Jump to content

hviezdosz

Brony
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hviezdosz last won the day on October 28 2016

hviezdosz had the most liked content!

1 Follower

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  Ostrawa, Czechy
 • Zainteresowania
  Muzyka, basgitara, języki, podróżowanie i noże
 • Ulubiona postać
  Najwięcej Moondancer, ale mimo niej też Pinkie Pie, Rarity i Apple Bloom

Recent Profile Visitors

1189 profile views

hviezdosz's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

15

Reputation

 1. Szanowni koledzy i koleżanki! Świetnie się z wami bawiłem! Kupiłem se par kucykowskich rzeczy, zagrałem na gitarkę, obogaciłem się o znajomości jak nie tworzyć OCeka lub się coś dowiedzałem o historii śląskich bronies. Natomiast dziękuje organizatorom, woluntariuszom i też uczestnikom za taką świetną imprezkę! Dziękuje też Silverowi za możliwość noclegu. Widzimy się kolejnym razem na Snowfall Ponymeecie 2.0!
 2. hviezdosz

  Snowfall Ponymeet

  until

  Yay! Nie mogę przegapić taką imprezę i muszę tam być. Cieszę się!
 3. Hohoho, naprawdę maluteczki pluszaczek! Świetna robota! Jak długo właśnie trwa, zanim uszyjesz taką dużą "bestię"? @Dmitrij mogło by cię też interesować!
 4. Może dam se radę, żeby przyjechać, bo w Warszawie jeszcze nigdy nie byłem. Wszystko pokaże czas i głównie te głupie pieniądze.
 5. Ale meety w Cieszynie to świetny pomysł!
 6. Meet był poprostu skazano PERFEKCYJNY! Tak vygląda dla mnie super impreza. Cały czas się bawiłem, bądź śpiewaniem karaoke, dyskusją na prelekcji o fanfikach lub modelowaniem Fluttershy. No i samą wiśnią na górze była aukcja popisana już wyżej. I to jeszcze nie mówię o niesamowitym afterze *heheszki*. Poznałem parę fajnych ludzi, z którymi się czułem swój i z którymi miałem uczucie, że z nimi mogę gadać długo i glęboko (nawet w niektórych przypadkach akurat gadaliśmy godziny). Dziękuję @Venti i jej pomocnikom, których nie znam dokładnie nicki, za organizację! Fajnie mi było i wierzę, że się spotkamy następnym razem!
 7. Cóż, wezmę to z trochę innej strony. Lubię Pinkie Pie za jej niepewności i obawy, prosto mówiąc za negatywne cechy jej osobowości.. Naturalnie ją uwielbiam za takie pozytywne rzeczy jak naprz. jej nieprzewidywalność czy organizacja imprez. Ale odcinek S01E25 Party of One nam pokazał, że Pinkie Pie, moim zdaniem najprzyjaźniejszy kucyk w całej Ekwestrii, czasami traci wszelką przyjaźń, wątpi, że ją lubią przyjaciólki, itd, itd. Pinkie Pie też nie da sobie radę i nie ponosi odpowiedzialności, kiedy ma się starać o dzieci Cakeów. Muszę powiedzieć, że się z takimi cechami dość identyfikuję, bo sam też czasami tracę wiarę w swoich własnych przyjaciól. A też...Zupełnie ją KOCHAM za łamanie wszelkich praw fizyki jak naprz. latanie tylko za pomocą swojego ogonu. Pinkie jest dla mnie poprostu fajnym kucykiem.
 8. Meety są dla mnie przedewszystkim czymś, gdzie się mogę zupełnie uwolnić i być samym sobą. Nie muszę się maskować, nie muszę być kimś innym, kim nie chcę. Na meetach mogę mówić o wszystkim, co mnie interesuje bez strachu, że by mnie własne środowisko zaliczając własnej rodziny sądziło i potępiało. Na meetach czuję trochę pozytywności w negatywnym świecie. Nie być meetów i i przyjaciól, które tam spotkałem, leżełbym (bez przesady, nie żartuję) dawno temu sześć stóp pod ziemią.
 9. Są już znane jakieś szcegóły o imprezie? Na głównej stronie facebookowej jest tylko napisano, że impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 lipca, miesiąc dwa miesiące zostają i dopóki wiem, nikt nie zna żadne szczegóły. Wiem z drugiej ręki, że sytuacja jest, szczerze mówiąc...zła...ale mam nadzieję, że impreza się odbędzie.
 10. until

