Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Frowzie

Brony
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Frowzie

 • Rank
  Frowzie (Frozen Bliss)
 • Birthday 04/02/1992

Kontakt

 • Skype
  Frowzie Frozen Bliss

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Sosnowiec, choć sobie podróżuję
 • Zainteresowania
  Amatorskie rysowanie kucy, fantastyka, podróże, folkrock
 • Ulubiona postać
  Discord best pony

Recent Profile Visitors

762 profile views
 1. Frowzie

  hejterzy
 2. Frowzie

  polacy -3-
 3. Frowzie

  Język polski
 4. Frowzie

  uuugghhh lektury szkolne
 5. Frowzie

  co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie (chyba jakoś tak to leciało)
 6. Welp ja wychodze z założenia ze w kazdym domu jest inaczej. To że tak nie jest u ciebie nie oznacza, że tylko "stare babcie z balkonów" podzielają takie opinie. Czasem dzieciak nie ma innego wyboru niż słuchać "babci z balkonu" jesli taki sposób patrzenia na świat ma rodzic. Więc łatwo oceniac i dawac rady jak się samemu tego nie doświadczyło. Widać u niej w domu tak jest, że w oczach rodziców dziewczyna nie powinna zajmowac się samochodami a u mnie że dziewczynie nie przystoi oglądanie i zachwycanie sie kucykami. Z mojego punktu widzenia facet zawsze ma na to wylane i robi co chce bo tak u mnie było. Punkt widzenia zalezy od doświadczenia.
 7. Albo "dziewczyna niezalezna? sama mieszka? sama sie utrzymuje? nie chce faceta? Na pewno feministka i lesba" Kiedyś sie mówiło po prostu kocia mama D:
 8. Ja zgodziłam sie jedynie do tego, że głupie są czasem poglądy ludzi, no ale cóż, to ani nie post o dyskryminacji kobiet ani o poglądach religijnych xD Po prostu czasem mnie smieszy jak słyszę że czegoś nie mogę bo jestem kobietą, w moim przypadku usłyszałam że nie wypada dorosłej pracujacej kobiecie interesowac sie kucykami bo to nie przystoi dziewczynie.
 9. xD ile ja to słyszałam. Albo "twój brat nie musi sprzątac, bo jest facetem, ty jesteś dziewczyną więc musisz sie nauczyć jak sie sprząta, gotuje i pierze" A potem są faceci zdziwieni ze jest tyle feministek na świecie
 10. Frowzie

  Głównie siedzę na fb więc... https://www.facebook.com/Frowziak
 11. Zgadzam się. Całe życie słyszałam "tobie nie wypada bo jesteś dziewczyną. Grac na komputerze nie możesz bo to nie wypada. Jeździć na konwenty nie możesz bo cię zgwałcą no i dziewczynie nie przystoi. Wstydu nie masz by rysowac kucyki? Ile ty masz lat kobieto" Oczywiście wszystko od strony rodziny.
 12. Na kursie do pracy w Londynie. Musielismy mieć ze sobą laptopy. Oczywiście,ja mądra, która wtedy rozumiała angielski z kontekstu, pierwszy raz sama za granicą, w sprawie poważnej pracy, usiadłam w pierwszym rzędzie. Kit że byłam tam jedna z najmłodszych. Dostaliśmy hasło że mamy włączyć laptopy by rozpocząć kurs. Włączam laptopa i zapomniałam, że: 1. Strona startowa - mój Frowziak w wyzywającej pozie (win 8) 2. Awatar - oczywiście Frowzie 3. Tapeta - jakże by inaczej, mój FrowFrow i najgorsze: 4. Przeglądarka Chrome - motyw z pijaną Berry Punch Zaraz słyszę głupie szepty bab za mną, głupie chichoty, tu słyszę "oh oh ja to znam, moja 6 letnia córeczka to ogląda", prowadzący kurs zainteresowany szeptami przechodzi miedzy ławkami by sprawdzić o co chodzi, więc parsknęłam głupio że pożyczyłam laptopa od siostry. Nie wiem kiedy ostatni raz tak się paliłam ze wstydu przez własne hobby jak wtedy.
 13. Frowzie

  Cóż, od czego zacząć.... Nie lubię swojego imienia, więc wszędzie przedstawiam się jako Frowzie. Obecnie z Sosnowca, 24-letnia pracująca za granicą pegasis. Przejechałam się kiedyś na polskim fandomie więc trzymałam się od niego z daleka siedząc bardziej na angielskim fandomie. Jakoś dziwnie się czuje wracając powoli do polskiego fandomu, ale dopiero tęsknota za krajem przez pracę zachęciła mnie do ponownej próby. Mam nadzieję, że znów się nie przejadę. Jakby ktoś chciał pogadać, śmiało ^^ Miło poznać ^^
 14. Frowzie

  Aktualnie Sosnowiec, ale może znów się przeprowadzę, może do Wrocławia
 15. Frowzie

  Jakby brakło ludzi do pomocy w organizacji, to ja się zgłaszam ^^ mogę zawsze trochę pomóc
×
×
 • Create New...