Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Irma Black

Brony
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Irma Black last won the day on December 17 2017

Irma Black had the most liked content!

Community Reputation

63 Bardzo dobra

2 Followers

About Irma Black

 • Rank
  Fanka pajęczaków ;P

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

603 profile views
 1. Irma Black

  Trzy nowiutkie arciki w tym portret do ,,Długo i zawsze szczęśliwie" Autorstwa Elizabeth Eden i Magusa ^^
 2. Irma Black

  Dziś szalałam pisakami ^^
 3. Irma Black

  Dzisiaj pandy ^^ Akwarele i kredki
 4. Irma Black

  Kilka arcików Farby akwarelowe, kredki i flamastry
 5. Irma Black

  Kucyk. Kredki, farby akwarelowe i akrylowe. ^^
 6. Irma Black

  Dziękuję i cieszę się że zachęciłam cię do powrotu do rysowania. Życzę dużo natchnienia. Pozdrawiam ^^
 7. Irma Black

  Witaj Moon ^^ Dziękuję za twoją ocenkę to naprawdę daje sporo natchnienia i chęci do ćwiczenia się w tym moim hobby. Chętnie też odpowiem na twoje pytania. A więc, co do kucyków bardzo dziękuję za radę w kwestii użycia jaśniejszych odcieni przy odblasku na grzywach. Na pewno zwrócę na to uwagę przy tworzeniu następnych rysunków. Jeśli chodzi o użycie ilości kredek to różnie bywa. Wszystko zależy jaki jaki odcień a mieś sierść i jak a padać światło. Ale granica sięga mniej więcej do dziesięciu. Do rysowania używam zwykle kredek akwarelowych. mają dość miękkie rysiki. Co do papieru hmm.. Do rysowania zwykle po prostu rysunkowy jaki można kupić w każdym papierniczym. Ale jeśli chcę potem użyć na nich wody używam już tradycyjnego papieru do farb akwarelowych. Za to farbami maluję na wszystkim od płótna po drewno czy łupek. ^^ W kwestii ołówków i ich twardości to jak najbardziej używam różnych , ponadto często szkicuję też węglem. Jak długo rysuję? Hmm.. trudne pytanie bo nie wiem czy rysowaniem można nazwać na przykład też to co wyrabiałam na kartkach w podstawówce hahaha. Ale cóż, prawda jest taka że rysuję od zawsze ale bardziej zaczęłam się do tego przykładać jakieś cztery-pięć lat temu kiedy odkryłam suche pastele a potem zaprzyjaźniałam się z każdą techniką po kolei. Od ołówka po farby. Mam nadzieję że odpowiedziałam na wszystkie pytania. Gdybyś jeszcze jakieś miała, nie krępuj się i pisz śmiało. Cieszę się że zwróciłaś uwagę na moje pracę i jeszcze raz dziękuję za komentarz. ^^ Również pozdrawiam
 8. Irma Black

  Moje nowe maziajki ^^
 9. Irma Black

  Tym razem Farby. Na kolorowo. ^^
 10. Irma Black

  Bardzo dziękuję za tak szczerą opinię. Takie komentarze naprawdę wiele dla mnie znaczą i dają tą chęć do tworzenia ^^ W kwestii tego "efektu lalki" przyznaję że owszem był zamierzony. Od zawsze darzyłam porcelanowe lalki swego rodzajem sympatią. Mimo że staram się nadawać swoim pracą jak najwięcej "realistyczności" nie chcę przekraczać tej granicy dzięki której efekt kredki jest widoczny i nadaje artowi tej unikalności. Jak zostało też zauważone mam tą słabość do anime i niektórym z prac też dodaję taki mangowym akcent. ( Tak w kwestii tego zeza. Porcelanowe lalki mają zazwyczaj szklane oczy co może dawać taki efekt. To zależy od strony z której się na nią patrzy. Ale fajnie że jest też uwaga zwracana na szczegóły. ) Mimo wszystko bardzo się cieszę że moje pracę Ci się spodobały i jeszcze raz dziękuję za opinię. ^^ Również pozdrawiam.
 11. Irma Black

  Nowy Arcik. ^^ Czyżby Twilight..
 12. Irma Black

  Moje ostatnie eksperymenty z ołówkiem.
 13. Irma Black

  Nowy art. Tym razem coś z fantastyki
 14. Irma Black

  Kolejny art. Oby się spodobał.
 15. Irma Black

  Hmm.. Czasami to jak wychodzą nasze dzieła zależy od nastawienia, ale i od tematy naszych prac. Może potrzebujesz odpowiedniej inspiracji. Jedyne co ci mogę poradzić to żeby nie rezygnować. Sama popełniłam kiedyś taki błąd a powrót do dawniej osiągniętego "doświadczenia" nie był łatwy. Jeśli mogłabym jeszcze w jakiś sposób ci pomóc lub doradzić to nie krępuj się.
×
×
 • Create New...