  Dzisiaj na mini mini+ leci o 18:35 "MLP: Tęczowa wyprawa''
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Oglądając serial nie mam wrażenia, że kucyki są seksi. Co innego fanarty, które często tworzone są tak, żeby kuce wyglądały atrakcyjnie. Zresztą często efekt ten jest uzyskany przez podobieństwa do ludzi. Gatunki naturalnie dążą do rozmnażania się ( inaczej wymierają ), ale to tylko zwierzęcy instynkt, nakazujący nam kochać się we własnym gronie. Odstępstwa są niemile widziane, bo nie sprzyjają tym pobudkom. Nie mam nic do ludzi o nietypowych upodobaniach seksualnych, o ile nikogo nie krzywdzą. Dla mnie to stwierdzenie jest "dziwne i niepokojące", a raczej wstrętne. Po pierwsze ze względu na osoby, które na prawdę dotknięte są powikłaniami, spowodowanymi przez alkoholizm matki w ciąży. Po drugie nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pisać o ludziach tworzących takie arty, że ich matki musiały pić w ciąży. Jakieś przekonanie o własnej zajebistości, połączone z pogardą dla ludzi, którzy mają inne upodobania.
 9. 1 point
 10. 1 point
  Merry spokojnie słuchała, co ma ogier do powiedzenia, ale im dłużej mówił, tym bardziej jej się to podobało. W końcu wielki plan "Belli" do którego ją siłą wciągnęła i kazała uczestniczyć w magicznym rytuale, znowu spalił na panewce. - Ha... no i zawaliłaś, dając to skrzydło - Merry wybuchła szyderczym śmiechem. - Szlag! - "Bella" Uderzyła kopytami o podłogę tak, że aż deski zaskrzypiały. - Zachowuj się moja panno, a Youkaz zakładam, że zgadł... znowu - Starlight spojrzała na uczennice, a potem przeniosła wzrok na Youkaia i puściła mu oczko - Chyba nie będziesz musiał spełniać jej życzenia. - Ale to nie sprawiedliwe... jeśli obraz narysowany był tak prosty... - "Bella" spojrzała na fragment ze skrzydłem - Może faktycznie nie powinnam dodawać tego elementu - Zastanowiła się, przykładając kopytko do pyszczka, po czym podbiegła do Starlight - Możesz przenieść nas w przeszłość i zmienić to? - Co?! - Starlight natychmiast spojrzała na nią - Zapomniałaś, co się działo, gdy walczyłam z Twilight? Zapomniałaś, czym grozi zabawa czasem? Opowiadałam Ci o tym... - Tak, ale to wyjątkowa sytuacja... każdy zrozumie. - Ehh - Starlight wyraźnie zirytowana odwróciła się i ruszyła do wyjścia - Nie ma mowy i znajdź uczciwy sposób, by wygrać. - Już ja go znajdę - "Bella" po cichu pod nosem odpowiedziała swojej nauczycielce i spojrzała na Youkaia i zniknęła w magicznym błysku, rzucając na odchodne - Już ja Ci coś znajdę! - Uważaj... tworzysz sobie fanatyczną przeciwniczkę - Merry mówiła, podlatując do niego. - Samo to, że zdecydowała się na obrazy, już mówi o poziomie jej desperacji, a co teraz wymyśli... jedna Luna raczy wiedzieć.
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Na chwilę obecną czekam na: Borderlands 3: Bounty of Blood A Fistful of Redemption Akcja trzeciego fabularnego rozszerzenia rozgrywa się na planecie, która jest swego rodzaju "japońskim dzikim zachodem". Tym razem dostaniemy nowy pojazd, teleporty, "katapulty" i jakiegoś tam narratora. Zapowiada się naprawdę ciekawie Swoją drogą, ten zwiastun jest beznadziejny. Pokemon Shield (Isle of Armor) Pierwsze z dwóch DLC wprowadza więcej tego samego. Na więcej nie liczę Aha. Ta "koala" na starcie dostaje ode mnie everstone'a. Ten słodziak jest zbyt uroczy żeby zmieniać się w jakiegoś pakera. The Last of Us: Part 2 Jak ja na to czekam! Trzeba będzie odświeżyć jedynkę i odciąć się od YT i FB na czas grania. Nie chcę żeby jakiś cymbał zepsuł mi zabawę z poznawania fabuły. No i oby nie zabrakło scen takich jak kłótnia Joela i Ellie, w trakcie której padło jedno z najbardziej wzruszających i wymownych zdań w całej grze (piszęz pamięci): "wszyscy moi bliscy albo poumierali, albo mnie zostawili. Wszyscy... Kurwa... Wszyscy poza tobą. Więc nie mów mi, że będę bezpieczniejsza z twoim bratem, bo prawda jest taka, że będę się tylko bardziej bać"