  YAY! Zjawię się, poprostu się musimy znowu widzieć!
 11. Ziemowicie, niestety ja nie mam fejsbuku. :/ Ale dzięki za linki!
 12. Cześć. Chcę się spytać: jaka jest sytuacja z meetami na Śląsku? Wygląda to, że są już martwe, bo ostatni meet był minimalnie rok temu (tak sądzę widząc posty i komentarze na forum) :(
 13. Bronek: proszę cię, nie oglądaj pierwsze dwa sezony, bo mają PRZESTRASZNY dubbing. Od trzeciego sezonu już lepiej, ale jednak ma jeszcze trochę wad (głównie w piosenkach). Słowacy mają zupełnie lepszy dubbing niż Czesi imo. Rainbow Guitar: dzięki za poprawkę. Będę to sobie pamiętał "na basie/gitarze basowej" 1. Gram już jakieś 4 miesięcy i muszę powiedzieć, że się gra trudno, ale dam już sobie radę. Największe problemy mi robi "drum fills" (nie wiem, jak się powie po polsku). ZAWSZE ich zagram fałszywo, to znaczy nie łapię dobrego rytmu, kiedy gram jeden taki "drum fill". 2. Pełno ich jest. Ataraxie, Khanate, Trist, Author&Punisher, Voidsmoker, itd. 3. Polski stoner rock/metal jest na wysokim poziomie. Macie dużo fantastycznych zespołów jak Sunnata, MOAFT, Voidsmoker, Red Scalp czy Dopelord. 4. W Boga chreszcijańskiego nie wierzę, bo mam swoją, bardzo osobistą religię, która ulega wpływowi różnych religii. Wierzę w ideę generalnego bostwa, które jest w każdym z nas i które się różnym ludziom pojawia w różnych formach: muzułmanowi pojawia się w formie Allaha, Chrześcijaninom w formie Jezusa/Boga, itd. Jest to zawsze jedno i to same bostwo, ale ma więcej forem. Mnie się pojawia w formie fantastycznej Matki Przyrody i jej siły i gniewu. 5. Aktualnie pracuję na fanfiku "Můj malý poník: Drogy jsou magické" (=Mój mały kucyk: Narkotyki to magia") i dwóch poematach, jeden z nazwą "Kapkejky" (=Cupcakes) i drugi "k-p-tl". Fanfik jest oczywiście na temat narkotyków i opowiada o księżniczce Lunie i jej tripu na grzybach psylocybinowych. "Kapkejky" jest poemat inspirowany popularnym fanfikiem "Cupcakes" i jest faktycznie próbą o to powiedzieć tą fabułę w liryczny sposób. No w końcu "k-p-tl", to poemat na temat kapitalizmu inspirowany poematem "schtzngrmm" od autora austryjskiego pochodzenia, Ernsta Jandla.
 14. Rikifive: tą poprawką chciałem poprostu powiedzieć, że jestem rejestrowany na obóch forumach (czy forach? jak się to deklinuje?) w ten samy czas, to znaczy jak na czeskim, tak na polskim. No a nie znając żadnego innego przyimku dla takiej sytuacji wykorzystałem przyimek "obok". Najważniejsze jest to, że ście mi zrozumieli, co tym myślałem. Polski to bardzo ciężki język, nawet dla takiego miłośnika języków jak ja Ale zawsze próbuję ulepszyć się w językach, które znam, i w ich gramatyce.
×
×
 • Create New...