Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Lightning Energy

Brony
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lightning Energy last won the day on May 3 2014

Lightning Energy had the most liked content!

Community Reputation

15 Neutral

About Lightning Energy

 • Rank
  Obsesyjny romantyk
 • Birthday 05/28/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Grajewo
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, książki fantasy, jazda na rowerze i pływanie.
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Fluttershy, Luna i Cadence.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piosenka ściągnięta żywcem z odcinka Doctor Who. Cacy. Ta piosenka jest jedną z moich ulubionych
 2. Na ogół nie czytam opowiadań mlp anthro. Ale w twoim wykonaniu to jest jak poezja, która do mnie przemawia. Muzyka, którą rozumiem. Miło było by, gdybyś wrócił do tego opowiadania, jest interesujące.
 3. Głosuję na przydzielenie tagu epic za: niezwykle ciekawą treść, wciągające wątki, odpowiednią długość rozdziałów, dużą ilość humoru i ogółem za całą spójność i niezwykle intrygującą fabułę.
 4. Nawet do połowy posta nie doszedłem, bo za długi i jestem zbyt dyslektyczny by go czytać. Jak dla mnie za dużo w nim jadu. Fanfic mi się podoba, błędy ortograficzne są znośne, a fabuła nieraz przezabawna. Rozdział o tym, jak to nasi piraci próbowali nawiać z zamku był tak śmieszny, że musiałem powstrzymywać się od śmiechu (czytałem w nocy a mieszkam u dziadków razem z mamą) Pisz dalej mistrzu i oświecaj nam drogę ku wielkiemu rozbawieniu.
 5. Zraniłeś mnie. Śmierć Loli jeszcze mogłem Ci wybaczyć, ale TO?! Następnym razem dopisz do fanfica tag "Sad", żebym wiedział, aby tego nie czytać.
 6. Z początku nie byłem przekonany do tego fanfika, ale teraz czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały.
 7. Zapomniałeś udostępnić 4 rozdział
 8. Lightning Energy

  Feliks Moon wyszedł ze swojego mieszkania i poszedł do pracy. Miał na sobie niebieskie spodnie i czerwoną bluzę, na którą nałożył swoją ulubioną kurtkę. Doszedł do "Literackiej Komnaty", czyli biblioteki, którą prowadził. Otworzył drzwi, wszedł do środka, powiesił kurtkę na zapleczu i zasiadł za biurkiem. Wyjął termos z gorącą kawą i książkę, którą zaczął czytać. Miał nadzieję, że będzie miał dzisiaj klientów, bo ostatnio było ich dosyć mało. Popijał gorący napój i wciągnął się w literaturę, nie zważając na nic.
 9. Lightning Energy

  Imię i nazwisko: Flash Moon, obecnie Feliks Moon Wiek:29 lat Płeć: Męska Rodzaj: Jednorożec zmieniony w człowieka Wygląd: Włosy farbowane po lewej na czarno, po prawej na biało, wysoki, umięśniony, zielone oczy, zawsze ubiera się asymetrycznie (czerwony-niebieski, czarny-biały), nosi okulary, enigmatyczny uśmiech Zawód: Właściciel biblioteki Cechy charakteru: spokojny, przyjazny, pomocny, lubiący swoje towarzystwo Krótka historia: Urodził się w Manehattan, gdzie pracował w bibliotece. Gdy Equestria nadeszła na Ziemię, zaczął poznawać ludzkie zwyczaje i opisywać je w swoje książce, którą następnie wydał. Po zabiciu księżniczki i zamianie w człowieka przystosował się do nowej sytuacji i założył swoją własną bibliotekę. Starał się od tamtej pory nie wychylać i wieść spokojne życia. Czasami tęskni za Equestrią. Zdolności: Szybko się uczy, łatwo zauważa różnice, ma czuły słuch Słabe strony: Nie rozumie jeszcze niektórych ludzkich zwrotów i gestów , ma problemy z nawiązywaniem kontaktów Preferowana grupa: Wolność i równość Postać: Główna
 10. Lightning Energy

  Długo jeszcze trzeba czekać na powrót strony? Już parę miesięcy trzeba czekać.
 11. Przyznam szczerze, że pierwsza wersja fanficu była lepsza. W tej wersji Equestria jest raczej przedstawiona w "mroczniejszy" sposób. Alkoholizm, playboy'e itp. To raczej niepodobne to utopijnej krainy kolorowych kucyków. Ale nie mówię, że jest złe. Pisz dalej.
 12. Lightning Energy

  Troy dosiadł się do dziewczyny. Wciągnął lekko powietrze do nosa i uśmiechnął się. -Nie marnujesz, i tak nie miałem nic lepszego do roboty. A z tobą można chyba sobie pogadać, elfko. (wracam jutro)
 13. Lightning Energy

  -Po prostu chciałem poćwiczyć. Nie potrafię rozporządzać swoją energią. Troy wypił trochę swojego napoju z manierki.
×
×
 • Create New...