 14. 1 point
  Oho, coś dla mnie. Kilka dni temu siedzę sobie w pracy i odliczam minuty do fajrantu. Nagle zauważyłem jak po hali przebiegł szary kot i udał się w prawy dolny róg pomieszczenia. No nic... Trzeba wstać, wyjść z dyspozytorni i przegonić sierściucha. Koty są fajne, ale piekarnia to nie ich miejsce. Wychodzę... A go nie ma. Obszedłem całą halę, powoli, rozglądałem się jak Janusz w Biedronce i nic. Nie mam pojęcia gdzie go wcięło
 15. 1 point
  – No dobra – rzekł niepewnie Youkai, wracając do pomieszczenia dopiero po kilku dniach. – Wygląda na to, że nawet nie dałem jeszcze żadnej propozycji... więc pora to zmienić. To oczywiście będzie strzał, bo tym razem, mam wrażenie, że oglądam obraz wprost z jakiegoś panoptikum – uśmiechnął się pod nosem. – Moja odpowiedź może być trudna do... odbioru, że tak to nazwę, bo nie znam dokładnej nazwy miejsca o którym myślę, ale pewnie to i tak nie to. No więc sądzę, że te fantazyjne gryzmoły przedstawiają miejsce, w którym żyją Bryzusie. To fragment ich krainy... domu... jakkolwiek się nazywa. Założę się, że to nie to, ale jeszcze – chyba – nigdy nie wspomniałem o tamtym miejscu, oto więc wspominam... No i co panienki na to, hm?
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Słońce świeci prosto w oczy Świeci prosto we mnie Pali włosy, skronie, kopyta Pragnę wstać daremnie Coraz bardziej z każdą chwilą Kurczy się żołądek. Czyjeś szepty, jakieś kuce Total nieporządek To Twilightowanie Serce zaraz stanie To Twilightowanie Czuje mdłości wymiotuje już śniadaniem Patrzą na mnie już dystansem Krzyczy ktoś ze strachem Czuję ciepło w swoim sercu Czuję żyję jestem Słyszę jego łomotanie Druzgoczącym szeptem To Twilightowanie Serce zaraz stanie To Twilightowanie Budzą mnie już własne lęki Budzi mnie mych myśli trucht Przemilaśnie miękka sala delikatny dotyk kopytków Niebo strzępi się za oknem W głowie czuję cydru szum Ilu kucy dziś przeżyłam Ilu ich przeminęło mi znów Teraz kolejna ponifikacja nowsza ciekawe kto zgadnie jakiego kawałka
 19. 1 point
  Zanim przejdę do rzeczy, pragnę podziękować grupie wspaniałych ludzi, którzy przed premierą poświęcili swój czas na przeczytanie tekstu, poprawki oraz rady wszelakie, które doprowadziły opowiadanie do obecnego kształtu, z którego to jestem bardzo zadowolony. Chodzi oczywiście o Arekeena, GoForGolda, Grento oraz Johnny’ego, którym z tego miejsca serdecznie dziękuję za pre-reading, wszystkie sugestie oraz korektę tekstu. Dzięki ich wsparciu oraz chwilowej łaskawości ze strony czasu, prezentuję Wam dzisiaj nowego fanfika… No właśnie… Niby nowa historia, ale patrząc na tagi, nadal bez rewolucyjnych zmian ;P Dzień, w którym Trixie powiedziała prawdę [Z] [Slice of Life] [Sad] Prolog Rozdział I Rozdział II Rozdział III Rozdział IV Rozdział V Rozdział VI Rozdział VII Rozdział VIII Rozdział IX Epilog Życie niegdyś “Wielkiej i Potężnej” Trixie wisi na włosku, gdy po pasmie upokorzeń, zostaje zmuszona do wegetacji. Kiedy wydaje się, że nie ma już dla niej ratunku, pojawia się iskierka nadziei. Zrządzeniem losu, owa iskierka nosi imię Twilight Sparkle. Nie potrafiąc dłużej tłamsić w sercu przykrych wspomnień, Trixie decyduje się poprosić najmłodszą księżniczkę Equestrii o pomoc. Jednakże, decyzja ta wiąże się z tajemnicą, która ujawniona w nieodpowiednim momencie może zniszczyć długo budowaną przyjaźń między Powierniczkami Elementów Harmonii. Czy Twilight Sparkle, teraz jako księżniczka, sprosta nowemu wyzwaniu? Czy Trixie ostatecznie pokona swoje słabości, a przyjaźń wyleczy jej rany? Czy zwyciężą obie, czy też jedna z nich na zawsze rozstanie się z całym dotychczasowym życiem? Tradycyjnie, na otwarcie zamieszczam prolog i pierwszy rozdział. Ukazały się nieco później, niż pierwotnie sobie wyobrażałem, ale są Zapraszam zatem do lektury. Pozdrawiam!
