Jump to content

Aurora Borealis

Zbanowany
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Aurora Borealis last won the day on September 20 2018

Aurora Borealis had the most liked content!

4 Followers

About Aurora Borealis

 • Birthday 04/18/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Lubię kucyki, biologię, chemię, astronomię i minerały
 • Ulubiona postać
  Księżniczka Luna, Discord i Król Sombra

Recent Profile Visitors

1401 profile views

Aurora Borealis's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

68

Reputation

 1. Też bardzo fajne. Light Dark mi się podoba, ale to jeszcze nic nie przesądza.
 2. Dobre, ale mam też np. Crystal Shadow. Choć wydaje mi się troche oklepane.
 3. Spoko. Zaruwno syn Sombry jak i Aurora są nastoletnimi kucykami, lecz niwiem ile lat mają, bo niewiem zupełnie ile lat powinni mieć by byli nastolatkami, kucyki chyba żyją badzo bardzo długo, o wiele dłużej niż ludzie. Czy ktoś ma pomysł na imie syna Sombry, powinno być raczej takie mroczne
 4. Nie, to nie to, to coś innego. Aurora jest od niego młodsza. Ale twój pomysł jest naprawdę fajny i oginalny.
 5. Tak, myślałam o rozwinięciu tej historii, lecz: Nie mam zbyt dużego talentu do pisania Lecz ma taki pomusł Myślałam o powrocie Króla Sombry, i że Sombra ma syna, i chce żeby jego syn razem z nim władał kryształowym królestwem, potem Equestrią, aż w końcu całym światem (w tym krainą kucyków zorzy) lecz jego syn nie zabardzo chce podożać drogą ojca. Aurora poznaje go i postanawia pomóc synowi Sombry, pokazując mu piękno, siłę i potęge zorzy. Syn Sombry poznaje historię kucyków zorzy, dowiaduje się jaką rolę w przyrodzie pełni magia zorzy i poznaje historię samej Aurory, odkrywa też jeszcze jedną szczególną i bardzo ciekawą rzecz (jak ktoś domyśla się o co chodzi to pozdrawiam i może podzielić się domysłami) To tylko taki bardzo ogólny skrót i jest to dopiero projekt historii i jest bardzo nie pełny i nie ma tu takich prostych rzeczy jak np. imienia syna Sombry, i dalej myślę nad fabułą, imionami i wyglądem kucyków. Jak wam się podoba?
 6. Ja rysuję na telefonie i komputerze, jednak częściej na telefonie (palcem, nie rysikiem)
 7. Aurora, jak i wszystkie kucyki zorzy, na zimę zmieniają swoją formę. To najlepsza przyjaciułka Aurory, Snow Berry.
 8. No i właśnie dlatego to nie może być byle jaki kucyk. A z resztą to samo może zrobić Celestia i Luna, Chcecie Słoneczko to się słuchajcie (tak wiem że wtedy jednorożce z powrotem by to robiły, ale wydaje mi się że Celestia by na to nie pzwoliła)
 9. Tutaj jednak nie dokońca 1. Aurora jest dobra i kocha swoich poddanych 2. Aurora tyko tworzy zorzę, a wchłaniają ją kucyki zorzy, więc Aurora nie ma wpływu na to komu ile magii da, każdy kucyk bierze tyle samo. W końcu Aurora tworzy zorzę na niebie nie odrazu w kucykach.
 10. Dobra to może zacznę od tego, dlaczego Aurora jest alikornem. A to dlatego że wymyśliłam swój własny gatunek kucyka, nazwałam je "kucyki zorzy", są tam jednorożce, pegazy i kucyki ziemskie, lecz to co je wyróżnia to to że kucyki te świecą. Świecą ponieważ używają innego rodzaju magii, którą pobierają z magicznych zurz które tworzy Aurora. I to automatycznie sprawia że Aurora jest księżniczką wszystkich kucyków zorzy.
 11. Znaczek ma pedstawiać zorzę owiniętą promykiem magii, co oznacza że kucyk potrafi tworzyć magiczne zorze polarne. A oto Aurora w całej swej okazałości.
 12. Witam, postanowiłam dołączyć do osób, które tak jak ja lubią rysować.
×
×
 • Create New...