Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Lorelei

Brony
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

7 Followers

About Lorelei

 • Rank
  Kocie Zło

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Politechnika Warszawska ._.''
 • Zainteresowania
  Muzyka klasyczna, historia nie najnowsza, literatura starożytna, matematyka niższa, grafika relaksacyjna, wytrzymałość materiałów budowlanych i smażenie naleśników.
 • Ulubiona postać
  Discord, Pinkie Pie

Recent Profile Visitors

1,397 profile views
 1. Lorelei

  Albo wstawiać niższe obrazki, wszystko się zmieści i estetyka bynajmniej nie ucierpi . Chociaż te entery nie są dobre, nie są.
 2. Lorelei

  Tam pod tym oknem po prawej stronie powinno być zakamuflowane "zapisz". //
 3. Lorelei

  To straszna pierdoła, ale czy te elementy, które są obecnie w stylu Dark dosyć intensywnie zielone nie mogłyby mieć bardziej neutralnego koloru/odcienia? Np. być szare :( ZAWSZE mnie ta zieleń bolała i akurat ona musiała przetrwać xD
 4. Lorelei

  Ja bym chciała wyrazić swoją głęboką pogardę dla organizatorów - nie rozumiem, czemu osoby uprzednio zarejestrowane nie weszły wcześniej, osobno i szybciej. Powiedzmy, że może dla ludzi z forum to nie aż taki problem, ale jak widziałam te słusznie poirytowane (i chyba mocno zdziwione) matki z dziećmi to miałam ochotę się przepchać, strzelić Spidiego w pysk i wyjść, iść, do domu, daleko od tego dna. I dwóch metrów mułu. Nie ma żadnych kulturalnych słów których mogę tu użyć. Z jednej strony stawiacie absurdalnie formalistyczne wymagania (zgoda rodzica lub opiekuna, palenie z tego a nie innego boku płota, brak możliwości wyjścia w nocy na papierosa przy zakazie palenia, noszenie na szyi tego świstka), a z drugiej prezentujecie taki brak profesjonalizmu i przemyślenia, gratuluję, obyśmy się więcej nie spotkali. Poza tym strój łucznika Kredke fajny, książka Psorasa fajna, absurdalne naciągactwo i tandeta na niektórych kramach też całkiem wesołe (pozdrawiam dziewczynę z pluszakiem Derpy, zainspirowała mnie do szycia, super biznes), reszty nie doceniłam :(
 5. Lorelei

  Wnoszę o powrót do używania tego koloru. Obecny jest nieestetyczny i mniej pasuje do Zecory :( W sumie racja xD A ten może być? ^^ ~Ihneseł Aprobuję
 6. Lorelei

  No to widzę sukces organizacji
 7. Lorelei

  Mimo że bardzo lubię Pinkie, sama jestem okazem intensywnego pesymizmu -.0
 8. Lorelei

  Proszę nie dyskryminować fizyków, w liceum miałam jedyną 5 w klasie! :( Przyzwyczajenie rodziny na pewno pomaga, gdyby zobaczyli że oglądam kucyki zamiast chociażby Pocahontas po raz umpdziesiąty umpty, pewnie by się nawet ucieszyli z odmiany ^^
 9. Lorelei

  Mam wrażenie, że większość ewentualnych problemów wynika z przesadnego afiszowania się. Moja rodzina nie wie, co oglądam i nie interesują się, bo nie chodzę później obwieszona znaczkami ani nie obstawiam półek dziesiątkami kolorowych figurek ; ) Ten wątek przypomina mi pewną sytuację - kiedy zaczynałam oglądać pierwszy sezon wspomniałam o tym mimochodem koledze. Kolega: geniusz z fizyki, ponoć najmłodsza osoba z licencją pilota w Polsce (?), trenował jakieś tam sztuki walki. Pośmiał się ze mnie troszkę, wzruszyłam ramionami. Kilka tygodni później zaczął mi nawijać, jaka Rainbow Dash jest słodka, cudowna, jak sobie uroczo śpi na chmurce i tak dalej - to było dla mnie wręcz żenujące i nie dlatego, że zmienił zdanie, ale nie spodziewałabym się po nim takiego sposobu wyrażania emocji pod adresem bajki, aż mi było głupio go słuchać.
 10. Lorelei

  Czytając Wasze posty trudno mi uwierzyć, że tyle osób wypełnia swoje życie jedną rzeczą w stopniu tak znacznym. Dla mnie kucyki są zgrabnie skonstruowanymi bohaterami zabawnego serialu, który jako całość faktycznie posiada pewne właściwości endorfinotwórcze, ale chyba jestem już za stara, żeby bajka, nawet najlepsza, mogła mnie jeszcze wychować. Chociaż też nigdy nie traktowałam postaci z filmów jako wyimaginowanych przyjaciół - co najwyżej mogłam tworzyć jakieś mentalne fanficki. Pewnie dlatego rozumiem tylko wypowiedzi o inspirującej mocy MLP, zwłaszcza fanowska muzyka oraz opowiadania są czasami naprawdę godne podziwu.
 11. Zdecydowanie nie spodziewałam się takiego rezultatu - stawiałam na Twilight lub Fluttershy. Ale bardzo podoba mi się ten sposób prezentacji wyniku .
 12. Lorelei

  Z testu wyszło mi INFJ, z czym się w sumie zgadzam. Co dziwne, właściwie do Zecory też mi ten typ pasuje, ale sama z siebie swojej osoby z nią bym w życiu nie skojarzyła .
 13. Lorelei

  Wybacz, niestety zawsze robię duże oczy kiedy ktoś posługuje się dokładnymi nazwami takich rzeczy. Umiem rozróżnić twardości ołówka . Znam w sumie osobę, która ma trochę podobny styl do Ciebie i poleca naokoło bardzo dokładnie przybory, bo pracuje w sklepie z nimi, tak w razie czego.
 14. Lorelei

  A myślałaś może o kredkach akwarelowych? Kolory bardzo zyskują kiedy są de facto zrobione farbką. Mogłabyś bawić się na zajęciach rysując, a w domu sięgać po wodę i pędzel
 15. Lorelei

  Cześć Cahan, tak się złożyło, że poświęciłam chwilę na przejrzenie całej Twojej galerii, więc rzucę przy okazji komentarzem. Po pierwsze myślę, że milion razy lepiej wychodzą Ci prace ołówkiem, zwłaszcza podoba mi się ta "bazgroła". Udało Ci się wypracować całkiem urokliwy styl, chociaż na ogół twierdzę, że cieniowanie poprzez zamalowywanie dużych powierzchni grubym gryflem (widać fakturę papieru) jest dosyć nieprofesjonalne i preferuję szrafurę, co może być zboczeniem po próbach rysunku architektonicznego. Niestety nieprofesjonalizm mocno widać na obrazkach pokolorowanych kredkami lub tych z ciemnym konturem. Kojarzą mi się z dziecinnymi malunkami, taki styl wydaje mi się dość infantylny i niezbyt zjawiskowy. Znacznie lepiej wygląda u Ciebie bardzo subtelny kolor. Nie umiem stwierdzić, z czego to wynika, po prostu w moich oczach Twoja kreska źle się komponuje z kredkami. Mam też taką ogólną uwagę że często, nie wiem czy celowo, niezbyt fajnie zaburzasz kucykowe proporcje. Np. najnowsza Rarity ma zdecydowanie za długie i smukłe nogi. Rozumiem, że może to taka maniera, ale przy postaciach do wyglądu których przywykłam oglądając namiętnie serial trochę razi ; )
×
×
 • Create New...