 20. 1 point
  Pytanie do zęba 2: "Choć jestem malutka, skok mam doskonały. Z kim się zaprzyjaźnię, tego swędzi dzień cały. Czym jestem?"
 21. 1 point
  Cześć co u ciebie słychać i widzie że lubisz gry tak.
 22. 1 point
  Hejka. Jestem tu nowa i bardzo ciekawi mnie wasze zdanie na pytanie w tytule. Niedawno dowiedziałam się o dziewiątym o ostatnim sezonie MLP który szybko obejrzałam. No dobra do rzeczy. Oglądając drugą koronację Twilight odczuwałam niedosyt. Niezbyt mi się ona podobała. Dlaczego? Otóż uważam że pierwsza była o wiele lepsza. Była bardzo wystawa i uroczysta. Wszystko było idealnie przygotowane, goście elegancko ubrani. Nawet Luna i Celestia pierwszy raz założyły suknie i korony zamiast tiar, co do tamtej pory się nie zdarzyło, Cadence miała swoje "ważne" uczesanie i całe Mane Six miało suknie. Krótko mówiąc najważniejsze wydarzenie w całym serialu - nawet przebiło królewski ślub. I wydawac mi by się mogło, że skoro koronacja Twilight na władczynię Equestrii powinna być jeszcze bardziej ważnym wydarzeniem to czuje się zawiedziona. Pomijając kilka wpadek co zrujnowalo koronację (raz może coś wyjść nieidealnie) to jestem zawiedziona ogólnym wystrojem. Wszytsko tam było zrobione jakby od niechcenia. Po 1.szybkie przebranie Twilight, żadnych eleganckich strojów wśród księżniczek (hola no skoro na koronacji na księżniczkę się tak wystroily A potem na Gali Grand Galopu Celestia raczyła założyć sukienkę To Czemu na koronacji władczyni Equestrii już nie?). Po 2. Żadnych strojów eleganckich wśród innych gości np. Mane Six, Cadence, Shining Armora. Normalnie jakby to nie było nic ważnego. Po 3. Goście byli na dworze, kiedy podczas 1 koronacji i ślubu wszystko odbywało się w pięknie udekorowanym pałacu. Po 4. Samo wystąpienie Twilight. Wypchneli ja tylko żeby się pokazała. A co było podczas 1 koronacji? Marsz przez sale tronową, Widowiskowe przemówienie Celestii, koronacja. A podczas tej drugiej wszystko było na szybko. Być może twórcy chcieli zrobić coś nowego, ale moim zdaniem totalnie nie wyszło. Najważniejsze wydarzenie w historii serialu, a wygląda to na bardzo naciągane. A wy co myślicie?
 23. 1 point
 24. 1 point
  "Bella" obserwowała z przestrachem, gdy Youkai zbliżał się do ściany, na której pojawił się pierwszy fragment obrazka. "Czyżby znowu? Czyżby odgadł za pierwszym razem" Znalazła ten jego pewny siebie krok i obawiała się, że znów odniesie porażkę. Gdy stanął przed zagadką i zaczął się zastanawiać, dziewczyna ledwo wytrzymywała napięcie. W końcu, gdy tylko usłyszała jego słowa... w jej głowie wybuchła euforia. - Yess! Słyszałaś Merry! Słyszałaś! - Mała jednorożka zaczęła skakać ze szczęścia - Youkai nie zna odpowiedzi... nie ma pojęcia, co to jest! Merry obserwowała swoją przyjaciółkę z niemałym zaskoczeniem i oczywiście rozbawieniem. Wiedziała, że dużo dla niej znaczy to by w końcu choć raz go zagiąć, ale nie sądziła, że zareaguje jak Pinkie. Podobnie zamurowało Starlight. Znała swoją podopieczną i wiedziała, że jest ona niezwykle opanowana i spokojna, a tutaj takie zaskoczenie. - Chyba troszkę przesadzasz... - powiedziała w końcu, podchodząc do niej i patrząc to na nią to na zagadkę. - I ja również nie mam pomysłu, co to może tym razem być - Starlight przechyliła głowę - Skorzystałaś z moich notatek lub dziennika? - Nie! - Małą zachichotała i przykłądajac kopytko do głowy dodała - Jestem genialna! - A może odsłonisz kolejny fragment? - Nie... - Spojrzała na Merry - Według opisu zaklęcia, to samo powinno się zaraz pojawić... chyba, że coś popsułam - Naglę dostała hiperwentylacji niemal jak Twilight podczas Twilightowania. - Ejj! Spokojnie! Wiemy, że jesteś fanką Księżniczki i podobnie jak ona wiele rzeczy masz jak od linijki... ale już bez przesady! - Merry złapała ją i potrząsnęła dziewczyną. - Dzięki! - Jednorożka uspokoiła się, ale nadal patrzyła z przestrachem na ścianę. - A... - odwróciła się do Youkaia - O nagrodzie porozmawiamy, gdy już się poddasz. W końcu po dłuższej chwili pojawił się kolejny fragment obrazka.
