Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

RymovAnka

Brony
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

5 Followers

About RymovAnka

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Katowice
 • Zainteresowania
  MLP, Magia, Latanie,
 • Ulubiona postać
  Scotaloo,Znaczkowa Liga

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. RymovAnka

  Tu w opiece ma mnie rodzina, Każdy chce aby uśmiechnięta była moja mina, Jednak ja będę tylko szczęśliwy, Gdy pomysł na wejście w świat kucyków będzie możliwy. Przyjaciele w realnym świecie, Co wy jeszcze nie powiecie, Racja, dłonie, ubrania, technologia Jednak wszystko to psuje... Patologia. Wiele zalet ma świat ludzi, Jednak on już mnie po prostu nudzi, Lyry antropologię obejżałem, Smutne rzeczy usłyszałem, Gdy ja już mam dość tych dłoni, Chodzenia,Uczenia, potu woni, Ja pegazem chcę być wolnym, Ćwiczyć lot, będąc nieudolnym, W świecie ludzi nie ma akcji, Dość mam już na siłę tych atrakcji, A teraz już bez rymowania, nic na siłę. Chodzenie do szkoły nauka, historia, chemia i inne przedmioty. Cała nauka by była przyjemniejsza jako kucyk, zamiast siedzieć w domu całymi dniami, mógłbym się bawić z innymi kucykami. Bo tu jestem zbyt nieśmiały, Nie lubię ludzi, Za dużo tematów taboo, chcę przytulić znaczkową ligę. Maron Scientus wszystkiego tego zaznał, Ja takżę chcę lecz poprostu żyć do końca w ponywill. Co wy widzicie godnego zostania w świecie ludzi poza rodziną i przyjaciółmi (którzy będą o wiele wspanialsi w świecie kucyków), to mnie cały czas zastanawia.
 2. RymovAnka

  swinkipinki słodkie aż mi się ciepło na serduszku zrobiło. Prepraszam jestem nowy i miałem wątpliwości gdzie to umieścić :/ Zecora jest słodka jak i cała znaczkowa Liga, przepraszam ale nie wiedziałem że wcześniej był taki temat na forum :/
 3. RymovAnka

  Czytałem najróżniejsze Fanfiki jednak to ,,Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii'' Podbił moje serce. Kocham gdy człowiek zmienia się kucyka, sam chciałbym być kucykiem. Klaczką, pegaziczką, źrebaczką, o jasnoniebieskiej grzywie i ogonie, białbym futerku z białymi skrzydełkami. W prawdziwym życiu jestem chłopakiem, jednak pragnę aby moimi najlepszymi przyjaciółkami zostały kucyki z ligii znaczkowej, chcę je przytulić, poczuć to, co poczuł Maron Scientus gdy z nimi przebywał. Jednak najlepsze relacje ma dziewczyna-dziewczyna, a ja chcę być neutralny dla klaczy dlatego też wolę stać się klaczą. Gdyby ktoś spytał czy chcę być kucykiem to bym odpowiedział: tak chcę być kucykiem, i tak dla miłości i przyjaźni jestem w stanie porzucić wszystko w tym świecie i udać się do Equestrii nawet bez słowa komukolwiek w świecie ludzi. Mam dość kolejnych dni życia przed komputerem, rysowania i prostych czynności jak szkoła, itd. Aż niedobrze mi się robi jak myślęże miałbym pracować. Życie jako człowiek to nie dla mnie. Najchętniej zostałbym wonderboltsem. Jestem także fanem Naruto. Dlatego nie znosze normalnego życia w prymitywnym świecie ludzi. Ludzie się wybili na technologii i jeśli kolejne pokolenia jej nie rozwiną to ludzkość upadnie. Ja tego nie rzyczę ale poprostu uważam że świat ludzi ma zbyt mało akcji. Jako ninja mógłbym trenować jutsu itd. Jako kucyk latać, I wiele więcej rzeczy które nie są zależne od technologii. Jestem za siłąduszy, ciała i emocji. Jeśli mam coś zrobić to tylko ciałem a nie technologią. Chcę być kucykiem i nic a nic tego nie zmieni. Jeżeli nawet za życia nie będe kucykiem to po śmierci bóg mi stworzy świat mlp i będę żył jako kucyk.
 4. RymovAnka

  Achtung! Pierwotnie ten temat znajdował się w zupełnie niepasującej do niego części forum. Postanowiłam się nim zaopiekować, bo mogłam i bo pasował do mojego działu. Możecie tu tworzyć i wrzucać własne rymowanki, a także oceniać rymowanki poprzedników. ~ Cahan Chciałbym abyśmy tu wymyślali różne rymowanki, można je później użyć w fanfikach. To ja zacznę: Rymować chcesz?, Masz złe humory? Pędź do lasu, Po ziele Zecory.
×
×
 • Create New...