Irma Black

Brony
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

42 Dobra

2 obserwujących

O Irma Black

 • Ranga
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz

Ostatnio na profilu byli

177 wyświetleń profilu
 1. Tym razem Farby. Na kolorowo. ^^
 2. Bardzo dziękuję za tak szczerą opinię. Takie komentarze naprawdę wiele dla mnie znaczą i dają tą chęć do tworzenia ^^ W kwestii tego "efektu lalki" przyznaję że owszem był zamierzony. Od zawsze darzyłam porcelanowe lalki swego rodzajem sympatią. Mimo że staram się nadawać swoim pracą jak najwięcej "realistyczności" nie chcę przekraczać tej granicy dzięki której efekt kredki jest widoczny i nadaje artowi tej unikalności. Jak zostało też zauważone mam tą słabość do anime i niektórym z prac też dodaję taki mangowym akcent. ( Tak w kwestii tego zeza. Porcelanowe lalki mają zazwyczaj szklane oczy co może dawać taki efekt. To zależy od strony z której się na nią patrzy. Ale fajnie że jest też uwaga zwracana na szczegóły. ) Mimo wszystko bardzo się cieszę że moje pracę Ci się spodobały i jeszcze raz dziękuję za opinię. ^^ Również pozdrawiam.
 3. Nowy Arcik. ^^ Czyżby Twilight..
 4. Moje ostatnie eksperymenty z ołówkiem.
 5. Nowy art. Tym razem coś z fantastyki
 6. Kolejny art. Oby się spodobał.
 7. Hmm.. Czasami to jak wychodzą nasze dzieła zależy od nastawienia, ale i od tematy naszych prac. Może potrzebujesz odpowiedniej inspiracji. Jedyne co ci mogę poradzić to żeby nie rezygnować. Sama popełniłam kiedyś taki błąd a powrót do dawniej osiągniętego "doświadczenia" nie był łatwy. Jeśli mogłabym jeszcze w jakiś sposób ci pomóc lub doradzić to nie krępuj się.
 8. Nigdy nie mów nigdy, Mi też nie przyszło to samo z siebie. Bardzo Ci dziękuję i cieszę się że Ci się podoba ale pamiętaj że to głównie kwestia wprawy. Im dużej i im częściej rysujesz tym efekt końcowy zawsze jest bardziej zadowalający. Ja nadal staram się doprowadzać swoje prace do perfekcji. Jeszcze raz dziękuję i zachęcam do tworzenia.
 9. Nowy Arcik. Taki Kucyk. Mam nadzieję że się spodoba i jak zwykle czekam na komentarze.
 10. Dziękuję. Bardzo mi miło że Ci się podoba
 11. Bardzo dziękuję za opinię i mogę Cię zapewnić że nie będziesz czekać długo.
 12. Pierwszy Art z lekka powiązany z MLP. Nie jest to żadna konkretna postać, tylko wymyślona przeze mnie.
 13. Hmm.. od czego by tu zacząć.. No cóż. W tym temacie będę umieszczać arty czasem związane z MLP a czasem nie do końca. Temat powstaje ze względu na moją chęć yyy... rozwijania jako takiego "talentu" do rysowania i malowania. Liczę na wsparcie w postaci uwag w kwestii co jest do poprawy, i dobrych rad z waszej strony. Mile widziana także krytyka, w końcu nic tak nie motywuje artysty jak porządna reprymenda.