 25. 1 point
  nie wiem kim jesteś, ale znajdę Cię i z Tobą zagram...
 26. 1 point
  Moi drodzy jak każdy z was wie szaleje koronawirus ale rząd niedawno powiedział że tylko w sklepach trzeba nosić maseczki.Dlatego też życzę wam dużo zdrowia i tego żeby żaden z was nie złapał czasem tego wirusa.I jako że niektórzy pewno się nudzą podczas tej kwarantanny to polecam wam dla zabicia tej nudy przeczytanie jakiejś fajnej lektury lub poszlajanie się z kolegami lub koleżankami albo normalne pogaduchy .
 27. 1 point
  Nie słucham fandomowej muzyki od wielu lat, ale dobrze wspominam utwory Sim Gretiny: "So much YAY" Eyup, nope Twilightlicious - ta jest moja ulubiona
 28. 1 point
  Dzięki za info.Bez urazy ale mam taki poradnik ale zdecydowanie lepiej wychodzą mi konie oraz krajobrazy i architektura.Ale dzięki za podsunięcie pomysłu może prześlę jakiś rysunek jakiegoś ludzia.XD Przy okazji trzymam za ciebie kciuki.Na pewno świetnie ci wyjdzie rysunek człowieka.
 29. 1 point
  To twoja opinia.
 30. 1 point
  koślawe i takie sobie
 31. 1 point
 32. 1 point
  Tak to ja byłem ale w tedy nie pamiętałem hasła i wiem że mam bardzo dużo kont żałoszonych to moja wina i przepraszam bardzo
 33. 1 point
  until
  Moi drodzy niedługo czyli za 2 dni będzie obchodzony przez wszystkie Dzieci na tym świecie Dzień Dziecka dlatego też każdemu z was życzę by dobrze się bawili i żeby ten dzień był dla każdego wyjątkowy.
 34. 1 point
  by RaikohIllust To jakbyście chcieli wiedzieć dlaczego ostatnio Krysia taka cicha jest w swoim leżu... Wylinka to taki szczególny czas dla Podmieńców ^^
 35. 1 point
  Droga księżniczko Twilight od wielu lat byłam gorącą fanką Mlp i śledziłam każdy nowy sezon oraz odcinek.Od dziecka chciałam być tak mądra oraz mieć tak wspaniałych przyjaciół jak ty.Od niedawna uczę się przyjaźni i bardzo jestem z tego szczęśliwa .Więc czy mogłabyś wpisać mnie na swoją listę fanów?
 36. 1 point
  no chyba sobie żartujesz...
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  Uwaga nie zejdzcie mnie kucofapacze. Czy kuce mogą być seksi? Nie raz przeglądając urocze kucykowe galerie i arty trafiałam na coś, czego moje piękne oczy widzieć nie powinny. Czy to seksowne? Nie, raczej na odwrót... dziwne i niepokojące. Matki tych "artystów" musiały nieźle w ciąży pić. Czy można się tym podniecać? Skoro są ludzie, którzy to tworzą i Ci, którzy to oglądają to kogoś jednak może to kręcić. Kawał czasu temu, ktoś wrzucił tu mema o "waleniu kuca do kuca" ciesząc się, że nie jest jedynym gdy to znalazł. Dla mnie creepy. Chyba po to jesteśmy ludźmi, by interesowali nas ludzie, a nie drzewa, psy czy ww kuce z bajki. Takie krzywe odstępstwa od normy są raczej nieakceptowane społecznie, również przeze mnie.
 42. 1 point
 43. 1 point
 44. 1 point
  Najlepszego w dniu urodzin
 45. 1 point
 46. 1 point
 47. 1 point
  Taki filmik razem z Dixie ostatnio zrobiliśmy
 48. 0 points
  Pamiętam, że jak byłem gimbem i (często) szukałem nsfw, i trafiałem na hentai, to od razu zamykałem kartę, bo głupie to i brzydkie.
 49. -1 points
  zeby zalozyc ten temat a to zajmuje 2 minuty i poznac odpowiedz na nurtujace mnie pytanie lel
 50. -1 points
  oczywiście nie 100% ale mi zawsze fandom mlp kojarzył sie z różnymi creepami, akurat wpadłam na to video przegladając jutuby. Zobaczyłam jakieś 10 minut 1 odcinka i nie rozumiem tego zachwytu, no ale wolny kraj można oglądać co się chce
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...