Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Silma

Brony
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Silma last won the day on June 21 2013

Silma had the most liked content!

Community Reputation

65 Bardzo dobra

4 Followers

About Silma

 • Rank
  Pegasis
 • Birthday 04/20/1990

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

2047 profile views
 1. Silma

  @Chief Aaa faktycznie, dopiero zauważyłam. Takie akcje zdarzały się też wcześniej, więc to nic nowego. Odblokowałam Kryształowe Królestwo i wykupiłam kuce i sklepy, które były dostępne za złoto, na koncie dalej grubo ponad 2 miliardy monet. To mnie trochę irytuje, w pewnym momencie jest tyle hajsu, że sklepy stają się zbędne.
 2. Silma

  Jaki event? Grałam dosłownie godzinę temu i nic nie zauważyłam ciekawego. Ja Celestię kupiłam już dawno temu, kiedyś też była w promocji.
 3. Witam wszystkich! Chciałam wam przedstawić krótki fanfik, napisany na jeden z organizowanych przez Dolara konkursów. Część z was może już go czytała w wątku konkursowym, niemniej chciałabym go przybliżyć większej grupie użytkowników i usłyszeć (przeczytać), co o nim myślicie. I żyli długo i szczęśliwie Dzień ślubu to dla młodej, zakochanej klaczy najszczęśliwszy dzień w życiu.
 4. W porządku, ochłonęłam i przemyślałam to, co napisałam. Przepraszam @The Silver Cheese za moją wypowiedź, to było niemądre. Więcej nie będę. Co do odcinka (bo chyba już nie znajdzie się nikt mojego pokroju...) - w końcu, pierwszy raz od dawna, poczułam tę kucykową magię, która towarzyszyła pierwszym odcinkom serialu. 20 minut zleciało błyskawicznie, nie było momentu, który by mi się dłużył. Nie było wydumanych problemów, pokręconej fabuły wziętej prosto z plota czy morału wciśniętego na siłę. Mam nadzieję, że akcja nie przystopuje, bo dobrze się zapowiada.
 5. Liczyłam na to, że wszyscy zachowają się zgodnie z zasadą, że jeśli nie wszyscy mieli okazję odcinek obejrzeć (choćby ze względu na brak polskich napisów), to ci, którzy już oglądali, zachowają na razie co lepsze smaczki dla siebie. Kilku pierwszym osobom się udało. A po co weszłam? W poszukiwaniu linka, bo nie zawsze pierwszy post jest aktualizowany na bieżąco. No nic, mój błąd.
 6. @The Silver Cheese wiesz co.... Mogłeś sobie darować spoiler. Albo chociaż schować go w spoiler. A tak - dziękuję Ci bardzo za zepsucie przyjemności oglądania finału sezonu. Serdecznie Ci, kur##, dziękuję. Pojechałeś po całości. Gratuluję.
 7. Dosłownie ze dwa dni temu gdzieś czytałam pastę o starym i gulaszu węgierskim. Tytan zamiast słów "gulasz węgierski" wstawił "kucyki pony" czy co tam innego i proszę, gotowe. Dużo mu to nie zajęło. Dla mnie to jest żałosne. Raz, że to nędzna, bardzo niskich lotów przeróbka, jakich było już tysiące. Dwa - tego w ogóle nie powinno tu być. Nie wiem, czemu Dolar tego nie wyrzucił. Uwaga, w razie jeszcze ktoś nie załapał - TO NIE JEST FIK i nigdy to tego miana nawet nie pretendował. Ot, kolejny dzieciak na forum, który chciał się popisać i założył jakiś idiotyczny temat ze swoją "pracą". Do kosza.
 8. Silma

  "Ostatni kontynent" Pratchetta
 9. Silma

  @PervKapitan już o wsiach mówiliśmy - dno i pół metra mułu pokemonów nie ma wcale albo jest bardzo mała ilość.
 10. Silma

  Ta, @Dank Lord, znam ten ból... Wieś w sercu Mazur, dookoła pola i lasy... i żadnego pokemona, nie wspominając o gymach i pokestopach. Tak naprawdę jest to gra dla osób z duuużą ilością wolnego czasu. Ja pracuję 8h, dojeżdżam do pracy samochodem, więc nie mam możliwości częstej gry. To znaczy mam, ale jak już mówiłam, u mnie w okolicy nie ma pokemonów, a nie będę po pracy specjalnie jeździć do większego miasta, żeby się poszlajać za cyfrowymi stworkami. Także ten... Wsi spokojna...
 11. Silma

  - Scrubs (po raz kolejny) - Wikingowie - House of cards Poza tym czekam na kolejne sezony The Walking Dead, Gry o tron i Teen Wolf.
 12. Również jestem za możliwością poprawy tagów
 13. No to i ja coś dorzucę. Mój pierwszy ukończony fanfik: I żyli długo i szczęśliwie [slice of life][sad] 989 słów. Krótkie, to i nie ma co się nad nim rozpisywać
 14. Dzięki za odpowiedź i podpowiedź
×
×
 • Create New...